Ψυχαγωγία

Φουρέιρα:Η κατάθλιψη λόγω καταγωγής, η πλαστική και αν θα φύγει λόγω Μποτία

Αποκαλυπτική ήταν η τραγουδίστρια Ελένη Φουρέιρα σε συνέντευξή της στο Late Night. Η δημοφιλής τραγουδίστρια αποκάλυψε τον λόγο που έκανε πλαστική, αν θα έφευγε στο εξωτερικό με τον Μποτία αλλά και για την απόφαση να πει ότι κατάγεται από την Αλβανία.

Η Ελένη Φουρέιρα δήλωσε για την πλαστική στήθους:

Ξύπνησα ένα πρωί και είπα θέλω στα 30 μου να έχω πιο μεγάλο στήθος…

φουρειρα

Στη συνέχεια, εκμυστηρεύτηκε τον λόγο που δεν έλεγε τον τόπο καταγωγής της, τα συναισθήματα της, τον ρατσισμό που βίωσε αλλά και την κατάθλιψη που έζησε στο παρελθόν

«Ένιωσα έτοιμη να το κάνω γιατί το τι κάνεις είναι το πώς νιώθεις εσύ εκείνη τη στιγμή της ζωής σου και αν είσαι έτοιμος να το κάνεις. Μου βγήκε τόσο νεράκι από το στόμα μου αυτό γιατί συνειδητοποίησα ότι είναι λάθος αυτό που κάνω. Είσαι λάθος από τη στιγμή που ο κόσμος σε αγαπάει και σε έχει δεχτεί για το καλλιτεχνικό, δεν πρέπει να συνεχιστεί άλλο αυτό.

Δυστυχώς ή ευτυχώς, το 1997, το 1998, το 2000, υπήρχε αυτό πολύ έντονα. Οι Έλληνες δεν είναι πια ρατσιστές, πια όχι, καθόλου. Αυτό συνέβη γιατί άνοιξαν κάποιες φυλακές και ήρθαν κάποιοι εγκληματίες. Όταν το έκανα αυτό πήρα μηνύματα από ανθρώπους που ακόμα το κρύβουν και είναι γνωστοί... 

ελενα

Πριν μπω στις Mystique έτυχε να πάω σε μια δισκογραφική εταιρία και μόλις έμαθαν ότι είμαι από την Αλβανία με κόψανε και γελούσαν.

Ήταν πάρα πολύ ειρωνικό αυτό που συνέβη μπροστά μου, ένιωσα πάρα πολύ άσχημα και έλεγα μέσα μου "θεέ μου, γιατί αυτό πρέπει να είναι τόσο κακό;". Και συνειδητοποίησα ότι για να μπορέσω να κάνω καριέρα και να δείξω αυτό που έχω θα πρέπει κάπως να το κρύψω. Έχω περάσει μήνες κατάθλιψης και πολύ στεναχώρια...»!


 

 

μποτια

Η δημοφιλής τραγουδίστρια απάντησε και αν θα ακολουθήσει τον Αλπμέρτο Μποτία στι εξωτερικό, αν αναγκαστεί λόγω ομάδας, όπως είχε κάνει παλιά η Δέσποινα Βανδή. Η απάντηση δε θα αρέσει στον Αλμπέρτο....

«Νομίζω ότι είναι δύσκολο αυτό για εμένα. Στην εποχή που κάνω εγώ καριέρα, θεωρώ ότι δεν έχω κάνει ακόμη τόσα πολλά πράγματα για να μπορώ να παρατήσω αυτό που χτίζω ακόμη»


 

Επόμενο άρθρο

Warrel Dane: Πέθανε κατά τη διάρκεια της ηχογράφησης του νέου του άλμπουμ

Βαρύ το πένθος στον κόσμο της παγκόσμιας metal κοινότητας για τον θάνατό του
14/12/2017 - 11:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα έσπασε ρεκόρ με το "Loquita" και το γιορτάζει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέσα σε ενάμιση μήνα κατάφερε με το τραγούδι της να ξεπεράσει τα 10 εκατομμύρια views
20/08/2019 - 16:29

Ο "κανόνας" της Ελένης Φουρέιρα και οι σέξι φωτογραφίες από τις διακοπές της!

H εκρηκτική τραγουδίστρια "έριξε" το Instagram με τις αναρτήσεις της
16/08/2019 - 16:28

Η Ελένη Χατζίδου κάνει "Loquita Challenge"...λίγο πριν γεννήσει (ΒΙΝΤΕΟ)

Στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης λικνίζεται στους ρυθμούς της Φουρέιρα
05/08/2019 - 10:59

Φουρέιρα:"Δεν με απασχολεί το συντηρητικό κοινό-Υποστηρίζω ανοιχτά το gay pride"

Τα δύσκολα παιδικά χρόνια και η θέση της απέναντι στα άτομα που δέχονται bullying
03/08/2019 - 10:17

Ελένη Φουρέιρα: Η σχέση της με τον Αλμπέρτο Μποτία και η καριέρα της

Όσα δήλωσε η εκρηκτική τραγουδίστρια για την αποχή από την "νύχτα"
31/07/2019 - 14:10

«Loquita Challenge»: Η Ελένη Φουρέιρα έκανε όλο τον κόσμο να χορεύει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρόκληση του καλοκαιριού από την εκρηκτική τραγουδίστρια
28/07/2019 - 12:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ταξιδέψει με πλαστό διαβατήριο

Είχε στις αποσκευές του το αυθεντικό και μια πλαστή ταυτότητα

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας

Χειροπέδες σε έναν 38χρονο και μια 34χρονη για κάνναβη, χάπια έκσταση και ηρωίνη

Τι εντόπισαν οι αρχές στο αυτοκίνητο που επέβαιναν οι δύο και στο σπίτι του 38χρονου
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ