Ψυχαγωγία

Το παράπονο της Αριστοτέλους για τον Εφραίμ και τον...ύπνο τους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο της εκπομπής της και της συζήτησης για τη νέα γενιά κρεβατιών που θα βάζουν στη θέση τους, όσοι φεύγουν από τη μεριά των κρεβατιών, φάνηκε να ενδιαφέρθηκε εντόνως και να δηλώνει ένα μικρό παράπονό της on air για τον Γιώργο Εφραίμ...

"Κάθε φορά που σηκώνομαι να ταϊσω το μωρό και γυρνώ , δεν έχει τόπο να κοιμηθώ. Του λέω μου στέλνεις κάποιο μήνυμα;

Δεν θέλω να κοιμηθώ σαν βασίλισσα, θέλω αυτό τον μικρό μου τόπο να ξαπλώσω"

Δείτε όλα όσα ανέφερε 

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η πιο άβολη στιγμή της Αριστοτέλους στη ζωή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "ρεζίλι" μπροστά σε κεντρικό καφέ
15/02/2019 - 18:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπεν Σιμόν: «Θέλουμε να κερδίζουμε κάθε παιχνίδι, τίποτα λιγότερο»

Τι δήλωσε ο ομοσπονδιακός μας προπονητής πριν από το παιχνίδι με το Βέλγιο
23/03/2019 - 17:57

Γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε τη συνήθεια του Εφραίμ πριν από derby αιωνίων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ξεχωριστή κίνηση που κάνει και δεν ξέραμε μέχρι χθες...
23/03/2019 - 17:39

Η Αριστοτέλους μαζί με τη μικρή Μελίνα στο γήπεδο θαύμασαν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Ένας αγώνας...οικογενειακή υπόθεση και με πολλά χαμόγελα
21/03/2019 - 21:15

H ανησυχία της Χριστιάνας για τη Μελίνα και η "θαυματουργή" Αγία Μαρίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους on air στην εκπομπή της
20/03/2019 - 17:34

Τελικά γέννησε η Χριστιάνα Αριστοτέλους; (ΦΩΤΟ)

Απαντά στα δημοσιεύματα με μια φωτογραφία
20/03/2019 - 15:14

Άναυδη η Χριστιάνα: Η υποστήριξη του Χάρη στον...Εφραίμ που δεν περίμενε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η άβολη στιγμή on air και η τοποθέτηση του δημοσιογράφου για το ζεύγος
15/03/2019 - 18:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ανήλικου στην Πάφο

Απουσίαζε από το σπίτι του από την περασμένη Τρίτη

Στο κελί οδηγός που οδηγούσε τύφλα στο μεθύσι στον αυτοκινητόδρομο

Οδηγούσε αλόγιστα και επικίνδυνα και αρνήθηκε να προβεί σε τελικό έλεγχο αλκοτέστ

Έχασε το αυτοκίνητο του στη Λεμεσό και το βρήκε να καίγεται στη Λάρνακα

Χειροπέδες σε ένα πρόσωπο για κλοπή και εμπρησμό οχήματος
Ελλάδα

Το βίντεο της ντροπής και οι ειρωνείες των αστυνομικών στην 90χρονη (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέλαβαν 90χρονη επειδή πουλούσε κάλτσες που έπλεκε η ίδια στη λαϊκή αγορά

Στο κλίμα της ημέρας η Νέα Δημοκρατία (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της Πειραιώς για την εθνική επέτειο της 25ης Μαρτίου

Σε "Τζαμί Αγία Σοφία" μετονομάζει την Αγία Σοφιά ο Ερντογάν

Μετατρέπει τον ναό σε τζαμί και θα επιτρέπει πλέον τις δωρεάν επισκέψεις
Διεθνή

Η Ρουμανία ανακοίνωσε από τις ΗΠΑ ότι μεταφέρει την πρεσβεία της στην Ιερουσαλήμ

Η χώρα κατέχει αυτή την περίοδο την εκ περιτροπής προεδρία της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Έρευνα υψηλού επιπέδου διέταξε η Jacinda Ardern για το χτύπημα στη Νέα Ζηλανδία

"Σηκώνει κάθε πέτρα" για να απαντήσει όλα τα ερωτήματα η Πρωθυπουργός της χώρας

Σειρήνες πολέμου στην καρδιά του Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επτά τραυματίες, μεταξύ τους και δύο βρέφη, μετά από επίθεση με ρουκέτα

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 11:45CATS & DOGS: THE REVENGE OF KITTY GALORE
Δευ, 25/03/2019 - 13:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ