Ψυχαγωγία

Φωτεινή Ψυχίδου: " Έχω κάνει σεξ σε.. νεκροταφείο" - Η δήλωση που ξάφνιασε

Η Φωτεινή Ψυχίδου, προχώρησε σε μια ανατριχιαστική αποκάλυψη που σόκαρε τους ακροατές της. Η  δημοσιογράφος παραδέχθηκε ότι έχει κάνει σεξ σε εγκαταλελειμμένο νεκροταφείο στη Σκωτία στην εκπομπή "Oh lala".

psixidu

Η ίδια ρωτήθηκε για το περίεργο μέρος που έκανε σεξ. Ειλικρινής όπως πάντα απάντησε:

«Είναι πολλά τα μέρη. Το πιο extreme ήταν όταν ήμουν, τα παλιά τα χρόνια, φοιτήτρια στη Σκωτία, σε ένα εγκαταλελειμμένο νεκροταφείο. Αλλά είχαν γίνει όλοι σκόνη! Δεν είναι θέμα σεβασμού γιατί είχαν εξατμιστεί τα πάντα, δηλαδή δεν υπήρχε τίποτα από το 1.500… Ήταν εγκαταλελειμμένο το νεκροταφείο»

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έκρυβαν ναρκωτικά στο... νεκροταφείο

Χειροπέδες σε 30χρονο και στην 32χρονη συμβία του
18/05/2018 - 15:19

Νεκροταφείο...παγωτού

Κι όμως υπάρχει!
18/03/2018 - 12:00

Ξυλοκόπησαν τον δολοφόνο της Δώρας Ζεμπέρη στα δικαστήρια της Ευελπίδων (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξαγριωμένοι και φωνάζοντας με λυγμούς οι γονείς της άτυχης εφοριακού
08/11/2017 - 15:29

Κατάθεση-"φωτιά" απο τον πατέρα της 32χρονης εφοριακού

Αποκάλυψε ότι βρισκόταν συμπτωματικά κοντά στο σημείο της δολοφονίας της κόρης του
22/10/2017 - 13:00

Νεκρή 32χρονη, πάνω απο το μνήμα του αρραβωνιαστικού της

Στυγερό έγκλημα με δεκατέσσερις μαχαιριές, στο Δεύτερο Νεκροταφείο Αθηνών
19/10/2017 - 14:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ