Ψυχαγωγία

"Πόλεμος" στην Έλενα Χριστοπούλου: Το βίντεο που προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων

Ένα βίντεο που ανάρτησε η Έλενα Χριστοπούλου που έγινε ευρέως γνωστή από τη συμμετοχή της στο GNTM, έγινε αφορμή για να ξεσπάσει θύελλα αντιδράσεων. Συγκεκριμένα, ανάρτησε ένα βίντεο στο οποίο ένα μικρό κοριτσάκι, φοράει τα τακούνια της μητέρας του και προσπαθεί να περπατήσει ενώ στη λεζάντα έγραψε: 

«Ειναι από τις περιπτώσεις που γελάω και γελάω και ξαναγελάω»

 

Ωστόσο, πολλοί ήταν οι διαδικτυακοί της φίλοι που δεν το θεώρησαν αστείο καθώς η εικόνα του παιδιού που πηγαίνει πέρα-δώθε με κίνδυνο να πέσει και να χτυπήσει προκάλεσε αντιδράσεις. 

Δείτε μερικά από τα σχόλια που έγιναν στην ανάρτηση της:

-Κατεβάστε το . Μπορεί να τραυματιστεί ανεπανόρθωτα για μια ζωή ! Αφήστε τα παιδάκια ήσυχα ! Να αποφασίσουν αυτά πότε θα βάλουν τακούνια και γελάστε με τα ....χαλια σας

-Προφανώς είστε στον κόσμο σας!!! Προφανώς δεν προβληματιστηκατε όταν το ανεβάσατε!!! Αντί να επιπληξετε τη Φιλη σας την οποία Φιλη σας που σας το έστειλε κσι γελάει σαν χαζοχαρούμενη το ανεβάζετε κιόλας... καμμένη και εσείς καμένη και η Φιλη σας καμμένη και η Ηλιαννα που έκανε λαικ σε αυτή την αηδία!!! Ντροπή σας!!!

- Κρίμα να ταλαιπωρείται το παιδί για να χασκογελατε εσείς

Μετά από τα αρνητικά σχόλια που προκάλεσε η συγκεκριμένη ανάρτηση, η Έλενα Χριστοπούλου απάντησε:

s

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Καινούργιου: Η selfie χωρίς μακιγιάζ και τα σχόλια από τους followers

Τα φουσκωμένα χείλη και η αλλαγή στις φωτογραφίες που αναρτά
14/08/2019 - 14:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας
14/12/2019 - 20:35

Γαλλία: Για δεύτερη μέρα χιλιάδες απεργοί στους δρόμους (ΦΩΤΟ)

Ο Εμανουέλ Μακρόν αντιμέτωπος με τη μεγαλύτερη απεργία κατά τη διάρκεια της θητείας του
06/12/2019 - 17:22

Περνούν στην αντεπίθεση με γνωματεύσεις για τους νέους Δήμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Καταγγέλλουν αντισυνταγματικότητα και παραμένουν στη θέση τους για δημοψηφίσματα
05/12/2019 - 11:23

«Παγώνουν» τα πάντα στη Γαλλία από τη μεγαλύτερη απεργία των τελευταίων ετών

«Παραλύει» η χώρα - Σε τι αντιδρούν μαθητές, αστυνομικοί, γιατροί, δικηγόροι και άλλοι
05/12/2019 - 09:57

Η σειρά των πολιτών στις αντιδράσεις για τοπική αυτοδιοίκηση (ΒΙΝΤΕΟ)

Παρά τις αντιδράσεις ικανοποιημένος είναι με το σχέδιο ο Δήμαρχος Παραλιμνίου Θ. Πυρίλλης
04/12/2019 - 20:39

"Τσουνάμι" αντιδράσεων για τη μεταρρύθμιση της τοπικής αυτοδιοίκησης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον χορό άνοιξε πρώτος ο δήμαρχος Αραδίππου, κάνοντας λόγο για οργιώδες παρασκήνιo
03/12/2019 - 20:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ