Ψυχαγωγία

Party στην πισίνα για Πέτρο - Βάλια και η εκθαμβωτική... Έβελυν (ΦΩΤΟ)

Ο Πέτρος Πυλαρινός και η Βάλια Χατζηθεδώρου αποτελούν το νέο hot ζευγάρι της showbiz.

Οι δυο τους πλέον δεν κρύβουν τον έρωτά τους και περνούν τα Σαββατοκύριακα μαζί, όσο περισσότερο μπορούν.

Ο τραγουδιστής των Alcatrash και το χαμογελαστό κορίτσι, έκαναν πριν λίγο καιρό έκανα γνωστό μέσω μιας ανάρτησης στο Instagram πως είναι σε σχέση.

Σήμερα, με αφορμή τον ηλιόλουστο καιρό αλλά και το γεγονός πως κανείς από τους δυο δεν είχε κάποια επαγγελματική υποχρέωση αποφάσισαν να περάσουν τη μέρα τους μαζί καθώς και με κάποιους φίλους τους. Ανάμεσά τους και η δικιά μας. Έβελυν Καζαντζόγλου, η οποία έκανε "μαθήματα" φωτογραφίας ως influencer στην πισίνα με την συμπαρουσιάστρια του Πέτρου Πολυχρονίδη με φωτογράφο τον...τραγουδιστή της παρέας.

Στο πάρτι σε ένα τεράστιο σπίτι με πισίνα βρέθηκαι και ο Ανδρέας Βούλγαρης από τους Alcatrash με τη σύντροφό του Κατρίνα Τσάνταλη, αλλά και ο Φίλιππος Ιωάννου.

Δείτε παρακάτω τις αναρτήσεις τους 

΄κλμ,

;,m

'l;,.

l;,m

Επόμενο άρθρο

Απόψε τα "σπάμε" με την Μικαέλλα Χατζηεφραίμ σε μια "Παράδοση... κατ' οίκον"

Άλεξ Παναγή, Μαρία Μαστρίδου και πρόσωπα - έκπληξη εμφανίζονται στο στούντιο
24/05/2020 - 10:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θετική στον κορωνοϊό η Βάλια Χατζηθεοδώρου - Η ανάρτηση και τα πρώτα λόγια της

Θέλησε να το ανακοινώσει με ένα βίντεο μέσω Instagram
13/04/2021 - 16:44

Πυλαρινός - Χαταζηθεοδώρου: Full in love στην...πρώτη κοινή φωτογραφία τους

Ποζάρουν μαζί στη θάλασσα, ενώ απολαμβάνουν τις διακοπές τους
13/08/2020 - 12:06

Πυλαρινός - Χατζηθεοδώρου: Δημοσίευσαν τη πρώτη κοινή φωτογραφία τους (ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά πιο ερωτευμένοι από ποτέ δίπλα στη θάλασσα
15/05/2020 - 09:01

Full in love ο frontman του συγκροτήματος... Alcatrash! (ΦΩΤΟ)

Η ξανθιά καλλονή που του έκλεψε την καριδά
24/04/2020 - 14:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: "Με ένα βιβλίο του Άγιου Παΐσιου στα χέρια προσεύχονται"

Καρδιολόγος περιγράφει τη δραματική κατάσταση στους θαλάμους COVID

"Kalimera from Cyprus", το εντυπωσιακό σποτ για τον τουρισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρωσία, Ελλάδα, Αγγλία και Ισραήλ η τουριστική «ένεση» για τον Αύγουστο

Στοιχεία και ντοκουμέντα για σοβαρή ρύπανση στο αλιευτικό καταφύγιο Κάτω Πύργου

Yποψίες και για απόρριψη λυμάτων από παράκτια υποστατικά της περιοχής
Ελλάδα

ΦΩΤΟ: Tριπλό το πύρινο μέτωπο, δύσκολη νύχτα για τους πυροσβέστες

Κάηκαν σπίτια, επιχειρήσεις και οχήματα στη Βαρυμπόμπη

"Θόλωσε το μυαλό μου" είπε στην απολογία του ο 40χρονος συζυγοκτόνος

Με το 8σέλιδο υπόμνημα επέρριψε ευθύνες και στη γυναίκα του

Εκκενώθηκε το Ολυμπιακό Χωριό στους Θρακομακεδόνες

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης μεταβαίνει εκτάκτως στο Ενιαίο Συντονιστικό Κέντρο Επιχειρήσεων
Διεθνή

Λήξη συναγερμού στο Πεντάγωνο μετά το επεισόδιο με πυροβολισμούς

Από μεγάφωνα κάλεσαν τους εργαζομένους να παραμείνουν μέσα στο κτίριο

"Άκυρη" η εκτόξευση του διαστημικού σκάφους Starliner της Boeing

Προέκυψε τεχνικό πρόβλημα στο σύστημα προώθησης

Έρμαιο ακραίων υψηλών θερμοκρασιών η νότια Ευρώπη (ΒΙΝΤΕΟ)

46 βαθμούς έδειξαν θερμόμετρα στην Ελλάδα, σε κλοιό παρατεταμένου καύσωνα Ιταλία-Τουρκία

tv news

«Η γη της ελιάς» Έρχεται το Φθινόπωρο στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου

Δύο νέοι,ο έρωτας τους και μια ιστορία εκδίκησης! Μία δραματική ιστορία με πάθη και λάθη..
Alpha TV Κύπρου

Η Ισμήνη υπόσχεται στη Ρενάτα να μην πει σε κανέναν για την εγκυμοσύνη της...

Δείτε στα νέα επεισόδια της 5ης σεζόν της σειράς «Έλα Στη Θέση Μου»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 04/08/2021 - 00:45ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ