Ψυχαγωγία

Φουρέιρα:Ακούστε το ρεφρέν του νέου της τραγουδιού πριν κυκλοφορήσει...(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελένη Φουρέιρα επιστρέφει δισκογραφικά με ένα ξένο τραγούδι και ανοίγει τα φτερά της για μια διεθνή καριέρα.

Το νέο τραγούδι που θα κυκλοφορήσει στις 26 Οκτωβρίου, τιτλοφορείται "Tomame" και είναι στα ισπανικά. Η pop τραγουδίστρια έχει ήδη χορογραφήσει το τραγούδι με πολλές σέξι πινελιές ενώ αποφάσισε να απέχει από την νυχτερινή ζωή της Αθήνας με σκοπό να αφοσιωθεί στην προώθησή του σε όλο τον κόσμο.

Ακούστε το ρεφρέν ακαπέλα αλλά πάρτε και μια μικρή γεύση με μουσική και χορογραφημένο έτσι όπως το ανέβασε η ίδια στα social media.

Επόμενο άρθρο

Έλενα Παπαρίζου: «Δέχομαι τη συγγνώμη του Τονυ Μαυρίδη»

Όσα δήλωσε για τον πρώην σύντροφο της και την δικαστική τους διαμάχη…
15/10/2018 - 10:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Διάσημη παρουσιάστρια της Αμερικής ακούει... Φουρέιρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια που ακούει Φουρέιρα και το βίντεο που δημοσίευσε
22/01/2019 - 10:24

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Η διάψευση της πρότασης γάμου και η επανασύνδεση που δεν έγινε ποτέ...
21/01/2019 - 12:34

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της τραγουδίστριας που συγκίνησε...
16/01/2019 - 12:13

Ελένη Φουρέιρα: H πρόταση γάμου από τον Μποτία και η...δελεαστική κίνηση!

Ο διεθνής ποδοσφαιριστής της Ισπανίας, θα κάνει τα πάντα για την τραγουδίστρια
13/01/2019 - 19:35

Η Ελένη Φουρέιρα... ξανθιά με ροζ ανταύγιες και ράστα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανατρεπτική της εμφάνιση!
07/01/2019 - 12:11

Ελένη Φουρέριρα:" Μακάρι να μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο πίσω και να κερδίζαμε!"

"Είναι αστείο να λες ότι είμαι εγώ εθνικίστρια..." - Όλα όσα αποκάλυψε
31/12/2018 - 10:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ήρθε στην Κύπρο φορτωμένος λάδι και καφέ κάνναβης

Τον τσάκωσαν με το που έφτασε στο Αεροδρόμιο Πάφου

Το πρωί ζητιάνος και το βράδυ...αριστοκράτης (BINTEO)

Ο άνδρας με τα δύο πρόσωπα που εξακολουθεί να κυκλοφορεί ελεύθερος

Ξεκάθαρο μήνυμα Προέδρου για εφαρμογή του ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ικανοποιημένος από τις εγγραφές γιατρών ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας
Ελλάδα

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή

"Έσβησε" κάτω από τα συντρίμμια της σκεπής παιδικής κατασκήνωσης

Συνελήφθησαν δύο άτομα, ενώ διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες του ατυχήματος
Διεθνή

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

Πολιτικό χάος στη Βενεζουέλα εν μέσω μεγαλειωδών διαδηλώσεων κατά Μαδούρο (ΦΩΤΟ)

Η αυτοανακήρυξη, η έγκριση Τραμπ, το τελεσίγραφο Μαδούρο και το οργισμένο πλήθος

Συνελήφθη νοσηλευτής για σεξουαλική παρενόχληση γυναίκας που βρισκόταν σε κώμα

Η ασθενής έμεινε έγκυος ενώ βρισκόταν διασωληνωμένη τα τελευταία 14 χρόνια

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ