Ψυχαγωγία

"Παράδοση κατ' οίκον" με Κωνσταντίνου για ένα ξεσηκωτικό βράδυ Κυριακής (BINTEO)

Σας έλειψε μία αυθεντική φωνή που θα πλημμυρίσει το βράδυ της Κυριακής σας με νότες αισιοδοξίας και αγάπης; Ο αγαπημένος Κύπριος τραγουδιστής Σταύρος Κωνσταντίνου συναντά τη Βασιλική Χατζηαδάμου στην "ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ' ΟΙΚΟΝ" του ALPHA Κύπρου, μετατρέποντας την εκπομπή σ’ ένα ιδιαίτερο...quarantine concert!

Απόψε στις 21:15, η Βασιλική Χατζηαδάμου αφήνει για λίγο τα παιχνίδια και τις δοκιμασίες κυπριακής παράδοσης και παίρνει το μικρόφωνο στο χέρι για να συνοδεύσει τον Σταύρο Κωνσταντίνου, παρέα με τη ζωντανή ορχήστρα της και μαέστρο τον Νεόφυτο Νεοφύτου. Η μοναδική μετακίνηση που θα χρειαστεί να κάνετε, είναι να σηκωθείτε για να ανεβάσετε τον ήχο της τηλεόρασης, αφήνοντας στη Βασιλική και τον Σταύρο...όλα τα υπόλοιπα!

Κέφι, τραγούδια, μελωδίες και διάθεση στο full δίνουν ραντεβού στην οθόνη του ALPHA Κύπρου, με μοναδικό καλεσμένο τον τραγουδιστή που ξεκίνησε τα πρώτα καλλιτεχνικά του βήματα στο talent show "Super" Idol και κατάφερε να τον αγαπήσει όλη η Κύπρος και η Ελλάδα. Ταλαντούχος, προσγειωμένος και γεμάτος θετικότητα και αισιοδοξία, έρχεται να μοιραστεί με τους τηλεθεατές τις δικές του στιγμές καραντίνας, ερμηνεύοντας και αφιερώνοντας τραγούδια σε πρόσωπα που του έχουν λείψει.

Σε σκηνοθεσία Νάγιας Αντωνίου…κάτι τέτοιες στιγμές, τα φώτα χαμηλώνουν και ξεκινά η "αντίστροφη μέτρηση" για την έξοδό μας από την καραντίνα, παρέα με τις φωνές της Βασιλικής Χατζηαδάμου και του Σταύρου Κωνσταντίνου που υπόσχονται να μας ανεβάσουν κι άλλο τη διάθεση...

Δείτε το trailer:

"ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ": Κυριακή 3 Μαΐου στις 21:15 στον ALPHA Κύπρου

Επόμενο άρθρο

Τσιτσιπάς στην Βίσση:"Θέλω να εκφράσω τα συναισθήματά μου μέσω του τραγουδιού"

Καθηλώνει το κοινό η συναυλία της Βίσση στον Alpha Κύπρου
02/05/2020 - 23:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Παράδοση κατ΄οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αισθαντική ανδρική φωνή, γεμάτη αναμνήσεις να μας βολτάρει σε Αμμόχωστο και Ελλάδα
28/05/2020 - 09:10

Απίστευτο και όμως αληθινό! Έρχεται "κοστούμι" για συναυλίες εν μέσω κορωνοϊού

Η τεχνογνωσία, η εταιρεία που το οραματίστηκε και οι πρώτες πληροφορίες
27/05/2020 - 17:22

Σταύρος Κωνσταντίνου: "Δεν είχα να φάω, έτυχε να φάω και...σκυλοτροφή" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για το ξεκίνημα στην Αθήνα και τις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετώπισε
26/05/2020 - 16:59

Απόψε τα "σπάμε" με την Μικαέλλα Χατζηεφραίμ σε μια "Παράδοση... κατ' οίκον"

Άλεξ Παναγή, Μαρία Μαστρίδου και πρόσωπα - έκπληξη εμφανίζονται στο στούντιο
24/05/2020 - 10:12

"Παράδοση κατ' οίκον" με Θεοδώρου να ερμηνεύει για την έξοδο από τη καραντίνα

Με υπέροχες μελωδίες μπαίνει ξανά κατευθείαν στα σπίτια των τηλεθεατών
16/05/2020 - 09:20

"Παράδοση κατ' οίκον" με την Femme Fatale…Ευδοκία Καδή (BINTEO)

Mας κάνει με την υπέροχη φωνή της να ερωτευθούμε ξανά τα βράδια της Κυριακής
10/05/2020 - 09:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Την έναρξη της ενδονοσοκομειακής φροντίδας υγείας στο ΓεΣΥ ανακοινώνει ο ΟΑΥ

Kαλεί τους δικαιούχους να επιδείξουν υπομονή και κατανόηση

Η ανακοίνωση του Υπουργείου Υγείας για το νέο κρούσμα σε σχολείο

"Έχει απολυμανθεί και θα επαναλειτουργήσει κανονικά"
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Οι αστροναύτες του Dragon έφτασαν στον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό (BINTEO)

Ρόμπερτ Μπένκεν και Ντάγκλας Χάρλεϊ γράφουν την δική τους ιστορία..

Το σύνθημα «δεν μπορώ να ανασάνω» εξαπλώνεται στις ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Η απειλή του Τραμπ, η κινητοποίηση της Εθνοφρουράς και η οργή που ξεχειλίζει..

Καταγράφηκε ο πρώτος θάνατος από κορωνοϊό στη Ρουάντα

65χρονος απεβίωσε σε ειδική κλινική για την covid-19 όπου λάμβανε θεραπεία

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 20:15ALPHA NEWS