Ψυχαγωγία

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Καλεσμένες οι...πρώην του στο γάμο (ΦΩΤΟ)

O πρίγκιπας Χάρυ και ο Μέγκαν Μαρκλ πρόκειται να παντρευτούν τον Μάη σε μια έναν γάμο που θα αποτελέσει παγκόσμιο γεγονός.

Όλη αφρόκρεμα του Λονδίνου και οι βασιλικές οικογένειες από όλο τον πλανήτη θα δώσουν το παρόν για να δουν τον πρίγκιπα Χάρυ από άτακτο εργένη... νυμφευμένο.

Σύμφωνα με τα βρετανικά μέσα, δυο από τις πρώην του πρίγκιπα Χάρυ θα είναι παρούσες έπειτα από επιθυμία του. Kαι μπορεί να ξέραμε την μια από νωρίς αλλά όλο και αυξάνεται η λίστα...

Διαβάστε επίσης: Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν: Το προσκλητήριο και ο καλεσμένος...έκπληξη

Ο τελευταίος λόγος ανήκει φυσικά στην Μέγκαν, η οποία και δέχθηκε να την καμαρώσουν νυφούλα στον γάμο της χρόνιας, αφού γνωρίζει ότι έχουν κρατήσει φιλικές σχέσεις. Η αντίδραση του παλιού είναι ουδέτερη αφού οι καλεσμένοι αφορούν πέρα από το πρωτόκολλο και τους ίδιους. Έτσι λοιπόν, η Chelsy Davy και η Cressida Bonas, έχουν ξεκινήσει να ράβονται αφού πολλά από τα φώτα της δημοσιότητας θα πέσουν πάνω τους.

Φυσικά, οι συγκεκριμένες κυρίες είναι μόνο δυο από τις πολλές κατακτήσεις που είχε ο πρίγκιπας Χάρυ και έχουν κρατήσει καλές σχέσεις. Ακολουθούν οι υπόλοιπες πρώην, που δεν θα έχουν προσκλητήριο στον γάμο του πρώην τους.

Και τελικά, τον πρίγκιπα Χάρυ τον κέρδισε μελαχρινή παρά την αδυναμία του στις ξανθιές από ότι φαίνεται στην συνολική ερωτική πορεία του.

1. Ellie Goulding

Image removed.

2. Natalie Pinkham

Image removed.

3. Chelsy Davy, μια από τις δυο πρώην που θα είναι καλεσμένη

Image removed.

4. Caroline Flack

Image removed.

5. Florence Brudenell

Image removed.

6. Mollie King

Image removed.

7. Cressida Bonas, μια από τις δυο πρώην που είναι καλεσμένη

Image removed.

8. Η φίλη της Kate Middleton, Astrid Harbord 

Image removed.

9. Η Camilla Romestrand

Image removed.

10. Η Cassie Sumner 

Image removed.

Όσο για την μελλοντική Δούκισσα η λίστα είναι περιορισμένη λόγω του έγγαμου βίου της. Με τον πρώην άντρα της Trevor Engelson

Image removed.

και τον Cory Vitiello, όπου και χώρισαν λίγο πριν συναντήσει για πρώτη φορά τον πρίγκιπα Harry.

Image removed.

 

 

Επόμενο άρθρο

Μενεγάκη - Μπιθικώτσης: Και όμως ήταν συγγενείς... Η μεγάλη αποκάλυψη

Όλα όσα αποκάλυψε η παρουσιάστρια για τον βαθμό συγγένειας τους
25/02/2018 - 15:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποια ζώδια υποκύπτουν στο σεξ με πρώην εραστές και γιατί;

Εσύ ανήκεις στα "δυνατά" ζώδια ή στα επιρρεπή;
10/05/2019 - 15:03

Αυτή είναι η πρώην σύζυγος του Λευτέρη Σουλτάτου (ΦΩΤΟ)

Την θέση της θα πάρει σύντομα η Βάσω Λασκαράκη
09/04/2019 - 10:59

Ποια Ζέτα; Αυτή είναι η άγνωστη πρώην σύντροφος του Μιχάλη Χατζηγιάννη (ΦΩΤΟ)

Τραγουδίστρια και σέξυ, μονοπωλεί το ενδιαφέρον
27/02/2019 - 12:25

Nέα επίθεση στον Κριστιάνο Ρόναλντο από...πρώην: "Είναι ψυχοπαθής!" (ΦΩΤΟ)

Το ξέσπασμα της γνωστής ηθοποιού και η υποστήριξη στις καταγγελίες για παρενόχληση
09/01/2019 - 10:46

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός επέστρεψε στην... πρώην του - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Άφησε την Miss "Τα έχω κάνει όλα" και γύρισε στο παρελθόν!
07/11/2018 - 18:55

"Ήταν απαίσιο" - Η πρώην του πρίγκιπα Χάρι αποκαλύπτει τι την πείραξε στο γάμο

Αποκάλυψε τι δεν μπόρεσε να αντιμετωπίσει στο γάμο της χρονιάς
25/05/2018 - 13:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ