Ψυχαγωγία

Παυλίδου – Τσιάκκας: Το πάρτυ για τα γενέθλια της μικρότερης κόρης τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέρα γιορτής ήταν η χθεσινή για την οικογένεια Τσιάκκα!

Η μικρή κόρη της Χριστίνας Παυλίδου και του Γιώργου Τσιάκκα, Ελένη, γιόρτασε τα 11α γενέθλια της με ένα μίνι – πάρτυ που διοργάνωσαν οι γονείς της στο σπίτι τους!

Η βενιαμίν της οικογένειας, “έσβησε” τα κεράκια της μπροστά σε συγγενείς, φίλους και αγαπημένα πρόσωπα, έκανε την ευχή της και απόλαυσε την βραδιά στο έπακρο.

Το στιγμιότυπο από την ιδιαίτερη στιγμή, δημοσίευσαν τα αδέρφια της εορτάζουσας μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το στιγμιότυπο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

"24 ΩΡΕΣ" με τον Παγδατή! Η κορυφή στο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ακριβώς ένα χρόνο μετά από την απόφασή του να κλείσει τον κύκλο της μεγάλης του καριέρας
30/06/2020 - 14:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Γεωργίου: H έκπληξη στο γηροκομείο για τα γενέθλια της γιαγιάς του (VID)

Συγκινεί ο Κύπριος σκηνοθέτης και ηθοποιός με την ανάρτηση του
30/06/2020 - 15:32

Kυριάκος Μητσοτάκης: Η τρυφερή εικόνα για τα 17α γενέθλια της κόρης του (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές που μοιράστηκε ο Πρωθυπουργός για την (όχι και τόσο) μικρή Δάφνη
30/06/2020 - 10:44

Λούης Πατσαλίδης: Για βουτιές στη θάλασσα μαζί με την...κόρη του (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με την μικρή αδυναμία του
29/06/2020 - 09:47

ΔΗΣΥ: Ετοιμάζονται για γενέθλια το άλλο Σάββατο

Ανακοινώνεται άνοιγμα προς την κοινωνία ενόψει του ιδελογικοπολιτικού συνεδρίου
28/06/2020 - 10:05

Λιονέλ Μέσι: Ο μάγος που έδωσε άλλο νόημα στο ποδόσφαιρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο άνθρωπος που σε κάνει να λατρεύεις το άθλημα κλείνει σήμερα τα 33 του χρόνια
24/06/2020 - 20:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επέστρεψαν και είναι καλά στην υγεία τους η 14χρονη Αγγέλα και η 17χρονη Άννα

Λήξη συναγερμού για τα δύο κορίτσια που δηλώθηκαν στην Αστυνομία ως ελλείποντα πρόσωπα

Χωρίς ρεύμα περιοχές της Λευκωσίας λόγω βλάβης στο δίκτυο της ΑΗΚ

Xρειάζεται μια με μιάμιση ώρα για επιδιόρθωση της βλάβης και αποκατάσταση της παροχής

Αυτό είναι το αντίδοτο των Κυπρίων στον καύσωνα και την υγρασία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως "πολεμούν" τις υψηλές θερμοκρασίες και ποιές είναι οι συμβουλές των ειδικών;
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 04:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ