Ψυχαγωγία

Πένθος για τη Λάουρα Νάργες: "Έφυγε" από τη ζωή αγαπημένο της πρόσωπο

Δύσκολες ώρες βιώνει τις τελευταίες ώρες η Λάουρα Νάργες καθώς έφυγε από τη ζωή η αγαπημένη της γιαγιά. 

Μάλιστα η νεαρή παρουσιάστρια πριν από λίγες μέρες, μέσα από ένα βίντεο που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram είχε κάνει δημόσια έκκληση για αίμα για τη γιαγιά της, η οποία το είχε ανάγκη. Τελικά η αγαπημένη της γιαγιά δεν τα κατάφερε και έφυγε από τη ζωή τα ξημερώματα της Δευτέρας. Η Λάουρα ανάρτησε μια φωτογραφία από τα παιδικά της χρόνια με τη γιαγιά της και με ένα μακροσκελές κείμενο αποχαιρέτησε τη γιαγιά της ενώ εξομολογήθηκε και όσα της είπε πριν φύγει. Μεταξύ άλλων έγραψε: 

Τώρα η γιαγιάκα μου πήγε στον μπαμπάκα μου, θα προσπαθεί με τέρμα σπαστά γερμανικά να του πει τα νέα μας, τρέχα γύρευε!
Σου το είπα και ψιθυριστά στο αυτί κρατώντας το χεράκι σου λίγο πριν φύγεις, ότι είσαι η καλύτερη γιαγιά του κόσμου και σε ευχαριστώ για όλα όσα έκανες για εμένα. Μην φοβάσαι για τίποτα, εμείς τα εγγόνια σου (και δισέγγονα μη σου πω) θα προσέχουμε τον σύζυγό σου και τα παιδιά σου σαν τα μάτια μας. 
Αγαπώσε καλομάνα πόντια με τα όλα σου 🖤

Δείτε την ανάρτηση της και όσα έγραψε: 

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Παπαδόπουλος: Το τρυφερό στιγμιότυπο που ανάρτησε με τον γιο του! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε ο τραγουδιστής με αφορμή τα πρώτα γενέθλια του γιου του
24/07/2019 - 10:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Μπρίτνεϊ Σπίαρς: Η φωτογραφία που ανάρτησε και εξόργισε τους followers της

Την κατηγορούν για επίδειξη πλούτου και αναισθησία
18/08/2019 - 09:28

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Αντίνοος Αλμπάνης: Η εξέλιξη στην υγεία του και η συγκινητική ανάρτηση (ΦΩΤΟ)

Παραμένει θετικός και αισιόδοξος στη μάχη του με τον καρκίνο
13/08/2019 - 10:16

Αυτοί είναι οι διάσημοι με τους περισσότερους... ψεύτικους followers!

Απίστευτα ποσοστά ψεύτικων λογαριασμών "ακολουθούν" τους διάσημους
13/08/2019 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα τυλίχθηκε στις φλόγες έξω από το γήπεδο της Καρμιώτισσας

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία για να εντοπίσουν τα αίτια της φωτιάς

Άφησαν τα θρανία οι μαθητές και διαμαρτυρήθηκαν για τις εξετάσεις τετραμήνων

Σε στάση εργασίας οι δάσκαλοι της Δευτέρα ενώ μέτρα εξήγγειλε και η ΟΛΤΕΚ

Τουρκοκύπριος βρήκε τους Αμμοχωστιανούς που φωτογραφήθηκαν πριν 51 χρόνια (VID)

Η συγκινητική αναζήτηση μέσω Facebook που έφερε αποτελέσματα μέσα σε μια ώρα
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το Huawei Mate 30 Pro έχει εντυπωσιακές προδιαγραφές αλλά...όχι Google (BINTEO)

Τα εντυπωσιακά χαρακτηριστικά, η χωρητικότητα και οι τιμές των νέων μοντέλων

Η Πρωθυπουργός της Νέας Ζηλανδίας μπέρδεψε την Ιαπωνία με την Κίνα

Η γκάφα της στο πρώτο επίσημο ταξίδι της στην Ιαπωνία

Η Ινδονησία ποινικοποιεί όλες τις εξώγαμες σεξουαλικές επαφές

Οι ποινές που θα αντιμετωπίζουν οι παρανομούντες και οι νέοι νόμοι για εκτρώσεις

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ