Ψυχαγωγία

Πέντε... περίεργοι κανόνες που πρέπει να ακολουθήσει η Μέγκαν όταν γίνει μανούλα

Πρίγκιπας Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ τον Απρίλιο θα γίνουν για πρώτη φορά γονείς!

Αν και η Μέγκαν έχει "σπάσει" πολλές φορές το πρωτόκολλο αυτή τη φορά με τον ερχομό του παιδιού της θα πρέπει να ακολουθήσει μαζί με τον σύζυγο της πέντε βασικούς κανονές!

Το φύλο του μωρού πρέπει να παραμείνει κρυφό

Στα διεθνή μέσα τα στοιχήματα για το φύλο του μωρού δίνουν και παίρνουν ωστόσο ούτε το ζευγάρι μπορεί να μάθει αν το μωρί τους είνια αγόρι ή κορίτσι. Οι φανς της βασιλικής οικογένειας θα μάθουν το φύλο του μωρού λίγες ώρες αφότου γεννήθει.

Η βασίλισσα πρέπει να είναι η πρώτη που θα ενημερωθεί

Τα ευχάριστα νέα θα τα μάθει πρώτη η βασίλισσα. Μετά την βασίλισσα, το προσωπικό του ζευγαριού θα αρχίσει να ενημερώνει και άλλα υψηλόβαθμα πρόσωπα, όπως τον πρωθυπουργό.

Το όνομα του μωρού πρέπει να είναι... βασιλικό

Μέγκαν και Χάρι πρέπει να δώσουν στο παιδί τους όνομα από πρηγούμενους ή τωρινούς βασιλείς. Τη συγκεκριμένη διαδικασία ακολούθησαν ο Ουίλιαμ και η Κέιτ και το ίδιο αναμένεται να κα΄νουν και ο Χάρι με την Μέγκαν.

Το μωρό πρέπει να έχει την δική του βασιλική... κουβέρτα

Το μωρό μετά την γέννηση του θα είναι τυλιγμένο με μια πλεκτή κουβέρτα που φτιάχνεται παραδοσιακά από μια οικογενειακή επιχέιρηση που ονομάζεται G.H. Η Hurt & Son. 

Θα έχουν στη διάθεση τους μια ολόκληρη ομάδα από μαιές

Το ζευγάρι θα έχει στη διάθεση του μια ολόκληρη ομάδα από μαιές. Μάλιστα η Κέιτ κατά τη διάρκεια της γέννησης της προγκίπισσας Σάρλοτ είχε τουλάχιστον 30 μαιές!

 

Επόμενο άρθρο

To "δεντράκι της αγάπης" κάνει τις ευχές σου... πραγματικότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ξεκίνησε ένα ταξίδι προσφοράς!
18/01/2019 - 20:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πλήρωσαν ακριβά οι Βρετανοί το... νέο Παλάτι της Μέγκαν και του πρίγκιπα Χάρι

Το αστρονομικό ποσό για την ανακαίνιση που "βαραίνει" τους φορολογούμενους
25/06/2019 - 16:59

Μία περίληψη των αλλαγών στους κανονισμούς διαιτησίας

Τίθενται σε εφαρμογή από τις 25 Ιουνίου 2019
18/06/2019 - 13:11

Η τρυφερή φωτογραφία του πρίγκιπα Χάρι με τον μικρό Άρτσι! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο δούκας και η δούκισσα του Σάσεξ
18/06/2019 - 08:53

Το δημόσιο καβγαδάκι του πρίγκιπα Χάρι με την Μέγκαν μπροστά στις κάμερες-ΒΙΝΤΕΟ

"Μη με κοιτάς... Γύρνα τώρα!" - Πώς επανέφερε στην τάξη την Δούκισσα ο άντρας της
16/06/2019 - 11:24

Νέος συνεργάτης για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Μάθετε με τι θα ασχολείται το νέο άτομο που θα ενταχθεί στο προσωπικό τους
15/06/2019 - 11:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ