Ψυχαγωγία

Πένθος για την Κατερίνα Καινούργιου

Δύσκολες ώρες για την παρουσιάστρια...

Βαρύ πένθος για την Κατερίνα Καινούργιου αφού χθες έφυγε από τη ζωή ο αγαπημένος της παππούς. Με μια φωτογραφία από όταν η παρουσιάστρια ήταν ακόμα μωράκι θέλησε να αποχαιρετήσει τον παππού της γράφοντας του ένα τρυφερό μήνυμα: 

Καλό παράδεισο παππού μου… παρότι κάποιοι θα πουν ότι ήσουν πλήρης ημερών, στα μάτια μας ήσουν ένας αιώνιος έφηβος… θυμάμαι κάθε στιγμή που περάσαμε μαζί…Έχουν αποτυπωθεί όλες, με υπερηφάνεια στις αναμνήσεις των παιδικών μου χρόνων…Σ αγάπησα πιο πολύ απ όσο σου είπα και πιο πολύ απ όσο σου έδειξα …θα σ έχω πάντα μέσα στην καρδιά μου! από σήμερα θα είσαι ο φύλακας άγγελος μας…σ ευχαριστώ για όλα

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ αισθάνεται... πίεση από το βασιλικό πρωτόκολλο

Οι φήμες και ο κανόνας που την εκνευρίζει περισσότερο..
14/12/2018 - 09:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαρύ πένθος για τον Ζινεντίν Ζιντάν

Ο Ζιζού θρηνεί για τον χαμό του αδελφού του Φαρίντ
14/07/2019 - 09:22

Το ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αφορμή για το ξέσπασμα της και όσα δήλωσε για τα ψευδή δημοσιεύματα
24/06/2019 - 14:49

Στο πένθος η κοινότητα που αγάπησε ο Δημήτρης Χριστόφιας (ΒΙΝΤΕΟ)

Για του κατοίκους του Κελλακίου, ήταν ένας άνθρωπος της διπλανής πόρτας..
22/06/2019 - 20:35

Η Κατερίνα Καινούργιου αποκάλυψε με ποιον τραγουδιστή ήταν...ερωτευμένη(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας, ο γνωστός αοιδός και η δημόσια ετεροχρονισμένη ερωτική εξομολόγηση
29/04/2019 - 13:24

Πένθος στη Σρι Λάνκα: Στους 310 οι νεκροί από το μπαράζ βομβιστικών επιθέσεων

Μέχρι στιγμής, οι αρχές πέρασαν χειροπέδες σε 40 υπόπτους
23/04/2019 - 08:10

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έπεσε αυλαία" στον έρωτα της - Όλο το παρασκήνιο

Έξαλλος ο Βαρβέρης - Τί δηλώνει ι ίδιος και το οικογενειακό του περιβάλλον
09/04/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ