Ψυχαγωγία

Πάολα: Οι δηλώσεις μετά την αποχώρηση του Παπαδόπουλου από το σχήμα με τον Νοτη

Η Πάολα μίλησε πρώτη φορά για την ξαφνική αποχώρηση του Κύπριου καλλιτέχνη...

Την περασμένη Πέμπτη ο Γιώργος Παπαδόπουλος ανακοίνωσε την αποχώρηση του από το σχήμα με τον Νότη Σφακιανάκη και την Πάολα μια μέρα πριν την πρεμιέρα τους και στη θέση του βρέθηκε ο Νίκος Βουρλιώτης. 

Η Πάολα που μέχρι σήμερα δεν είχε τοποθετηθεί για το συγκεκριμένο γεγονός μίλησε για πρώτη φορά στην κάμερα του Happy Day με την ίδια να δηλώνει: 

Είναι ένα θέμα που με στενοχώρησε πάρα πολύ και συνεχίζει να με στεναχωρεί. Δεν θα ήθελα να συζητήσω για αυτό όμως. Είναι φιλαράκι μου πλέον ο Γιώργος Παπαδόπουλος. Τον εκτιμώ πάρα πολύ ως καλλιτέχνη, ως δημιουργό και πάνω από όλα ως παλικάρι. Για αυτό το θέμα ό,τι είχα να πω το είπα όταν έγινε ό,τι έγινε. Δεν θα ήθελα να μιλήσω δημόσια για αυτό. Αλήθεια με στενοχωρεί! 

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: Η αντίδραση της όταν την ρώτησαν για τον αρραβώνα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις για τον αρραβώνα με τον σύντροφο της και οι γιορτές των Χριστουγέννων
13/12/2018 - 09:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Πάολα τραγουδά...Μίκη Θεοδωράκη και εντυπωσιάζει (ΒΙΝΤΕΟ)

Η λαϊκή τραγουδίστρια σε ένα νέο ρόλο που δεν περιμέναμε
24/08/2019 - 11:19

Η Πάολα θα ερμηνεύσει για πρώτη φορά... Μίκη Θεοδωράκη!

Όλες οι λεπτομέρειες τhς εμφάνισης της
20/08/2019 - 15:55

Πάολα: Η φωτογραφία με τον πρώην άντρα της και οι ευχές για τα γενέθλια του

Μπορεί να χώρισαν αλλά διατηρούν άριστες σχέσεις
17/08/2019 - 14:17

Γιώργος Παπαδόπουλος: To πάρτι για τα πρώτα γενέθλια του γιου του στον Πρωταρά!

Η εντυπωσιακή τούρτα και οι χιουμοριστικές ατάκες στις φανέλες μπαμπά, μαμάς και γιου
26/07/2019 - 17:00

"Χαζομπαμπάς" ο Γιώργος Παπαδόπουλος: Η γλυκιά ανάρτηση με το γιο του(ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική δημοσίευση στα γενέθλια του παιδιού του
25/07/2019 - 14:48

Γιώργος Παπαδόπουλος: Το τρυφερό στιγμιότυπο που ανάρτησε με τον γιο του! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε ο τραγουδιστής με αφορμή τα πρώτα γενέθλια του γιου του
24/07/2019 - 10:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ