Ψυχαγωγία

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"-Η ατάκα on air και η αντίδραση

"Ποια είναι η Χριστιάνα...Α! Η κοπέλα του Εφραίμ"

Αυτή είναι η ατάκα που έκανε την Χριστιάνα Αριστοτέλους εν ώρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" μαζί με όλο το πάνελ της εκπομπής να γελάσουν και να μην πιστεύουν το άκουσμα της απάντησης υπαλλήλου πάγκου της λαϊκής.

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους επισκέφτηκε το πρωί την λαϊκή αγορά και όταν ανακοίνωσε ότι είναι από την εκπομπή της Χριστιάνας, η απορία ήταν εμφανής στο πρόσωπο του αφού είχε συνδέσει την παρουσιάστρια (ως φανατικός ΑΠΟΕΛίστας) με την τον Γιώργο Εφραίμ.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί το "Soundtrack of love" με τις ιστορίες...έρωτα και φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σύριος που είδε τον Απόστολο Ανδρέα και ο παραπληγικός εκ γενετής που έκανε website
09/10/2019 - 19:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Για βουτιές η Αριστοτέλους! Στη παραλία μαζί με τον Εφραίμ και τα παιδιά τους

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές της η παρουσιάστρια
12/08/2020 - 17:22

Η καλοκαιρινή εξόρμηση της Αριστοτέλους στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Εν αναμονή της πρεμιέρας της πέμπτης σεζόν του "Με αγάπη Χριστιάνα"
29/07/2020 - 18:50

Αριστοτέλους - Εφραίμ: Ιδού το υπέροχο σπίτι που στεγάζουν τον έρωτά τους (ΦΩΤΟ)

Η τοποθεσία, οι αγαπημένες γωνιές του ζευγαριού και η ιδιαίτερη διακόσμηση
01/06/2020 - 15:17

Η "παρατήρηση" του Εφραίμ στην Αριστοτέλους για τα...παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

H συνήθεια της παρουσιάστριας που δεν αρέσει καθόλου στον σύζυγό της και η αντίδραση του
28/05/2020 - 20:15

Δέχθηκε σημαντική μείωση και ανανέωσε το συμβόλαιο του ο Εφραίμ

Ο ΑΠΟΕΛ «έδεσε» τον Κύπριο διεθνή για άλλα 3 χρόνια στον Αρχάγγελο
22/05/2020 - 19:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κίτρινη προειδοποίηση για καύσωνα για πέμπτη συνεχόμενη ημέρα

Παραμένει "κολλημένος" στα 40άρια ο υδράργυρος και την Κυριακή

Στο κελί οι τρεις για την ένοπλη ληστεία σε τράπεζα του Στροβόλου

Ο ρόλος που είχε ο κάθε ένας από τους τρεις νεαρούς υπόπτους

Οι τέσσερις άγνωστες αεροπορικές τραγωδίες που έζησε η Κύπρος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είδα μια κόλαση μπροστά μου" λέει στον Alpha πρώην στέλεχος της πολιτικής Αεροπορίας
Ελλάδα

Πυκνοί καπνοί έχουν καλύψει τον ουρανό της Αθήνας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη η πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών

Μητσοτάκης: Δίνουμε με πειθαρχία και σοβαρότητα τη μάχη κατά της πανδημίας

«Μαζί αλλά και ο καθένας ξεχωριστά: Φοράμε τη μάσκα μας. Δεν συνωστιζόμαστε»

BINTEO: Μεγάλη πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών στην Αττική

Μαύροι καπνοί έχουν σκεπάσει την περιοχή - Κλειστή η Εθνική Οδός Αθηνών - Λαμίας
Διεθνή

Νέα Ζηλανδία: Ανακοινώνει ακόμα 7 κρούσματα κορωνοϊού και παρατείνει τα μέτρα

Για 2 ακόμη εβδομάδες θα εφαρμόζονται τα περιοριστικά μέτρα στο Όκλαντ

Συνάντηση Μέρκελ - Μακρόν με το βλέμμα στραμμένο στην Ανατολική Μεσόγειο

Τι θα βρεθεί στην ατζέντα των δύο Ευρωπαίων ηγετών στις 20 Αυγούστου

Η αύξηση κρουσμάτων παγκοσμίως, επαναφέρει τα περιοριστικά μέτρα

Με προστατευτική μάσκα επέστρεψαν οι μαθητές σε γερμανικά σχολεία

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 16:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ