Ψυχαγωγία

Πιέρος Σωτηρίου - Μαρία Κορτζιά: Θα γίνουν για πρώτη φορά...γονείς; (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά και ο Πιέρος Σωτηρίου είναι ένα από τα πιο ταιριαστά ζευγάρια της Κυπριακής showbiz.

Μετά από τρεις μήνες που είχαν να ειδωθούν λόγω καραντίνας, το ζευγάρι είναι ξανά μαζί και πιο ερωτευμένο από ποτέ, απολαμβάνοντας στιγμές χαλάρωσης σε εξοχικό στον Πρωταρά μαζί με αγαπημένους φίλους.

Παρόλα αυτά, η τελευταία κοινή φωτογραφία που αποφάσισε να αναρτήσει η δημοσιογράφος μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram, ήταν η αφορμή για να αναρωτηθούμε αν το ζευγάρι λίγους μήνες μετά τον γάμο, περιμένει και τον καρπό του έρωτά του.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία με τα σχόλια στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

H Μενεγάκη ποζάρει με μαγιό και "κολάζει" με το...εντυπωσιακό κορμί της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από μαγευτική τοποθεσία στα Άχλα της Άνδρου
09/06/2020 - 10:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βabyboom στα 55 του! Ο Σάββας Βέργας έτοιμος να υποδεχτεί...το τέταρτο παιδί του

Το ανακοίνωσε με αφορμή τα γενέθλια της συντρόφου του, Αλύσιας
13/08/2020 - 13:36

Αγνώριστος ο Σωτηρίου! Με ανατρεπτικό look στη φωτογράφιση για την Astana

Το new look του ταιριάζει πολύ και μάλιστα αρέσει και στην Μαρία Κορτζιά
11/08/2020 - 12:27

Α. Καραντώνη: Με μαγιό και την κοιλιά "τούρλα" στη πισίνα με την κόρη της (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνουν τις διακοπές τους στην Πάφο μετά το "gender reveal" πάρτυ
10/08/2020 - 14:20

Ν. Μιράντα: Υποδέχτηκε το δεύτερο παιδί του...από την Βραζιλιάνα δημοσιογράφο

Ο πρώην σύζυγος της Αθηνάς Ωνάση πλέει σε πελάγη ευτυχίας
08/08/2020 - 12:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της

Ώρες αγωνίας για τον παππού Ευτύχιο και τη γιαγιά Κυριακού

Δείτε τη φωτογραφία τους και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη τους
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 22:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ