Ψυχαγωγία

Παράδοση κατ' οίκον: Δείτε backstage φωτογραφίες με καλεσμένο τον Λούη Πατσαλίδη

Ο Λούης Πατσαλίδης, η παρέα του και ο αδελφός του, Αντρέας Παρσαλίδης, βρέθηκαν καλεσμένοι στην εκπομπή της Βασιλικής Χατζηαδάμου σε μια άκρως συγκινητική και...ξεκαρδιστική εκπομπή που θα απολαύσουμε την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου στις 21:15 στον Αlpha Κύπρου.

Μια εκπομπή που θα τα έχει και όλα... με τον αγαπημένο stand up comedian όπως δεν τον έχουμε ξαναδεί να τραγουδάει μέχρι και ραπ...παραδοσιακό τραγούδι σε ντουέτο με την Βασιλική Χατζηαδάμου.

Κ΄ΛΛΜ

ΛΚΜ

Ξεχωριστή στιγμή όταν η εκπομπή μέσα από ένα αρχειακό υλικό θα επανεμφανίσει στους καλεσμένους,  την μητέρα του Λούη Πατσαλίδη να μιλάει για τον ίδιο και πως αντιμετώπισαν την ασθένεια της, φέρνοντας την συγκίνηση στον ίδιο αλλά και τον αδερφό του.

Διαβάστε επίσης: Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης και η παρέα του θα παίξουν, θα τραγουδήσουν με παραδοσιακές και πιο λαϊκές πινελιές, θα "μονομαχήσουν" για τη νίκη και θα μοιραστούν ξεχωριστές στιγμές μαζί με την οικοδέσποινα της εκπομπής, Βασιλική Χατζηαδάμου.


΄ΚΜ

ΚΛΜ

Δείτε το σχετικό τρέιλερ και ραντεβού την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου στις 21.15 στον Alpha Κύπρου... γιατί η Παράδοση θα γίνει... Κατ' Οίκον!

Στην παρουσίαση η Βασιλική Χατζηαδάμου, στην καλύτερη στιγμή της καριέρας της, στην σκηνοθεσία η Νάγια Αντωνίου ενώ Υπεύθυνος Ανάπτυξης Παραγωγής είναι ο Κλείτος Κλείτου 

 

Επόμενο άρθρο

"24 ΩΡΕΣ": Ο Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κοινωνικός αποκλεισμός, ο καθημερινός αγώνας και η ελπίδα!
15/02/2019 - 20:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γιώργος Εφραίμ κάνει ερωτική εξομολόγηση στη Χριστιάνα on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρώτη φορά μιλά ο ποδοσφαιριστής για τη γυναίκα του
10/03/2019 - 21:41

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο... "Παράδοση Κατ' Οίκον" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες backstage και όλα όσα αξίζει να περιμένετε επί της οθόνης
09/03/2019 - 16:41

Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο που άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στην "Παράδοση κατ΄οίκον"
15/02/2019 - 12:32

Τα δάκρυα του Λούη και η συγκίνηση για τη μητέρα του που έχει "φύγει" από τη ζωή

Καλεσμένος στην εκπομπή "Παράδοση Κατ'οίκον" θα βρεθεί ο Λούης Πατσαλίδης
12/02/2019 - 14:04

"Παράδοση κατ' οίκον":Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται την Πέννυ Φοινίρη-ΒΙΝΤΕΟ

Απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την αγαπημένη ηθοποιό και την "τρελοπαρέα" της
10/02/2019 - 13:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος οδηγός προκάλεσε τροχαίο και "έγινε καπνός"

Εντοπίστηκε από την Αστυνομία στη Λάρνακα και συνελήφθη

Μειωμένος κατά 400.000 ευρώ ο προϋπολογισμός του ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εγκρίθηκε το πρωί από το Υπουργικό Συμβούλιο - Χρονοδιάγραμμα για επίλυση των εργασιακών
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Ισχυρός σεισμός 6,2 βαθμών Ρίχτερ στην Τουρκία

Σημειώθηκε 123 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Αττάλειας

Εξηγήσεις για τις δηλώσεις Ερντογάν ζητά ο Αυστραλός Πρωθυπουργός

Καλεί τον Τούρκο πρεσβευτή μετά το μακελειό στα τζαμιά στη Νέα Ζηλανδία

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ