Ψυχαγωγία

Φουρέιρα:Η κατάθλιψη λόγω καταγωγής, η πλαστική και αν θα φύγει λόγω Μποτία

Αποκαλυπτική ήταν η τραγουδίστρια Ελένη Φουρέιρα σε συνέντευξή της στο Late Night. Η δημοφιλής τραγουδίστρια αποκάλυψε τον λόγο που έκανε πλαστική, αν θα έφευγε στο εξωτερικό με τον Μποτία αλλά και για την απόφαση να πει ότι κατάγεται από την Αλβανία.

Η Ελένη Φουρέιρα δήλωσε για την πλαστική στήθους:

Ξύπνησα ένα πρωί και είπα θέλω στα 30 μου να έχω πιο μεγάλο στήθος…

φουρειρα

Στη συνέχεια, εκμυστηρεύτηκε τον λόγο που δεν έλεγε τον τόπο καταγωγής της, τα συναισθήματα της, τον ρατσισμό που βίωσε αλλά και την κατάθλιψη που έζησε στο παρελθόν

«Ένιωσα έτοιμη να το κάνω γιατί το τι κάνεις είναι το πώς νιώθεις εσύ εκείνη τη στιγμή της ζωής σου και αν είσαι έτοιμος να το κάνεις. Μου βγήκε τόσο νεράκι από το στόμα μου αυτό γιατί συνειδητοποίησα ότι είναι λάθος αυτό που κάνω. Είσαι λάθος από τη στιγμή που ο κόσμος σε αγαπάει και σε έχει δεχτεί για το καλλιτεχνικό, δεν πρέπει να συνεχιστεί άλλο αυτό.

Δυστυχώς ή ευτυχώς, το 1997, το 1998, το 2000, υπήρχε αυτό πολύ έντονα. Οι Έλληνες δεν είναι πια ρατσιστές, πια όχι, καθόλου. Αυτό συνέβη γιατί άνοιξαν κάποιες φυλακές και ήρθαν κάποιοι εγκληματίες. Όταν το έκανα αυτό πήρα μηνύματα από ανθρώπους που ακόμα το κρύβουν και είναι γνωστοί... 

ελενα

Πριν μπω στις Mystique έτυχε να πάω σε μια δισκογραφική εταιρία και μόλις έμαθαν ότι είμαι από την Αλβανία με κόψανε και γελούσαν.

Ήταν πάρα πολύ ειρωνικό αυτό που συνέβη μπροστά μου, ένιωσα πάρα πολύ άσχημα και έλεγα μέσα μου "θεέ μου, γιατί αυτό πρέπει να είναι τόσο κακό;". Και συνειδητοποίησα ότι για να μπορέσω να κάνω καριέρα και να δείξω αυτό που έχω θα πρέπει κάπως να το κρύψω. Έχω περάσει μήνες κατάθλιψης και πολύ στεναχώρια...»!


 

 

μποτια

Η δημοφιλής τραγουδίστρια απάντησε και αν θα ακολουθήσει τον Αλπμέρτο Μποτία στι εξωτερικό, αν αναγκαστεί λόγω ομάδας, όπως είχε κάνει παλιά η Δέσποινα Βανδή. Η απάντηση δε θα αρέσει στον Αλμπέρτο....

«Νομίζω ότι είναι δύσκολο αυτό για εμένα. Στην εποχή που κάνω εγώ καριέρα, θεωρώ ότι δεν έχω κάνει ακόμη τόσα πολλά πράγματα για να μπορώ να παρατήσω αυτό που χτίζω ακόμη»


 

Επόμενο άρθρο

Warrel Dane: Πέθανε κατά τη διάρκεια της ηχογράφησης του νέου του άλμπουμ

Βαρύ το πένθος στον κόσμο της παγκόσμιας metal κοινότητας για τον θάνατό του
14/12/2017 - 11:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα ξανά στην Eurovision - Όλες οι πληροφορίες για την εμφάνιση της

Με ρόλο "έκπληξη" αυτή την φορά η εκρηκτική τραγουδίστρια στην σκηνή του διαγωνισμού
16/04/2019 - 09:41

Πασίγνωστος τραγουδιστής για Eurovision:"Το Fuego ήταν καλύτερο από το Replay.."

Όλα όσα δήλωσε στην κάμερα του "Με αγάπη Χριστιάνα"
04/04/2019 - 17:58

Ακούστε το teaser από το τραγούδι της Φουρέιρα με τον Snoop Dogg! (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκρηκτική για ακόμα μια φορά η τραγουδίστρια στο βίντεο κλιπ
03/04/2019 - 15:12

Ελένη Φουρέιρα - Snoop Dogg: Μάθετε πότε κυκλοφορεί το τραγούδι τους!

Η μεγάλη συνεργασία της τραγουδίστριας με τον διεθνούς φήμης καλλιτέχνη
31/03/2019 - 12:32

Συνεργασία έκπληξη για την Ελένη Φουρέιρα με πασίγνωστο τραγουδιστή! (ΦΩΤΟ)

Με έναν από τους πιο γνωστούς καλλιτέχνες θα συνεργαστεί η τραγουδίστρια
27/03/2019 - 14:31

Το νέο τατουάζ της Ελένης Φουρέιρα κάπου το έχεις ξαναδεί! (ΦΩΤΟ)

Το νέο - πρωτότυπο τατουάζ που "χτύπησε" η τραγουδίστρια στο χέρι της
19/03/2019 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Του πέρασαν χειροπέδες για την έκρηξη σε πάρκο της Λεμεσού

Μαρτυρία "έκαψε" 20χρονο - Τι εντόπισαν οι αρχές μετά από έρευνα στην οικία του

LIVE: Ψάχνουν σε Μιτσερό και Ξυλιάτο για τη σορό της 6χρονης Sierra

Οι εξελίξεις γύρω από το φρικτό διπλό έγκλημα μετά την ομολογία του 35χρονου ύποπτου

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW