Ψυχαγωγία

Παπαδόπουλος – Βασιλειάδη: Φωτογραφίες από το μίνι πάρτυ γενεθλίων του γιου τους

Τα τρίτα του γενέθλια είχε ο μονάκριβος γιος του Γιώργου Παπαδόπουλου και της Γαλάτειας Βασιλειάδη!

Οι ευτυχισμένοι γονείς θέλησαν να διοργανώσουν ένα μίνι παιδικό πάρτυ για τον μικρό Άγγελο, ώστε να απολαύσει την ξεχωριστή μέρα με αγαπημένα πρόσωπα στο σπίτι τους. Έτσι, κάλεσαν φίλους, παράγγειλαν μια εντυπωσιακή τούρτα και λαχταριστά εδέσματα και γιόρτασαν μαζί με την αδυναμία τους.

Ο γνωστός τραγουδιστής αποκάλυψε το γεγονός μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, όπου εναπόθεσε μια οικογενειακή φωτογραφία λίγο πριν ο μικρός “σβήσει” τα κεράκια, ενώ στη λεζάντα της δημοσίευσης μοιράστηκε τις ευχές του.

“Χρόνια σου πολλά και ευλογημένα Άγγελε μου!!!
Πέρασαν κιόλας 3 χρόνια!!!
Αν υπήρχαν λόγια θα τα έγραφα!!!!”

Δείτε στιγμιότυπα:

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

"Σασμός": Mόλις κυκλοφόρησε το πρώτο εντυπωσιακό trailer της νέας σειράς (VID)

Η νέα σειρά μας ταξιδεύει στην Κρήτη με μια ιστορία όπου κυριαρχεί το πάθος και η βεντέτα
25/07/2021 - 14:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κρυσταλλία: Mοιράστηκε τις πρώτες φωτογραφίες από τη βάπτιση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Κρυσταλλία και ο αγαπημένος της, Δημήτρης Πλατανιάς
19/09/2021 - 12:34

Γ. Αντετοκούνμπο: To άκρως ρομαντικό δείπνο που ετοίμασε για την αγαπημένη του

H τρυφερή φωτογραφία με τη σύντροφό του και οι ευχές για τα γενέθλιά της
18/09/2021 - 14:49

Σόμμερ – Παπαδάκη: Μας δείχνουν για πρώτη φορά το προσωπάκι του (ΦΩΤΟ)

Ο μικρός τους έχει ξετρελάνει – Ο Κώστας Σόμμερ του φόρεσε ένα μοναδικό ρούχο
18/09/2021 - 10:19

Αναστασία Παπαδοπούλου: Όσα δήλωσε για τα σενάρια που άκουσε

Μιλάει για τον νέο της “ρόλο”, αυτό της μητέρας
16/09/2021 - 14:03

Πατέρας και γιος διασωληνωμένοι στη ΜΕΘ Λευκωσίας, πήρε εξιτήριο η μητέρα

Αυξάνονται οι περιπτώσεις ανεμβολίαστων ατόμων σε οικογένειες που χρήζουν νοσηλείας
16/09/2021 - 12:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΒΙΝΤΕΟ: Έφτιαξαν μουσείο με τη ζωή του χθες στον Ξυλιάτο

Πήραν παλιά κτίρια, τα μετέτρεψαν σε διατηρητέα...για να μην ξεχαστεί η κυπριακή παράδοση

Πονοκέφαλος στις Αρχές: Γιατί κλέβουν τους καταλύτες από οχήματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Αστυνομία δεν αποκλείει το ενδεχόμενο κυκλώματος που δρα σε όλη την Κύπρο

Ψάχνουν φόρμουλα για να διώκονται ποινικά οι ψευδείς αναρτήσεις σε social media

"Φρένο" στην παραπληροφορήση στο διαδίκτυο επιχειρεί να βάλει η Βουλή
Ελλάδα

Πάνω από 1.300 νέα κρούσματα καταγράφηκαν σήμερα στην Ελλάδα (ΠΙΝΑΚΑΣ)

33 ασθενείς "έσβησαν" λόγω κορωνοϊού στα νοσοκομεία της χώρας

ΦΩΤΟ:Σοβαρό ατύχημα σε αγώνα καρτ, διασωληνώθηκε 6χρονος

Απογειώθηκε, χτύπησε στα κάγκελα και τραυμάτισε το παιδί στο κεφάλι

Άγριο φονικό στη Θεσσαλονίκη: Μπήκε σε εστιατόριο και μαχαίρωσε 24χρονο

Νεαρός άφησε την τελευταία του πνοή στη μέση του δρόμου
Διεθνή

AUKUS: Κινεζική «αντεπίθεση» στη συμφωνία ΗΠΑ-Βρετανίας-Αυστραλίας

Η συμφωνία «περιπλέκει» την επίλυση των πυρηνικών ζητημάτων σε Βόρειο Κορέα και Ιράν

Οι τέσσερις "αστροτουρίστες" που έγραψαν ιστορία στο διάστημα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορική πτήση της SpaceX, αποτελούμενη απο απλούς πολίτες, στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία

Ανθρώπινο δράμα στο Αφγανιστάν: "Η συγνώμη των ΗΠΑ δεν είναι αρκετή" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ατέρμονος θρήνος για όσους χάθηκαν στο τρομοκρατικό κτύπημα στο αεροδρόμιο της Καμπούλ

tv news

Η Αργυρώ δίνει άλλοθι στον Πέτρο για την ημέρα του φόνου...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Ο Λυκούργος προτείνει στη Μυρτάλη να προσβάλουν τη διαθήκη ως πλαστή...

«Η γη της ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/09/2021 - 06:00DEAL