Ψυχαγωγία

Το παράπονο της Αριστοτέλους για τον Εφραίμ και τον...ύπνο τους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο πλαίσιο της εκπομπής της και της συζήτησης για τη νέα γενιά κρεβατιών που θα βάζουν στη θέση τους, όσοι φεύγουν από τη μεριά των κρεβατιών, φάνηκε να ενδιαφέρθηκε εντόνως και να δηλώνει ένα μικρό παράπονό της on air για τον Γιώργο Εφραίμ...

"Κάθε φορά που σηκώνομαι να ταϊσω το μωρό και γυρνώ , δεν έχει τόπο να κοιμηθώ. Του λέω μου στέλνεις κάποιο μήνυμα;

Δεν θέλω να κοιμηθώ σαν βασίλισσα, θέλω αυτό τον μικρό μου τόπο να ξαπλώσω"

Δείτε όλα όσα ανέφερε 

Επόμενο άρθρο

Αυτή είναι η πιο άβολη στιγμή της Αριστοτέλους στη ζωή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "ρεζίλι" μπροστά σε κεντρικό καφέ
15/02/2019 - 18:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η αλλαγή που ετοιμάζει στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Θα βρεθεί στο γήπεδο κοντά στον άντρα της η γνωστή παρουσιάστρια;
22/05/2019 - 17:34

Η Αριστοτέλους με τη κόρη της κοντά στον Γιώργο Εφραίμ στο γήπεδο(ΦΩΤΟ)

Οι πανηγυρισμοί του πρωταθλήματος και η παρουσία της στον αγωνιστικό χώρο
18/05/2019 - 21:54

Διαδικτυακό... reunion για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τους συνεργάτες της!

Αν και η παρουσιάστρια ήταν μακριά σχολιάσαν όλοι μαζί τον α' ημιτελικό της Eurovision
15/05/2019 - 10:30

Η Αριστοτέλους εκτάκτως στο...μαιευτήριο με τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη selfie μαμάς μικρής Μελίνας και νεογέννητου Αντρέα είναι γεγονός
12/05/2019 - 00:22

Αριστοτέλους:H επιθυμία της για ακόμα ένα παιδί και το reunion με την ομάδα της

Δείτε την ζωντανή σύνδεση με την εκπομπή της και όσα δήλωσε
09/05/2019 - 17:09

Ο Εφραίμ ανέβασε φωτογραφία με τον γιο του και του αφιέρωσε το τρόπαιο(ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός ποδοσφαιριστής αγκαλιά με δυο από τα "τρόπαια" της ζωής του
05/05/2019 - 23:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ματωμένο μπάτσελορ πάρτι στην Αγία Νάπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αιματηρός καβγάς άρχισε δίχως λόγο και με ασήμαντη αφορμή...

Συγκινητικό αντίο στη μικρή "Αφροδίτη" από παιδιά δημοτικού (ΦΩΤΟ)

Έστειλαν το δικό τους μήνυμα μέσα από την τέχνη
Ελλάδα

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια

Η απάντηση του Ελληνικού ΥΠΕΞ στην Τουρκία για τη Γενοκτονία Ποντίων

"Ακόμη μια αδόκιμη προσπάθεια παραποίησης της ιστορίας"

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων
Διεθνή

Ζητούν την παραίτηση της Μέι μετά από τη νέα πρόταση για το Brexit

Συγκεντρώνονται επιστολές βουλευτών που ζητούν αλλαγή του καταστατικού του κόμματος

Αμερικανικό τελεσίγραφο στην Τουρκία για τους S-400

Απαράδεκτη παρέμβαση των Ηνωμένων Πολιτειών καταγγέλλει το Κρεμλίνο

Συρία: Οι ΗΠΑ βλέπουν «ενδείξεις» χρήσης χημικών όπλων και απειλούν με αντίποινα

"Οι επιθέσεις πρέπει να τερματιστούν" διαμηνύει εκπρόσωπος του ΥΠΕΞ

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 21:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ