Ψυχαγωγία

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Η Μαρία Κορτζιά μέσα από τα social media αποκάλυψε μερικές λεπτομέρειες για τον γάμο της με τον Πιέρο Σωτηρίου.

Η ίδια σε ερωτήσεις που απαντούσε μέσα από insta stories, εκμυστηρεύτηκε ότι θα παντρευτεί τον Δεκέμβριο στην πόλη της Λεμεσού στην Κύπρο, ενώ βρίσκεται σε πυρετώδεις προετοιμασίες, με το νυφικό να υπάρχει ήδη στο μυαλό της.

Η Μαρία αποκάλυψε και για πρώτη φορά ποια θα είναι η κουμπάρα στο γάμο της αλλά και οι παράνυφες. έτσι, τα στέφανα και η βέρα θα αλλάξει η Την πιο σημαντική και συγκινητική στιγμή της ζωής τους θα ζήσουν τον ερχόμενο Δεκέμβριο ο Πιέρος Σωτηρίου και η Μαρία Κορτζιά Κωνσταντίνα Χρυσάνθου και παράνυφες τις Δάφνη Βαρνάβα, Άντρεα Πάρη, Σοφία Χριστοδούλου, Δορίτα Χριστοφή και Έλενα Χρυσοστόμου.

κορτζια

Επόμενο άρθρο

Τάμτα:Με "έκλεψε" με τους φίλους του στα 14 μου - Δεν σταμάταγα να κλαίω(BINTEO)

"Το σπίτι μου ήταν 24τ.μ στην Γεωργία , μέχρι τα έντεκα δεν είχαμε τουαλέτα"
20/01/2019 - 21:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου: «Ήταν λάθος η αντιπαράθεση με τους συμπαίκτες μου…»

Ο Π. Σωτηρίου με ανάρτηση του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης μίλησε για το πρόσφατο συμβάν
13/02/2019 - 11:33

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

Τζάστιν Μπίμπερ: Ο λόγος που δεν έκανε... σεξ με τη σύντροφο του!

Η πρώτη κοινή φωτογράφιση τους, η αποχή από το σεξ και η πίστη του στον Θεό
08/02/2019 - 14:53

Xρήστος Γρηγοριάδης: Δείτε τον να δοκιμάζει το γαμπριάτικο κοστούμι... (ΦΩΤΟ)

Η έμμεση επιβεβαίωση του επικείμενου γάμου και το ταξίδι στο εξωτερικό
06/02/2019 - 18:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέλος στα τατουάζ για άτομα κάτω των 16 ετών βάζει νομοσχέδιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα, το υπουργείο Υγείας κατοχυρώνει νομικά το επάγγελμα

Στόχος εμπρηστών πρώην κατάδικος στο Παραλίμνι (ΒΙΝΤΕΟ)

Από την φωτιά υπέστησαν ζημιές άλλα δύο οχήματα, 42χρονης και 65χρονου

Φάκελος χαλλούμι: Νέες νομικές μάχες για το εμπορικό σήμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καδής και Λακκοτρύπης άνοιξαν τα χαρτιά τους στην Κοινοβουλευτική Επιτροπή Γεωργίας
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

Αίγυπτος: Νεκροί τρεις αστυνομικοί μετά από βομβιστική επίθεση

Τα μέλη της δύναμης προσπάθησαν να συλλάβουν τρομοκράτη

Έκτακτη συνάντηση Γιούνκερ-Μέι στις Βρυξέλλες λόγω Brexit

"Δεν θα ανοίξει εκ νέου η Συμφωνία Αποχώρησης"

tv news

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βέρα συνειδητοποιεί πως μια νέα γυναίκα ετοιμάζεται να μπει στη ζωή του Τόνυ..

Έτσι σπεύδει με το Θεοχάρη να ειδοποιήσει την Τατιάνα..«To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/02/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ