Ψυχαγωγία

Το... παράπονο της Χριστιάνας Aριστοτέλους από τον Γιώργο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φωτογραφίες που ανέβασε η Βάσω Λασκαράκη με ολόσωμο μαγιό στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, έγινε η αφορμή για να κάνει η Χριστιάνα Αριστοτέλους ένα μικρό... παράπονο για τον Γιώργο Εφραίμ.

Η παρέα της λοιπόν, σχολίαζε πως ο φημολογούμενος νέος σύντροφος της γνωστής ηθοποιού, ο διακεκριμένος σεφ Λευτέρης Σουλτάτος, ήταν ο μόνος που δεν σχολίασε την φωτογραφία της. Κι εκεί ήταν που η Χριστιάνα αποκάλυψε:

"Εγώ νομίζω και να τον πληρώσω δεν θα σχολιάσει. Με το ζόρι με ακολουθεί, like όσον και κάμνει μου!"

Αυτό είπε η ξανθιά παρουσιάστρια γελώντας, αναφερόμενη στον αγαπημένο της σύντροφο, ο οποίος όπως έχει αναφέρει και στο παρελθόν δεν έχει πολύ καλή σχέση με τα Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης.

Δείτε το σχετικό βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Έτσι ευχήθηκε η σέξι Μαρία Κορινθίου στον Αϊβάζη για τα γενέθλιά του (ΦΩΤΟ)

"Να τα εκατοστήσεις μεγάλε μου έρωτα και να προχωράμε μαζί χέρι χέρι! Σ αγαπάω!"
13/06/2018 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Βόλτα με το... ποδήλατο παρέα με την Μελίνα! (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με την μικρή και τα "χρέη" της παρουσιάστριας
14/06/2019 - 19:42

Κατερίνα Αγαπητού: Ποια είναι η σχέση της με τη Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η επιστροφή στην τηλεόραση και όσα της είπε η Αριστοτέλους
11/06/2019 - 09:58

Η "μεταμεσονύχτια επιδρομή" με τα παιδιά της και η...αργοπορία(ΦΩΤΟ)

Όλα όσα μοιράστηκε η παρουσιάστρια στα social media
10/06/2019 - 09:03

Εριλένα Πελαγία: Θα ήθελε να παρουσιάσει την δική της εκπομπή στην τηλεόραση;

Όσα δήλωσε για την συνεργασία με την Αριστοτέλους και τον ανταγωνισμό στον χώρο
09/06/2019 - 13:47

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ