Ψυχαγωγία

Ποια επώνυμη Κύπρια θα αναπαραστήσει με τον Σάκη Ρουβα το ντουέτο Cooper- Gaga;

Tο “ερωτικό” ντουέτο "Shallow" των Bradley Cooper και Lady Gaga θα αναπαραστήσει ο Έλληνας ποπ σταρ, Σάκης Ρουβάς, με Κύπρια τραγουδίστρια.

Για χάρη της Σίλιας Κριθαριώτη και των "MadWalk" την 1η Απριλίου θα δούμε μια ανατρεπτική εμφάνιση που θα προκαλέσει και θα μας δώσει μια ατμοσφαιρική ερμηνεία.

Συγκεκριμένα, ο κορυφαίος Έλληνας star, θα τραγουδήσει μαζί με την Κύπρια Μαρίνα ΤζιάνγουΠοια θα είναι όμως η τραγουδίστρια που θα τον συνοδεύσει; Σύμφωνα με το “Happy Day” ο Σάκης Ρουβάς θα "μοιραστεί" το Shallow με μία από τις παίκτριες του στο "The Voice".ιρθ.

Επόμενο άρθρο

Δυσάρεστα νέα για τους fans του... Game of Thrones (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακοινώθηκε η διάρκεια των επεισοδίων και απογοήτευσε
15/03/2019 - 17:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σε περιπέτειες η Lady Gaga: Κλεμμένο το τραγούδι "Shallow";

Οι κατηγορίες, οι απειλές και τα πολλά εκατομμύρια που ζητά ο Ρόνσεν
10/08/2019 - 08:59

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Έτσι έβαλε τέλος στη φημολογούμενη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ
31/07/2019 - 11:39

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Ο λόγος που θα τους δούμε ξανά μαζί μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι
03/07/2019 - 09:21

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Το περιστατικό που εκνεύρισε την τραγουδίστρια και η απάντηση της
11/06/2019 - 09:02

Όσκαρ Μόδας: Το στριπτίζ της Lady Gaga και ο πολυέλαιος-Katy Perry(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όλα όσα έγιναν στο Met Gala και οι ...εκκεντρικές εμφανίσεις
07/05/2019 - 11:50

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βγήκαν από τις αίθουσες διδασκαλίας οι μαθητές για τις εξετάσεις τετραμήνων

Δεν θα περάσουν οι κυβερνητικές αποφάσεις προειδοποιεί η ΠΣΕΜ

Χειροπέδες σε 21χρονο για την απόπειρα εμπρησμού στο ΤΑΕ Λευκιωσίας

Φόρεσε κουκούλα, πέτυχε είσοδο και προσπάθησε να κάψει αποθήκη τεκμηρίων

"Φως" στην υπόθεση θανάτου του 16χρονου Παναγιώτη από τον ιατροδικαστή Μαρνερίδη

Αστυνομία και Νομική Υπηρεσία εντοπίζουν ενδεχόμενα ποινικά αδικήματα
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 10:15ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ