Ψυχαγωγία

Πίσω στην Κύπρο και στην Κορτζιά ο Σωτηρίου: "Επιτέλους στην αγκαλιά μου" (ΦΩΤΟ)

Στην Κύπρο επέστρεψε ο Πιέρος Σωτηρίου και δεν μπορεί να περιγράψει τη χαρά του, αφού έχει έχει ξανά στην αγκαλιά του τη σύζυγό του, Μαρία Κορτζιά.

Το ευχάριστο γεγονός αποκάλυψε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram, όπου εναπόθεσε μια τρυφερή φωτογραφία όπου είναι αγκαλιά με τη δημοσιογράφο, απολαμβάνοντας τη στιγμή που τόσο πολύ περίμεναν εδώ και μήνες.

Μάλιστα, ο ποδοσφαιριστής αρκέστηκε να συνοδεύσει την εικόνα με τέσσερις λέξεις:

"Επιτέλους στην αγκαλιά μου"

Ο ίδιος απεικονίζεται με μάσκα προστασίας και συγκινημένος που τελικά κατάφερε να επιστρέψει στη πατρίδα και να δει τα αγαπημένα του πρόσωπα.

Δείτε την ανάρτηση:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Μην χάσετε την ταινία "Independence Day" με τον Will Smith...στον ALPHA Κύπρου!

Ένα διαστημόπλοιο ετοιμάζεται να προσγειωθεί και εξωγήινοι απειλούν την ανθρωπότητα
30/05/2020 - 16:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου: Γύρισε στο Καζακστάν (χωρίς την Μαρία) και άρχισε την...ιππασία

Δείτε τον καβάλα στο άλογο να απολαμβάνει το νέο του χόμπι
05/07/2020 - 12:10

Πιέρος για Στάθη: «Κότσο μου… Όταν σε γνώρισα δε φαντάστηκα…» (ΦΩΤΟ)

To... αντίο του Πιέρου Σωτηρίου στον Στάθη Αλωνεύτη μέσω του Instagram
13/06/2020 - 20:05

Πιέρος Σωτηρίου - Μαρία Κορτζιά: Θα γίνουν για πρώτη φορά...γονείς; (ΦΩΤΟ)

Ιδού τα σχόλια που “πυροδότησαν” τις φήμες περί εγκυμοσύνης
09/06/2020 - 11:58

Η ατάκα του Ζέκα για τον... αδερφό Πιέρο

Τι ανάφερε για την παρέα που έκαναν όταν ήταν και οι τρεις στην Κοπεγχάγη
25/05/2020 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άφησαν 4χρονη μόνη στο σπίτι και τους πέρασαν χειροπέδες (BINTEO)

Άλλο ένα περιστατικό εγκατάλειψης ανηλίκου βλέπει το φως της δημοσιότητας

"Καμίνι" η Κύπρος: Πέντε μέτρα προστασίας από τον καύσωνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις υψηλές θερμοκρασίες θα "συνοδεύει" και υγρασία μέχρι και την Τρίτη

Φρένο στο κυκλοφοριακό "έμφραγμα" με διάταγμα του Αρχηγού (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ισχύ από αύριο τα νέα μέτρα της Αστυνομίας
Ελλάδα

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση

"Εισαγόμενα" τα 11 από τα 41 νέα κρούσματα Covid-19 στην Ελλάδα

Δεν καταγράφηκε κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Αρνητική στον κορωνοϊό η σύζυγος του Μπολσονάρου

Ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος έχει προσβληθεί από τον ιό και τέθηκε σε αυτοπεριορισμό

«Θλίψη και μεγάλη ανησυχία» εκφράζει το Παγκόσμιο Συμβούλιο Εκκλησιών

Τι λέει για την απόφαση των τουρκικών αρχών να μετατρέψουν την Αγία Σοφία σε τζαμί

556.140 θάνατοι: Ο θλιβερός απολογισμός των νεκρών παγκοσμίως λόγω Covid-19

Τουλάχιστον 6.593.400 άνθρωποι θεωρείται ότι έχουν αποθεραπευτεί

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 12/07/2020 - 02:00WORLD PARTY