Ψυχαγωγία

Ποια επώνυμη Κύπρια θα αναπαραστήσει με τον Σάκη Ρουβα το ντουέτο Cooper- Gaga;

Tο “ερωτικό” ντουέτο "Shallow" των Bradley Cooper και Lady Gaga θα αναπαραστήσει ο Έλληνας ποπ σταρ, Σάκης Ρουβάς, με Κύπρια τραγουδίστρια.

Για χάρη της Σίλιας Κριθαριώτη και των "MadWalk" την 1η Απριλίου θα δούμε μια ανατρεπτική εμφάνιση που θα προκαλέσει και θα μας δώσει μια ατμοσφαιρική ερμηνεία.

Συγκεκριμένα, ο κορυφαίος Έλληνας star, θα τραγουδήσει μαζί με την Κύπρια Μαρίνα ΤζιάνγουΠοια θα είναι όμως η τραγουδίστρια που θα τον συνοδεύσει; Σύμφωνα με το “Happy Day” ο Σάκης Ρουβάς θα "μοιραστεί" το Shallow με μία από τις παίκτριες του στο "The Voice".ιρθ.

Επόμενο άρθρο

Δυσάρεστα νέα για τους fans του... Game of Thrones (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακοινώθηκε η διάρκεια των επεισοδίων και απογοήτευσε
15/03/2019 - 17:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

Η Lady Gaga απαντά στις φήμες: ''Ναι είμαι έγκυος'' (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας και η ειρωνική απάντηση στα δημοσιεύματα
14/03/2019 - 11:37

"Ξέπσασε" στα social media - Η Irina Shayk διέγραψε τη Lady Gaga στο Instagram

Τελικά όπου υπάρχει καπνός... υπάρχει και φωτια!
28/02/2019 - 11:33

Lady Gaga: Έτσι διαψεύδει τις φήμες για τη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ;

Μπορεί ο ηθοποιός να εμφανίστηκε με τη σύντροφο του αλλά οι φήμες έγιναν ακόμα πιο έντονες
26/02/2019 - 08:57

Μαγική στιγμή των... Όσκαρ! Lady Gaga και Μπράντλεϊ Κούπερ τραγουδούν το Shallow

Η αποθέωση και τα συγκινητικά λόγια της τραγουδίστριας για το Όσκαρ που κέρδισε
25/02/2019 - 09:08

Επιβεβαιώθηκαν οι φήμες! Η Lady Gaga χώρισε με τον αρραβωνιαστικό της

Λίγο πριν τον γάμο αποφάσισαν να "τραβήξουν" χωριστούς δρόμους...
21/02/2019 - 08:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο γεφύρι Τζιελεφού στην Πάφο

Προσοχή στους οδηγούς συστήνει η Αστυνομία

Στο κελί για 8 ημέρες 34χρονος για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου και εμπρησμού

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
Ελλάδα

Διαψεύδει την παρενόχληση του ελικοπτέρου του Τσίπρα η Άγκυρα

"Τα τουρκικά μαχητικά άσκησαν τα συνήθη καθήκοντά τους"

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"

Η έπαρση της ελληνικής σημαίας στην Ακρόπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες στον Ιερό Βράχο ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Επίθεση κατά στόχων της Χαμάς στη Γάζα εξαπέλυσαν οι ισραηλινές δυνάμεις

Ισραηλινά ΜΜΕ μετέδωσαν ότι στέλλονται ενισχύσεις στα σύνορα με τον παλαιστινιακό θύλακο

Brexit υπό άλλη μορφή ή δεύτερο δημοψήφισμα, οι εναλλακτικές της Μέι

Τα σενάρια της παράτασης μετά την ψηφοφορία στη Βουλή των Κοινοτήτων

Αγοράκι σε αναπηρικό καροτσάκι κάνει τραμπολίνο και γίνεται viral (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στέλνει μηνύματα υπομονής και επιμονής σε όλα τα παιδιά με κινητικά προβλήματα

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 18:40ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ