Ψυχαγωγία

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φωτογραφίες που ανέβασε η Βάσω Λασκαράκη με ολόσωμο μαγιό στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, έγινε η αφορμή για να κάνει η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένα μικρό... παράπονο για τον Γιώργο Εφραίμ.

Η παρέα της λοιπόν, σχολίαζε πως ο φημολογούμενος νέος σύντροφος της γνωστής ηθοποιού, ο διακεκριμένος σεφ Λευτέρης Σουλτάτος, ήταν ο μόνος που δεν σχολίασε την φωτογραφία της. Κι εκεί ήταν που η Χριστιάνα αποκάλυψε:

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί, like όσον και κάμνει μου!"

Αυτό είπε η ξανθιά παρουσιάστρια γελώντας, αναφερόμενη στον αγαπημένο της σύντροφο, ο οποίος όπως έχει αναφέρει και στο παρελθόν δεν έχει πολύ καλή σχέση με τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

"Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω!"
13/06/2018 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη του συζύγου της στον συνοικισμό όπου μεγάλωσε και όσα δήλωσε on air...
21/01/2019 - 17:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής της
18/01/2019 - 14:58

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

To πριν και το μετά της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει πώς είναι στο καμαρίνι και πώς καταλήγει στο στούντιο της εκπομπής της
14/01/2019 - 19:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έμφαση στην περιοχή Τροόδους θα δώσει τα επόμενα χρόνια το Υφ. Τουρισμού

"'Εχουμε ένα διαμάντι γεωλογικά" δηλώνει ο Σάββας Περδίος

Φαίδωνας: Έτσι δρουν οι έμποροι ναρκωτικών στην πόλη και επαρχία Πάφου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μαύρο αυτοκίνητο, το υποστατικό στην Αγία Βαρβάρα και οι επιχειρήσεις της ΥΚΑΝ

Παραλύει στις 13 Φεβρουαρίου η οικοδομική βιομηχανία της Κύπρου (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ)

24ωρη προειδοποιητική απεργία αποφάσισαν οι συντεχνίες ΣΕΚ, ΠΕΟ και ΔΕΟΚ
Ελλάδα

Γλίστρησε το βρέφος από τα χέρια της μετά τον τοκετό και πέθανε

Σοκάρει η υπόθεση παιδοκτονίας στη Θεσσαλονίκη - Το νεογέννητο βρέθηκε νεκρό σε σάκο

Υπέκυψε ηλικιωμένος που έπεσε θύμα ληστείας στην Πάτρα

Οι δράστες τον χτύπησαν αλύπητα τον περασμένο Αύγουστο ζητώντας του χρήματα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού
Διεθνή

Θρίλερ σε πτήση της Aeroflot που εκτελούσε το δρομολόγιο Σουργκούτ-Μόσχα

Αεροπειρατής κρατά ομήρους 67 άτομα, πλήρωμα και επιβάτες

Τραγωδία στο Μεξικό με δεκάδες νεκρούς από έκρηξη σε πετρελαιαγωγό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο κυβερνήτης της Πολιτείας Ιδάλγο διευκρίνισε πως έχουν επιβεβαιωθεί 91 θάνατοι

Σχέδια για γεωτρήσεις στο φεγγάρι μέχρι το 2025

Η ESA υπέγραψε ετήσιας διάρκειας συμβόλαιο με αεροδιαστημική ευρωπαϊκή εταιρεία

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ