Ψυχαγωγία

Πάολα: Η φωτογραφία με τον πρώην άντρα της και οι ευχές για τα γενέθλια του

Φωτογραφία με τον πρώην σύζυγο και συνεργάτη της,  Φώτη Ζογλοπίτη ανάρτησε η Πάολα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. 

H Πάολα και ο Φώτης Ζογλοπίτης μπορεί να τράβηξαν χωριστούς δρόμους ωστόσο διατηρούν άριστες σχέσεις καθώς έχουν και οι δυο προτεραιότητα τους την 16χρονη κόρη τους Παολίνα. Με αφορμή τα γενέθλια του, η τραγουδίστρια ανάρτησε μια φωτογραφία τους στο Instagram και του ευχήθηκε "Χρόνια Πολλά"

Δείτε την ανάρτηση της: 

 

Επόμενο άρθρο

Κάλια Ελευθερίου: Αποκαλύπτει αν είναι ερωτευμένη αυτή την περίοδο!

Οι μεγάλοι έρωτες στη ζωή της και αυτά που την ελκύουν σε έναν άντρα
17/08/2019 - 13:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θρύλος ετών 93

Γενέθλια μέρα η σημερινή για τον ΑΠΟΕΛ
08/11/2019 - 09:30

Ελένη Μενεγάκη: Oικογενειακό...γλέντι για τα γενέθλια της στον κήπο της (ΦΩΤΟ)

Έτσι γιόρτασε τα γενέθλια της η αγαπημένη παρουσιάστρια
04/11/2019 - 09:00

Η Ελένη Μενεγάκη έχει γενέθλια! Μάθετε πόσων χρονών έγινε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι συνεργάτες της και η ευχή της on air
29/10/2019 - 14:52

Ελένη Μενεγάκη: Η τρυφερή selfie με τον αδερφό της και το σχόλιο της! (ΦΩΤΟ)

Ο Οκτώβριος είναι ένας ξεχωριστός μήνας για την παρουσιάστρια και την οικογένεια της
27/10/2019 - 17:58

Άγνωστοι "έσωσαν" το πάρτι για τα πέμπτα γενέθλια αυτιστικού κοριτσιού (ΦΩΤΟ)

Εντελώς άγνωστοι τη γέμισαν αγάπη και δώρα και γιόρτασαν μαζί της τα γενέθλιά της
20/10/2019 - 11:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αγνοείται 63χρονος άνδρας από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Απουσιάζει από το χώρο διαμονής του τρεις μέρες

Πήγε να καψαλίσει χόρτα και προκάλεσε πυρκαγιά 58χρονος στην Πάφο

Λόγω των δυνατών ανέμων η φωτιά ξέφυγε του ελέγχου του άνδρα και προκάλεσε πυρκαγιά

Το ψυχογράφημα του 62χρονου ενόπλου της Ακρόπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα περιγράφουν οι γείτονες και το πολύωρο θρίλερ στην οδό Ευέλθοντος
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Γαλλία: ένας νεκρός και ανυπολόγιστες ζημιές από τη σφοδρή χιονόπτωση

Έντονη κακοκαιρία πλήττει τα τελευταία 24ωρα τη χώρα προκαλώντας πληθώρα προβλημάτων

Μοράλες: «Για χάρη της Δημοκρατίας, μπορώ να μη συμμετέχω σε νέες εκλογές»

Ο πρώην Πρόεδρος της Βολιβίας δήλωσε την πρόθεσή του να υποχωρήσει αν χρειαστεί

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

tv news

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ