Ψυχαγωγία

Παντρεύτηκε για δεύτερη φορά η Τζένη Μπαλατσινού - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Στον ιερό ναό των Αγίων Ισιδώρων ενώθηκε με τα ιερά δεσμά του γάμου η Τζένη Μπαλατσινού με τον αγαπημένο της, Βασίλη Κικίλια.

Κουμπάροι τους είναι το ζεύγος Ηλία Καντζούρη και Έμη Πανουσοπούλου. Ο Ηλίας είναι αδερφικός φίλος του Βασίλη Κικίλια από το Πανεπιστήμιο και προπονητής μπάσκετ στην ΑΕΚ, ενώ η σύζυγός του, Έμη, είναι μητέρα των δύο παιδιών τους και καλή φίλη της Τζένης Μπαλατσινού.

Η Τζένη και ο κύριος Κικίλιας κρατούν χαμηλό προφίλ στη σχέση τους ενώ εδώ και δυο χρόνια με ένα διάστημα χωρισμού είναι μαζί ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι. Η Τζένη, ως μια σικ νύφη έκλεψε τις εντυπώσεις και συνάντησε τον άντρα της ζωής της, ο ποίος την περίμενε στην εκκλησία ως κλασάτος γαμπρός.

Η νυφική δημιουργία πάντως έφερε την υπογραφή Zeus + Dione. Αέρινο, καλοκαιρινό και πολύ σικ ταίριαζε απόλυτα στο ύφος που ήθελε να δώσει η νύφη στο μυστήριο.

Δείτε σχετικές φωτογραφίες
 

 

;l,k

;l,km

km,

,m

,m

,l,m

l;km

Όσο για τον πρώην άντρα της Τζένης Μπαατσινού, Πέτρο Κωστόπουλο, μέσ από την εκπομπή του "Όλα λάθος" έπαιξε αφιέρωμα για το ζευγάρι και σχολίασε δείχνοντας υπέρμετρο πολιτισμό

«Όσοι παντρεύτηκαν και όσοι θα παντρευτούν να ‘ναι καλά οι άνθρωποι. Να ζήσουν και να είναι καλά για πάντα. Να ‘ναι καλά οι άνθρωποι»
 

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη:Το συγκινητικό δώρο που έκανε η κόρη της στον μπαμπά της...(ΦΩΤΟ)

Η ζωγραφιά και η απεικόνιση της οικογένειας τους μέσα από τη μικρή Μαρίνα
16/06/2019 - 16:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χάιντι Κλουμ παντρεύτηκε για τρίτη φορά υπό άκρα μυστικότητα!

Το supermodel και ο μουσικός των Tokio Hotel παντρεύτηκαν τον περασμένο Φεβρουάριο
16/07/2019 - 09:14

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Πετρούνιας-Μιλλούση: Το πρώτο βίντεο που δημοσίευσαν από τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
14/07/2019 - 09:58

Άννιτα Πάνια: Μάθετε που και πότε θα γίνει ο γάμος της!

Η παρουσιάστρια και ο σύντροφος της ετοιμάζονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
13/07/2019 - 15:08

Ματωμένος γάμος στο ανατολικό Αφγανιστάν...

Νεκροί και τραυματίες από επίθεση αυτοκτονίας κατά τη διάρκεια γαμήλιας τελετής
13/07/2019 - 07:54

Eιναι επίσημο! Η Ιωάννα Λαμπροπούλου...παντρεύεται! Όλες οι λεπτομέρειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη on air με ένα τσιατιστό και η ημερομηνία γάμου
12/07/2019 - 18:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου

Σάλος για τη στέγαση του Εφετείου και του Εμπορικού Δικαστηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενάντια στην υλοποίηση του σχεδίου τάχθηκαν τα μέλη της Επιτροπής Ελέγχου της Βουλής

Πτώση της θερμοκρασίας και βροχές στο σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κεραυνός χτύπησε αεροπλάνο που πετούσε προς Πάφο
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα την επόμενη εβδομάδα στην Γαλλία 

Θα διαρκέσει αρκετές ημέρες και θα επιδεινώσει την ξηρασία που πλήττει τη χώρα

Μέι: Ανησυχώ για τη σημερινή κατάσταση της πολιτικής στη Βρετανία και διεθνώς 

"Ανικανότητα να συνδυάζουμε αρχές με ρεαλισμό και να κάνουμε συμβιβασμούς όπου απαιτείται"

Σε ισόβια κάθειρξη καταδικάστηκε ο βαρόνος ναρκωτικών "Ελ Τσάπο"

Κρίθηκε ένοχος για ανθρωποκτονίες, εισαγωγή και εμπόριο ναρκωτικών και ξέπλυμα χρήματος

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ