Ψυχαγωγία

To πείραμα που έκανε με τα παιδιά της και τα έκανε να βάλουν τα κλάματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "ωραία Ελένη" μας έχει να συνηθίσει να μοιράζεται στιγμές από την καθημερινότητά της, όταν είναι σπίτι με τα παιδιά της, εκεί που παύει να είναι η Ελένη Μενεγάκη που εμείς ξέρουμε, αλλά είναι απλά η "μαμά Ελένη".

Σήμερα λοιπόν, για ακόμα μια φορά η Ελένη μοιράστηκε με τους συνεργάτες και τους τηλεθεατές της άλλη μία απολαυστική ιστορία από την καθημερινότητά της, η οποία συνέβη περίπου 3 με 4 χρόνια πριν, λίγο πριν τον ερχομό του του τέταρτου παιδιού της.

Η ιδια λοιπόν εξομολογήθηκε πως ήταν μια περίοδος που είχε χάσει τον έλεγχο με τα παιδιά της, και δεν μπορούσε να τους επιβάλει την τάξη, αφού ότι και να τους έλεγε την αγνοούσαν. Έτσι αποφάσισε να αλλάξει εντελώς την στάση της, και να κάνει ένα πείραμα....

«Θα σας πω ένα πείραμα που τα παιδιά μου ακόμη το θυμούνται. Θα έχουν περάσει τρία, τέσσερα χρόνια. Είπα να κάνω τον ρόλο της Μαίρης Αρώνη σε εκείνη την αξέχαστη ταινία(…) Και λέω, αφού γυρίσουν, ας πάρω αυτό το στυλ της φευγάτης μάνας. Ότι δηλαδή και να μου λένε, εγώ θα λέω, ναι. Ακόμη τα παιδιά μου το λένε, θυμούνται αυτή την μέρα(…) Ήμουν χαλαρή, είχα κάτσει και αραχτή απέναντι από την τηλεόραση. "Μαμά θα χοροπηδήσουμε , θα ρίξουμε τα ρούχα από το μπαλκόνι", "Καταπληκτική ιδέα", λέω εγώ», ανέφερε.

Αμέσως, η Ελένη Μενεγάκη γελώντας, αποκάλυψε πως τα παιδιά της προσπάθησαν μάταια να καταλάβουν σε τι οφείλεται η μεγάλη αλλαγή στη συμπεριφορά της,χωρίς αποτέλεσμα, φτάνοντας μάλιστα στο σημείο μάλιστα να βάλουν τα κλάματα.

«Στο τέλος βάλανε τα κλάματα και μου λέγανε, "μανούλα μου, φέρε μας την μάνα μας πίσω"».

Παρακολουθήστε την απολαυστική ιστορία στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Εύη Καραγιάννη: "Δεν έχω ευχηθεί στον Βουτσά για το παιδί, αλλά να είναι καλά"

Η πρώην σύζυγος του Βουτσά αποκαλύπτει γιατί δεν έχει καμιά σχέση μαζί του και την Αλίκη
10/11/2017 - 12:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η Καθαρα Δευτέρα με τη κόρη της και η τρυφερή φωτογραφία

Η βόλτα με το ποδήλατο και το φιλί της κόρης στη μανούλα
11/03/2019 - 15:19

Ελένη Μενεγάκη: Μας δείχνει (άθελά της) την φωτογραφία με το γιο της... (ΦΩΤΟ)

Selfie με duck face που δεν έχει δημοσιευτεί και την έχει φόντο στο τάμπλετ της
05/03/2019 - 11:12

H Μενεγάκη ξέχασε την... Τσικνοπέμπτη και δείτε τι κανόνισε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σχέδια της για την Τσικνοπέμπτη, ο διάλογος με τον Ματέο και όσα είπε on air
28/02/2019 - 14:23

Πρώην συνεργάτης της Μενεγάκη την παρακαλάει να πάει πίσω στην εκπομπή της!

Μάθετε ποιος θέλει να επιστρέψει πίσω στην "Ελένη" και η δημόσια έκκληση του
25/02/2019 - 14:29

Η Ελένη Μενεγάκη γιορτάζει... τους ένα εκατομμύριο followers! (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της παρουσιάστριας και η έκπληξη που ετοιμάζει
21/02/2019 - 09:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο πρόσωπα στα Λατσιά για κροτίδες

Διενεργήθηκε έρευνα στο αυτοκίνητο στο οποίο επέβαιναν

Υπό έλεγχο η πυρκαγιά σε διαμέρισμα στο κέντρο της Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επιχείρηση κατάσβεσης πραγματοποίησε η Πυροσβεστική

Νεφροπαθής αναγκάζεται να μεταβαίνει στα κατεχόμενα για θεραπεία

Απίστευτη καταγγελία Μαρίνου Σιζόπουλου ενώπιον των μελών της Κοινοβουλευτικής Επ. Υγείας
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της
Διεθνή

Οι ΗΠΑ αναγνωρίζουν τα Υψώματα Γκόλαν ως ισραηλινό έδαφος

O Τραμπ ανακοίνωσε την αναγνώριση μέσω twitter

Χειροπέδες στον πρώην πρόεδρο της Βραζιλίας για υποθέσεις διαφθοράς

Η σύλληψη έγινε στο πλαίσιο μιας σαρωτικής έρευνας κατά της διαφθοράς

tv news

H Μαρίνα συνεχίζει το επικίνδυνο φλερτ αποφασισμένη να φτάσει στα άκρα...

Η Κάτια ζητάει από τον Αντρέα να παγιδέψει το κινητό της Μαρίνας..Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

O Τόνυ ενδίδει στο πάθος του για την Τατιάνα... Θα δώσει το οριστικό τέλος;

O δρόμος όμως με το εμπόριο όπλων δεν έχει γυρισμό... «To Τατουάζ» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/03/2019 - 21:15ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ