Ψυχαγωγία

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"-Η ατάκα on air και η αντίδραση

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"

Αυτή είναι η ατάκα που έκανε την Χριστιάνα Αριστοτέλους εν ώρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" μαζί με όλο το πάνελ της εκπομπής να γελάσουν και να μην πιστεύουν το άκουσμα της απάντησης υπαλλήλου πάγκου της λαϊκής.

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους επισκέφτηκε το πρωί την λαϊκή αγορά και όταν ανακοίνωσε ότι είναι από την εκπομπή της Χριστιάνας, η απορία ήταν εμφανής στο πρόσωπο του αφού είχε συνδέσει την παρουσιάστρια (ως φανατικός ΑΠΟΕΛίστας) με την τον Γιώργο Εφραίμ.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί το "Soundtrack of love" με τις ιστορίες...έρωτα και φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σύριος που είδε τον Απόστολο Ανδρέα και ο παραπληγικός εκ γενετής που έκανε website
09/10/2019 - 19:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "συγνώμη" της Ντόρις Κυριακίδου στη...μητέρα της Έλλη Κυριακίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου ένα ακόμα συγκλονιστικό show
28/11/2019 - 20:49

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Ο άντρας μου δεν φόρεσε ούτε μισή ώρα τη... βέρα μας"

Όσα δήλωσε on air για το γάμο της αλλά και γιατί δεν φοράει τη βέρα της ούτε η ίδια
25/11/2019 - 18:39

Απούσα για δεύτερη ημέρα η Αριστοτέλους - Ποια την αντικατέστησε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια γνώριμη γυναικεία παρουσία έκατσε στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/11/2019 - 12:57

H Aριστοτέλους ποζάρει με τη ρόμπα της και στολίζει για τα...Χριστούγεννα(ΦΩΤΟ)

38 και σήμερα για την πιο χαρούμενη γιορτή του χρόνου
17/11/2019 - 19:44

Tα δάκρυα της Αριστοτέλους on air για την...θανατική ποινή 14χρονου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνηση και το συγκλονιστικό αφιέρωμα σε μια ιστορία ζωής
16/11/2019 - 13:23

"Ειπα ψέματα στο παιδί μου ότι είμαι σε μοναστήρι αλλά είμαι στην...φυλακή"

"Όταν μπήκα στη φυλακή νόμιζα ότι..." Συγκλονίζουν οι ιστορίες ζωής μέσα από τις Φυλακές
11/11/2019 - 17:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΠΑΣΕΣΙ: Φόβους για νέο κύμα φυγής γιατρών από τα κρατικά νοσηλευτήρια

Σε κίνδυνο η συνέχιση του βασικού ρόλου των δημοσίων νοσηλευτηρίων ως ραχοκοκαλιά του ΓεΣΥ

Τι ξεκαθαρίζουν οι οργανωμένοι γονείς για τις τετράμηνες εξετάσεις

"Η Παιδεία του τόπου δεν χωρά ούτε κομματικούς χρωματισμούς, ούτε προσωπικές φιλοδοξίες"

Οκτώ χρόνια από την ημέρα που το "EDRO 3" εξέπεμψε SOS (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Η ιστορία του πλοίου που παραμένει ένα από τα καλύτερα αξιοθέατα της Πάφου
Ελλάδα

Οκτάχρονος «Αϊνστάιν» εντυπωσιάζει με τις επιδόσεις του στα μαθηματικά

Έχει υψηλό IQ 140 και είναι μόλις στην τρίτη Δημοτικού

Άτυπο πρόγευμα εργασίας 20 ΥΠΕΞ της ΕΕ διοργανώνει ο Ν. Δένδιας

"Εντάσσεται σε σειρά ενεργειών της διπλωματίας να στηρίξει εμπράκτως τη διεύρυνση της ΕΕ"

Ανατροπή στην πολύκροτη υπόθεση θανάτου του φοιτητή στην Κάλυμνο

Στέλνει τα νέα στοιχεία στον Άρειο Πάφο η οικογένεια του άτυχου νεαρού
Διεθνή

Τουρκία: Επεξεργάζεται σχέδιο για την απαλλαγή των τραπεζών από τα ΜΕΔ

Η επιτυχία θα εξαρτηθεί από τη δύναμη του ιδιωτικού τομέα, τις επενδύσεις και τις εξαγωγές

Χονγκ Κονγκ: Χιλιάδες διαδηλωτές σε πορεία για την ημέρα Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων

Έξι μήνες από τότε που για πρώτη φορά ένα εκατομμύριο άνθρωποι βγήκαν στους δρόμους

Στη δημοσιότητα τα στοιχεία των θυμάτων της επίθεσης στη Φλόριντα (ΦΩΤΟ)

Βίντεο με μαζικές δολοφονίες παρουσίαζε ο δράστης λίγο πριν το μακελειό

tv news

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 08/12/2019 - 17:50ALPHA NEWS