Ψυχαγωγία

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Αυτό είναι το μέρος που θα κάνουν μήνα του μέλιτος

Ο Πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ έτοιμοι να ταξιδέψουν για τον μήνα του μέλιτος.

Ο βασιλικός γάμος πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία αφού ακόμα κάθε του λεπτομέρεια συζητιέται. Το ερωτευμένο ζευγάρι ετοιμάζει βαλίτσες και είναι έτοιμο να απομονωθεί και να ζήσει τις πρώτες στιγμές του έγγαμου βίου όσο πιο "μοναχικά" γίνεται.

Το ζεύγος σύμφωνα με το ΤΜΖ επέλεξε την περιοχή Alpberta στον Καναδά.

κκ

 

κκ

Ο Δούκας και η Δούκισσα του Sussex αναμένεται να πάνε σε έναν προορισμό, ο οποίος θεωρείται βασιλικός. Ένα πανέμορφο τοπίο που όλοι ζηλεύουν και αποτελεί πόλο έλξης για εκατομμύρια ανθρώπους ανά τον κόσμο. Η περιοχή Alberta στον Καναδά,είναι από την γενέτειρα της Megha και θα μείνουν στο 6.000 τετραγωνικών μέτρων θέρετρο, που ονομάζεται «The Royal Retreat».

kk

 

kk

Mετά την άφιξη του ζευγαριού θα κληθεί η βρετανική και καναδική ασφάλεια να βρίσκεται επί ποδός, ενώ οι υπεύθυνοι του θερέτρου θα παρέχουν ακόμα περισσότερες ανέσεις στο ζεύγος με πράγματα που δεν είχαν ως τώρα.

 

Επόμενο άρθρο

Θάνος Καλλίρης: "Από τους έρωτες της ζωής μου, ξεχωρίζω την Ναταλία Γερμανού"

Ο νέος του έρωτας, η άποψή του για τον γάμο και το ενδεχόμενο να ξαναγίνει πατέρας
29/05/2018 - 11:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Bάφτισαν το γιο τους σε μυστική τελετή (ΦΩΤΟ)

Άφαντη η Βασίλισσα ενώ το ζεύγος δεν αποκαλύπτει τους νονούς του μωρού
07/07/2019 - 09:22

Μέγκαν Μαρκλ- Πρίγκιπας Χάρι: Αυτή θα είναι η νονά του μικρού Άρτσι;

Ποια θα είναι η "εκλεκτή" του βασιλικού ζεύγους;
04/07/2019 - 17:12

Και τρίτη νταντά για τον γιο της Μέγκαν Μαρκλ και του πρίγκιπα Χάρι!

Το βασιλικό ζευγάρι δυσκολεύεται να βρει το κατάλληλο άτομο για την φροντίδα του γιου τους
03/07/2019 - 16:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ