Ψυχαγωγία

Πέντε... περίεργοι κανόνες που πρέπει να ακολουθήσει η Μέγκαν όταν γίνει μανούλα

Πρίγκιπας Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ τον Απρίλιο θα γίνουν για πρώτη φορά γονείς!

Αν και η Μέγκαν έχει "σπάσει" πολλές φορές το πρωτόκολλο αυτή τη φορά με τον ερχομό του παιδιού της θα πρέπει να ακολουθήσει μαζί με τον σύζυγο της πέντε βασικούς κανονές!

Το φύλο του μωρού πρέπει να παραμείνει κρυφό

Στα διεθνή μέσα τα στοιχήματα για το φύλο του μωρού δίνουν και παίρνουν ωστόσο ούτε το ζευγάρι μπορεί να μάθει αν το μωρί τους είνια αγόρι ή κορίτσι. Οι φανς της βασιλικής οικογένειας θα μάθουν το φύλο του μωρού λίγες ώρες αφότου γεννήθει.

Η βασίλισσα πρέπει να είναι η πρώτη που θα ενημερωθεί

Τα ευχάριστα νέα θα τα μάθει πρώτη η βασίλισσα. Μετά την βασίλισσα, το προσωπικό του ζευγαριού θα αρχίσει να ενημερώνει και άλλα υψηλόβαθμα πρόσωπα, όπως τον πρωθυπουργό.

Το όνομα του μωρού πρέπει να είναι... βασιλικό

Μέγκαν και Χάρι πρέπει να δώσουν στο παιδί τους όνομα από πρηγούμενους ή τωρινούς βασιλείς. Τη συγκεκριμένη διαδικασία ακολούθησαν ο Ουίλιαμ και η Κέιτ και το ίδιο αναμένεται να κα΄νουν και ο Χάρι με την Μέγκαν.

Το μωρό πρέπει να έχει την δική του βασιλική... κουβέρτα

Το μωρό μετά την γέννηση του θα είναι τυλιγμένο με μια πλεκτή κουβέρτα που φτιάχνεται παραδοσιακά από μια οικογενειακή επιχέιρηση που ονομάζεται G.H. Η Hurt & Son. 

Θα έχουν στη διάθεση τους μια ολόκληρη ομάδα από μαιές

Το ζευγάρι θα έχει στη διάθεση του μια ολόκληρη ομάδα από μαιές. Μάλιστα η Κέιτ κατά τη διάρκεια της γέννησης της προγκίπισσας Σάρλοτ είχε τουλάχιστον 30 μαιές!

 

Επόμενο άρθρο

To "δεντράκι της αγάπης" κάνει τις ευχές σου... πραγματικότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ξεκίνησε ένα ταξίδι προσφοράς!
18/01/2019 - 20:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρίγκιπας Χάρι έγινε... νονός! (ΦΩΤΟ)

Η απουσία Γουίλιαμ και Κέιτ από την τελετή και η εντυπωσιακή Μέγκαν Μαρκλ
19/03/2019 - 11:30

Η Μέγκαν Μαρκλ απαντά... στα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχεται!

Η αποστωμοτική απάντηση της δούκισσας του Σάσεξ
19/03/2019 - 09:12

"Βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ σε Μέγκαν Μαρκλ και πρίγκιπα Χάρι-Μάθετε τον λόγο

Τα σχέδια του πριγκιπικού ζευγαριού και οι απαγορεύσεις της βασίλισσας
18/03/2019 - 08:44

Αυτός είναι ο λόγος που η Μέγκαν Μαρκλ σταματάει τις... δημόσιες εμφανίσεις!

Οι επαγγελματικές υποχρεώσεις της δούκισσας του Σάσεξ "παγώνουν" για λίγο
17/03/2019 - 09:39

Ο Κλούνεϊ μιλά για την Μέγκαν Μαρκλ και εξηγεί γιατί την υπερασπίστηκε δημόσια

"Είναι πραγματικά μια πολύ ευγενική και έξυπνη γυναίκα..."
16/03/2019 - 15:36

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ... εκτός Παλατιού - Όλες οι λεπτομέρειες

Η επίσημη ανακοίνωση από Μπάκιγχαμ για το αγαπημένο ζευγάρι
15/03/2019 - 10:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάνω από 300 προσωπικοί γιατροί έχουν εγγραφεί στον κατάλογο του ΟΑΥ

"Το Γενικό Σχέδιο Υγείας  τρέχει με γρήγορους ρυθμούς" δηλώνει ο Οργανισμός

Σε παγκύπρια στάση εργασίας κατέρχονται αύριο οι οδηγοί ταξί (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκέντρωση έξω από το Υπ. Εργασίας - Καταγγέλλουν το κράτος για διακρίσεις

Νέα προσπάθεια ΟΑΥ για διάλογο με ιδιωτικά νοσηλευτήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος να συζητήσουν για το καθεστώς λειτουργίας στο πλαίσο του ΓεΣΥ
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Σε συναγερμό η Αστυνομία στη Γερμανία μετά από απειλές για βόμβες σε Δημαρχεία

Εκκενώνονται τα κτίρια - Έρευνες από πυροτεχνουργούς

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ