Ψυχαγωγία

Πρίαμος:Αποκάλυψε τα ακραία φλερτ και τις ερωτικές επιθέσεις που βίωσε (BINTEO)

Ο Μάριος Πρίαμος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους και μίλησε μεταξύ άλλων και για τις κατακτήσεις που είχε μετά το τέλος του παιχνιδιού επιβίωσης που συμμετείχε.

Ο ίδιος σε ερώτηση της παρουσιάστριας αν έχει δεχθεί ποτέ έντονο φλερτ απάντησε:

Μου έχουν τύχει πολλά ακραία περιστατικά και περισσότερο στην Ελλάδα. Με έχουν τραβήξει από το μαγαζί να με βγάλουν έξω, με έχουν τραβήξει να μπω σε τουαλέτες, μου έχουν δείξει μέρη από το σώμα τους σε δημόσιους χώρους. Γελάς, δεν μπορείς να κάνεις κάτι σε αυτό. Αν δεν το ζήσεις, κοκκινίζεις και γελάς παράλληλα.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Ανδρέας Γεωργίου: Η αποκάλυψη για τον Στέφανο Μιχαήλ - Άφωνη η Μενεγάκη (BINTEO)

Πως ανακάλυψε τον ηθοποιό και τον "έβαλε" στις σειρές του
28/03/2018 - 16:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρλάς:Όσα αποκάλυψε για τους επιτήδειους που χρησιμοποιούν το όνομα του-ΒΙΝΤΕΟ

Όσα δήλωσε για το περιστατικό εκμετάλλευσης του ονόματος του...
21/01/2019 - 16:25

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian
19/01/2019 - 17:50

To "δεντράκι της αγάπης" κάνει τις ευχές σου... πραγματικότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ξεκίνησε ένα ταξίδι προσφοράς!
18/01/2019 - 20:41

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Αντωνία Χαραλάμπους: Η σχέση εξ αποστάσεως και οι δυσκολίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον λόγο που τερματίστηκε η ραδιοφωνική της εκπομπή
14/01/2019 - 17:47

Χρήστος Γρηγοριάδης:Το περιστατικό με θεατή κατά τη διάρκεια παράστασης(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που αποφάσισε φέτος να κάνει ένα βήμα πίσω στα επαγγελματικά του
10/01/2019 - 17:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενώπιον δικαιοσύνης οι 3 συλληφθέντες για υπόθεση ναρκωτικών σε σχολείο

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι έρευνες της ΥΚΑΝ Πάφου

31χρονος μετέτρεψε τον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας – Λεμεσού σε ... πίστα

Οδηγούσε το αυτοκίνητό του με ταχύτητα 200 χλμ και συνελήφθη

Φωτιά σε στάση λεωφορείων έθεσε σε συναγερμό την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Κατασβέστηκε σε άμεσο χρονικό διάστημα προτού αυτή επεκταθεί σε παρακείμενους χώρο
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Σεισμός 6 ρίχτερ "ταρακούνησε" νησί της Ινδονησίας (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής, δεν υπάρχουν πληροφορίες για θύματα ή ζημιές

Τσαβούσογλου: "Η Δύση επιχειρεί να συγκαλύψει τη δολοφονία Κασόγκι"

"Η Τουρκία ενήργησε σοφά στην υπόθεση" δηλώνει ο Τούρκος ΥΠΕΞ

Brexit: Επικρίσεις για το «Plan B» δέχθηκε η Τερέζα Μέι

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός ισχυρίστηκε ότι θα προβεί «σε τρεις βασικές αλλαγές»

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 08:00ΕΛΕΝΗ