Ψυχαγωγία

Το party-έκπληξη για τα γενέθλια του...Ντάνου! Πόσο χρονών έγινε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιώργος Αγγελόπουλους είχε τα γενέθλιά του με φίλους και επώνυμους από τον χώρο να του κάνουν ένα πάρτι-έκπληξη. Ο Ντάνος έχει γεννηθεί στις 8 Ιανουαρίου του 1982, έκλεισε, δηλαδή, τα 38 του χρόνια.

To βράδυ της Τετάρτης, λοιπόν, ο Γιώργος Αγγελόπουλος πήγε σε γνωστό restaurant-club για να δειπνήσει με φίλους του, αλλά εκεί τον περίμενε μια έκπληξη. Η ραδιοφωνική παραγωγός Ράνια Κωστάκη και ο δικηγόρος Αναστάσιος Ντούγκας του είχαν ετοιμάζει ένα party γενεθλίων με προσκεκλημένους γνωστούς και φίλους του ηθοποιού όπως η Σάσα Σταμάτη και ο Γιώργος Τσαλίκης.

Επόμενο άρθρο

Το "ΚΑΡΜΑ" επιστρέφει με μια... γυναικοκτονία και ένα έγκλημα πάθους(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο φόνος που «ξέπλυνε» τον άντρα-δράστη και θίγει το θέμα της κατοχής κυνηγετικού όπλου
09/01/2020 - 11:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δωρεά 1 εκ. ευρώ από τους αδερφούς Αγγελόπουλους για την ενίσχυση της ΜΕΘ

Σπουδαία κίνηση ανθρωπιάς από τους ιδιοκτήτες της ΚΑΕ Ολυμπιακός
24/03/2020 - 18:54

Ο Ντάνος μένει σπίτι και..."λιώνει" στην γυμναστική (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο από το σαλόνι του σπιτιού του
20/03/2020 - 18:26

O Nτάνος απαντά πρώτη φορά αν είναι ζευγάρι με την...Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου

Είναι τελικά μαζί με τη πρώην σύντροφο του Κώστα Σόμμερ;
16/02/2020 - 13:08

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος ξαγρυπνά και μοιράζει...άρτο και φαγητό στους πιστούς

Οι φωτογραφίες από τον ιερό ναό των Αγίων Ισιδώρων στον Λυκαβηττό
07/02/2020 - 12:55

Η πρώην του Σόμμερ στην αγκαλιά του...Ντάνου - Όλες οι πρώτες πληροφορίες

Η καλλονή που κέρδισε τον ενδιαφέρον του Γιώργου Αγγελόπουλου και ο λόγος που ήρθαν κοντά
07/02/2020 - 10:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θετικός στον κορωνοϊό ασθενής στη Μονάδα Αιμοκάθαρσης του Νοσοκομείου Πάφου

Θα επανελεγχθούν ασθενείς και επαγγελματίες υγείας

Τελικά πόσο αντέχει ο κορωνοϊός στις επιφάνειες; (BINTEO)

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις και να κάνεις μετά το τέλος μιας εξόδου από το σπίτι

Θετικός σε μεταθανάτιο τεστ κορωνοϊού 75χρονος στην Επαρχία Λάρνακας

Αναστάτωση στον Δήμο Αραδίππου λόγω των φαινομένων απειθαρχίας στα μέτρα
Ελλάδα

Στους 38 οι νεκροί στην Ελλάδα

Έξι άνθρωποι έχασαν τη ζωή τους το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Επεκτείνεται η αναστολή λειτουργίας καταστημάτων στην Ελλάδα

Τι ορίζεται στη νέα Κοινή Υπουργική Απόφαση

Στους 37 οι νεκροί από τον κορωνοϊό στην Ελλάδα

Καταγράφηκαν 5 νέοι θάνατοι εντός ενός εικοσιτετραώρου
Διεθνή

Οι εκτιμήσεις των Βρετανών για την χρονική διάρκεια της κρίσης του κορωνοϊού

Πότε εκτιμούν ότι η ζωή θα επιστρέψει πίσω στην κανονικότητα

Έχασε τη μάχη με τον κορωνοϊό ο πρώην ΥΠΟΙΚ της Γαλλίας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν κάτι παραπάνω από φίλος, ένα ξεχωριστό πρόσωπο"

Ρώσοι επιστήμονες υποστηρίζουν ότι ανακάλυψαν το αντίδοτο για κορωνοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιο είναι το φάρμακο το οποίο χρησιμοποιείται για τη θεραπεία της ελονοσίας

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 29/03/2020 - 23:30ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ