Ψυχαγωγία

"Παράδοση κατ' οίκον":Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται την Πέννυ Φοινίρη-ΒΙΝΤΕΟ

Η Βασιλική Χατζηαδάμου απόψε στις 21:15 υποδέχεται την ηθοποιό Πέννυ Φοινίρη!

Η αγαπημένη ηθοποιός της κωμικής σειράς "Φαμίλια" αφήνει για λίγο το τηλεοπτικό της ταίρι, Χριστόδουλο Μαρτά και "εισβάλλει" μαζί με την παρέα της στην ολοκαίνουργια μουσικη εκπομπή του Alpha Κύπρου, "Παράδοση κατ' οίκον" και ετοιμαστείτε να τραγουδήσετε, να παίξετε και να γελάσετε παρέα με την ανανεωμένη Βασιλική Χατζηαδάμου και τα πρόσωπα-έκπληξη που θα συνοδεύσουν την Πέννυ Φοινίρη στο Σατιρικό Θέατρο Λευκωσίας.

Η Πέννυ θα ξεδιπλώσει το εκρηκτικό της ταμπεραμέντο και τη χιουμοριστική πτυχή του χαρακτήρα της, αφού δεν θα διστάσει να δοκιμάσει τις γνώσεις της στα λεκτικά και μουσικά παιχνίδια και να τραγουδήσει μόνη αλλά και μαζί με την πενταμελή παρέα της. Κι αν πιστεύετε ότι η εκπομπή επιφυλάσσει μόνο άφθονες δόσεις γέλιου, τότε θα εκπλαγείτε με την αντίδραση της γνωστής ηθοποιού όταν θα δει μπροστά της ένα πρόσωπο που δεν θα περίμενε ποτέ να αντικρίσει on camera...

Απόψε στις 21.15 στον Alpha Κύπρου!

Δείτε το trailer: 

 

 

Επόμενο άρθρο

Ξεσπά η Κατερίνα Ζαρίφη: "Το bullying θα πρέπει να διώκεται ποινικά.."

Τα σχόλια που δέχεται για τα κιλά της, οι επικίνδυνες δίαιτες που έκανε και το μήνυμα της
10/02/2019 - 12:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πέννυ Φοινίρη: Η αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν ξέραμε...

Το ενδεχόμενο γάμου, η σχέση και η ευτυχία στη ζωή της
21/07/2019 - 16:09

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στην Γωγώ Αλεξανδρινού από τον άντρα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στην εκπομπή "Παράδοση κατ' οίκον" την Κυριακή στις 21.15
25/06/2019 - 10:15

"Λύγισε" η Γωγώ Αλεξανδρινού στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα λόγια που άκουσε και έφεραν τη συγκίνησή της...
24/06/2019 - 19:32

«ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ…» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος ο δημοσιογράφος Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου
02/05/2019 - 10:54

Β.Χατζηαδάμου: "Η επιτυχία της εκπομπής επιβεβαίωσε τις αρχικές μας σκέψεις"

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για την "Παράδοση κατ'οίκον" και τον ανταγωνισμό
21/04/2019 - 15:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ουρές χιλιομέτρων στον αυτοκινητόδρομο Αγίας Νάπας – Λάρνακας

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS