Ψυχαγωγία

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Αγκαλιά με την νεογέννητη κορούλα της (ΦΩΤΟ)

Την Πέμπτη το μεσημέρι η Πηνελόπη Αναστασοπούλου έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι.

Διαβάστε επίσης: Baby boom! Γέννησε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου!

Η ηθοποιός και ο σύντροφος της Φώτης Μπερνάντο έγιναν για δεύτερη φορά γονείς και πλέουν σε πελάγη ευτυχίας αφού η οικογένεια τους μεγάλωσε. Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου λίγες ώρες μετά τον τοκετό ανάρτησε την πρώτη της φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram αγκαλιά με την νεογέννητη κόρη της εμφανώς συγκινημένη με την ίδια να γράφει:

«Καμμιά λέξη δεν είναι η σωστή για να περιγράψει πώς νοιώθω... Ευγνωμοσύνη, έρωτας, αγάπη, ευτυχία, ευλογία, ολοκλήρωση..Σας ευχαριστώ για τις ευχές και εύχομαι σε όλους σας να ζήσετε στιγμές σαν κι αυτή….Η ζωή είναι στα χέρια μας και η αγάπη είναι πάντα εκεί κοντά αρκεί να ανοίξουμε την καρδιά μας και να είμαστε έτοιμοι να τη δεχτούμε.

 

Η μικρή θα πάρει το όνομα Ηλέκτρα και νονά της θα είναι η καλή φίλη της ηθοποιού, Ευρυδίκη Βαλαβάνη. Η δημοσιογράφος θέλησε μέσα και από τον λογαριασμό της στα κοινωνικά δίκτυα να ευχαριστήσει την φίλη της για αυτή την απόφαση τους που την έκανε ιδιαίτερα χαρούμενη και ευτυχισμένη.

Επόμενο άρθρο

H Xριστιάνα Αριστοτέλους στο γήπεδο για να υποστηρίξει την "Εθνική"(ΦΩΤΟ)

Ο άντρας της, Γιώργος Εφραίμ μέσα στην 11άδα της ομάδας...
16/11/2018 - 22:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αποκάλυψε λεπτομέρειες για την πρόταση γάμου στη Βαλαβάνη

Που και πότε θα κάνει την πρόταση γάμου στη σύντροφο του
28/01/2019 - 11:49

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη απαντά στις φήμες περί εγκυμοσύνης

Απαντά αν είναι έγκυος και αν είναι στα σχέδια τους ο γάμος...
17/12/2018 - 10:38

Η δήλωση της Γερμανού που άφησε.. «κάγκελο» την Βαλαβάνη!

Η συζήτηση για την απιστία, οι απόψεις της Γερμανού και η αντίδραση της Βαλαβάνη…
10/12/2018 - 09:13

Baby boom! Γέννησε η Πηνελόπη Αναστασοπούλου!

Το φύλο του μωρού και οι πρώτες δηλώσεις μέσα από το μαιευτήριο…
16/11/2018 - 09:47

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

«Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου.»
15/10/2018 - 09:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ