Ψυχαγωγία

Πένθος για την Κατερίνα Καινούργιου

Δύσκολες ώρες για την παρουσιάστρια...

Βαρύ πένθος για την Κατερίνα Καινούργιου αφού χθες έφυγε από τη ζωή ο αγαπημένος της παππούς. Με μια φωτογραφία από όταν η παρουσιάστρια ήταν ακόμα μωράκι θέλησε να αποχαιρετήσει τον παππού της γράφοντας του ένα τρυφερό μήνυμα: 

Καλό παράδεισο παππού μου… παρότι κάποιοι θα πουν ότι ήσουν πλήρης ημερών, στα μάτια μας ήσουν ένας αιώνιος έφηβος… θυμάμαι κάθε στιγμή που περάσαμε μαζί…Έχουν αποτυπωθεί όλες, με υπερηφάνεια στις αναμνήσεις των παιδικών μου χρόνων…Σ αγάπησα πιο πολύ απ όσο σου είπα και πιο πολύ απ όσο σου έδειξα …θα σ έχω πάντα μέσα στην καρδιά μου! από σήμερα θα είσαι ο φύλακας άγγελος μας…σ ευχαριστώ για όλα

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε: 

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ αισθάνεται... πίεση από το βασιλικό πρωτόκολλο

Οι φήμες και ο κανόνας που την εκνευρίζει περισσότερο..
14/12/2018 - 09:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έπεσε αυλαία" στον έρωτα της - Όλο το παρασκήνιο

Έξαλλος ο Βαρβέρης - Τί δηλώνει ι ίδιος και το οικογενειακό του περιβάλλον
09/04/2019 - 17:54

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά αν είναι ξανά ερωτευμένη!

Ισχύουν ή όχι οι φήμες που την θέλουν να είναι σε σχέση
05/04/2019 - 10:17

Ξεσπά η Kατερίνα Καινούργιου:"Μου έλεγαν να πεθάνεις... να με θάψεις"

Όλα όσα ανέφερε για τα ρατσιστικά σχόλια που της χρεώνουν
04/04/2019 - 10:02

Η Κατερίνα Καινούργιου είναι ξανά... ερωτευμένη! (ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο νέος σύντροφος της παρουσιάστριας μετά τον χωρισμό της
03/04/2019 - 09:27

Κατερίνα Καινούργιου: Η σέξι φωτογραφία που δημοσίευσε και μετά την... διέγραψε!

Η φωτογραφία με κόκκινο μαγιό που "εξαφανίστηκε" λίγα λεπτά μετά τη δημοσίευση της
12/03/2019 - 11:28

Βαρύ πένθος στις τάξεις της Αστυνομίας για τον θάνατο της 53χρονης Μαρίας (ΦΩΤΟ)

Υπηρέτησε με ευσυνειδησία, ζήλο και αφοσίωση τη Δύναμη για δεκαεννέα συνεχόμενα χρόνια
12/03/2019 - 09:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά

Βουλή: Άναψαν τα αίματα με το Γερμανικό Ογκολογικό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον πρόεδρο του κέντρου να λέει θα πάει μέσω δικαιοσύνης για τα δεδουλευμένα τους

Νέες αντιπαραθέσεις μεταξύ Ιατρών και ΟΑΥ για την ιδιωτική ιατρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Την γνωμάτευση του Γενικού Εισαγγελέα ζητούν οι Ιδιώτες Ιατροί
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

Μποτσουάνα: Εξορύχθηκε το μεγαλύτερο μπλε διαμάντι της χώρας

Αποτελεί μια εξαιρετική ανακάλυψη σε αυτή τη χώρα της Αφρικής

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ