Ψυχαγωγία

Φουρέιρα:Η κατάθλιψη λόγω καταγωγής, η πλαστική και αν θα φύγει λόγω Μποτία

Αποκαλυπτική ήταν η τραγουδίστρια Ελένη Φουρέιρα σε συνέντευξή της στο Late Night. Η δημοφιλής τραγουδίστρια αποκάλυψε τον λόγο που έκανε πλαστική, αν θα έφευγε στο εξωτερικό με τον Μποτία αλλά και για την απόφαση να πει ότι κατάγεται από την Αλβανία.

Η Ελένη Φουρέιρα δήλωσε για την πλαστική στήθους:

Ξύπνησα ένα πρωί και είπα θέλω στα 30 μου να έχω πιο μεγάλο στήθος…

φουρειρα

Στη συνέχεια, εκμυστηρεύτηκε τον λόγο που δεν έλεγε τον τόπο καταγωγής της, τα συναισθήματα της, τον ρατσισμό που βίωσε αλλά και την κατάθλιψη που έζησε στο παρελθόν

«Ένιωσα έτοιμη να το κάνω γιατί το τι κάνεις είναι το πώς νιώθεις εσύ εκείνη τη στιγμή της ζωής σου και αν είσαι έτοιμος να το κάνεις. Μου βγήκε τόσο νεράκι από το στόμα μου αυτό γιατί συνειδητοποίησα ότι είναι λάθος αυτό που κάνω. Είσαι λάθος από τη στιγμή που ο κόσμος σε αγαπάει και σε έχει δεχτεί για το καλλιτεχνικό, δεν πρέπει να συνεχιστεί άλλο αυτό.

Δυστυχώς ή ευτυχώς, το 1997, το 1998, το 2000, υπήρχε αυτό πολύ έντονα. Οι Έλληνες δεν είναι πια ρατσιστές, πια όχι, καθόλου. Αυτό συνέβη γιατί άνοιξαν κάποιες φυλακές και ήρθαν κάποιοι εγκληματίες. Όταν το έκανα αυτό πήρα μηνύματα από ανθρώπους που ακόμα το κρύβουν και είναι γνωστοί... 

ελενα

Πριν μπω στις Mystique έτυχε να πάω σε μια δισκογραφική εταιρία και μόλις έμαθαν ότι είμαι από την Αλβανία με κόψανε και γελούσαν.

Ήταν πάρα πολύ ειρωνικό αυτό που συνέβη μπροστά μου, ένιωσα πάρα πολύ άσχημα και έλεγα μέσα μου "θεέ μου, γιατί αυτό πρέπει να είναι τόσο κακό;". Και συνειδητοποίησα ότι για να μπορέσω να κάνω καριέρα και να δείξω αυτό που έχω θα πρέπει κάπως να το κρύψω. Έχω περάσει μήνες κατάθλιψης και πολύ στεναχώρια...»!


 

 

μποτια

Η δημοφιλής τραγουδίστρια απάντησε και αν θα ακολουθήσει τον Αλπμέρτο Μποτία στι εξωτερικό, αν αναγκαστεί λόγω ομάδας, όπως είχε κάνει παλιά η Δέσποινα Βανδή. Η απάντηση δε θα αρέσει στον Αλμπέρτο....

«Νομίζω ότι είναι δύσκολο αυτό για εμένα. Στην εποχή που κάνω εγώ καριέρα, θεωρώ ότι δεν έχω κάνει ακόμη τόσα πολλά πράγματα για να μπορώ να παρατήσω αυτό που χτίζω ακόμη»


 

Επόμενο άρθρο

Warrel Dane: Πέθανε κατά τη διάρκεια της ηχογράφησης του νέου του άλμπουμ

Βαρύ το πένθος στον κόσμο της παγκόσμιας metal κοινότητας για τον θάνατό του
14/12/2017 - 11:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Φουρέιρα: Όλες οι λεπτομέρειες για την εμφάνιση της στη φετινή Eurovision!

Με συνεργασία "έκπληξη" στη σκηνή του φετινού διαγωνισμού...
21/02/2019 - 12:10

H Eλενη Φουρέιρα... ξανθιά (ΦΩΤΟ)

Δείτε την μεταμφίεση που έκανε και έπεισε και τους πιο απαιτητικούς
11/02/2019 - 11:39

Ελένη Φουρέιρα: Σχολίασε την συμμετοχή της Τάμτα και της Ντούσκα στην Eurovision

"Έπαθα σοκ" - Τί δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια για τις συναδέλφους της;
26/01/2019 - 12:34

Διάσημη παρουσιάστρια της Αμερικής ακούει... Φουρέιρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια που ακούει Φουρέιρα και το βίντεο που δημοσίευσε
22/01/2019 - 10:24

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Η διάψευση της πρότασης γάμου και η επανασύνδεση που δεν έγινε ποτέ...
21/01/2019 - 12:34

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της τραγουδίστριας που συγκίνησε...
16/01/2019 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών

Xιόνια, βροχές και καταιγίδες στο "μενού" του καιρού μέχρι και την Τρίτη

Έρχεται νέα πτώση της θερμοκρασίας στις αρχές της νέας εβδομάδας
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Παλαιστίνη: Νεκρός 14χρονος διαδηλωτής απο ισραηλινά πυρά

Άλλοι περίπου τριάντα Παλαιστίνιοι τραυματίστηκαν ανατολικά της πόλης της Γάζας

Η Κέλι Νάιτ-Κραφτ υποψήφια νέα Πρέσβειρα των ΗΠΑ στον ΟΗΕ 

Ντόναλτ Τράμπ: "Έχει κάνει εξαίρετη δουλειά εκπροσωπώντας το έθνος μας"

Ώρα μηδέν για την ανθρωπιστική βοήθεια των ΗΠΑ προς τη Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κυβέρνηση έδωσε εντολή να κλείσουν τα σύνορα με την Κολομβία, στην πολιτεία Τάτσιρα

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW