Ψυχαγωγία

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ:Η αποκάλυψη για το φύλο του μωρού και η νταντά(ΦΩΤΟ)

Ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ θα γίνουν γονείς!

Το πριγκιπικό ζεύγος μετά την ευχάριστη είδηση, έσπευσαν να βρουν την καλύτερη νταντά για το παιδί τους που θα αναλάβει την ανατροφή του και την διαπεδαγώγησή του στα πρώτα χρόνα ζωής.

Και αυτή δεν είναι άλλη από την super νταντά του διεθνούς star system, η οποία έχει μεγαλώσει 250 παιδιά. Ο λόγος για την νταντά, Κόνι Σίμπσον, η οποία μεγάλωσε και τα δίδυμα του George Clooney και της Αμάλ Αλαμουντίν.

«Το μωρό δεν θα έχει την παραμικρή ιδέα ότι η μητέρα του είναι η Μέγκαν Μάρκλ, δηλαδή η σύζυγος του πρίγκιπα Χάρι. Θα ξέρει ότι είναι αυτή που του δίνει γάλα και θα το παρηγορεί. Θα της έλεγα να κάνει ότι μπορεί περισσότερο για ν’ απολαύσει τη στιγμή που γίνεται μητέρα, τις αλλαγές στο σώμα της αλλά και τα διαφορετικά στάδια στη ζωή ενός μωρού» δήλωσε η νταντά πριν πιάσει δουλειά

 

νταντα

Πάντως, η φημολογία για το φύλο του μωρού έχει ήδη ξεκινήσει. Οι περισσότεροι "κλείνουν" προς την άποψη ότι θα είναι αγόρι έπειτα και από τις δηλώσεις και την επιθυμία του πρίγκιπα Χάρι.

Κατά την επίσκεψή τους στο Royal Botanical Gardens στη Μελβούρνη, ο Χάρι γνώρισε μια γυναίκα με το 5 μηνών κοριτσάκι της, την Χάριετ και δήλωσε αστειευόμενος ότι αυτό θα είναι to όνομα της κόρης του, συμπληρώνοντας στην συνέχεια... αν είναι κόρη!

Λίγες ημέρες αργότερα, πάντως,  ο δούκας του Σάσεξ εξέφρασε ξεκάθαρα την προτίμησή του για το φύλο που προτιμά, που δεν είναι άλλο από κορίτσι (σπάνια κάνουν τέτοιες δηλώσεις δείχνοντας προτίμηση χωρίς να ξέρουν το φύλο). Θεατής σε αγώνα ποδηλασίας είπε στον Χάρι πως ελπίζει το μωρό να είναι κορίτσι και τότε ο πρίγκιπας απάντησε αμέσως «κι εγώ το ίδιο θέλω»



 

Επόμενο άρθρο

Η Μαρία Κορτζιά αποκάλυψε όλες τις λεπτομέρειες του γάμου της με τον Πιέρο(ΦΩΤΟ)

Το νυφικό, οι κουμπάροι, τα παρανυφάκια και πότε θα παντρευτεί
23/10/2018 - 09:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέγκαν Μαρκλ: Αυτός είναι ο νέος της προσωπικός βοηθός! (ΦΩΤΟ)

Ο άντρας που είχε το "θάρρος" να αναλάβει τη συγκεκριμένη θέση...
20/01/2019 - 09:38

Πέντε... περίεργοι κανόνες που πρέπει να ακολουθήσει η Μέγκαν όταν γίνει μανούλα

Τι ορίζει το βασιλικό πρωτόκολλο για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ...
19/01/2019 - 09:41

Και όμως το είπε! Συνταξιούχος αποκάλεσε την Μέγκαν Μαρκλ... "χοντρή"

Η αντίδραση της Δούκισσας και η εγκυμοσύνη
17/01/2019 - 10:59

Νέα παραίτηση στο παλάτι στενού συνεργάτη της Μέγκαν!

Δείτε ποια είναι η τρίτη παραίτηση που έφερε ανησυχία στο παλάτι...
14/01/2019 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δείτε την ετήσια έκθεση του Γενικού Ελεγκτή που παρέδωσε στον ΠτΔ

"Απαραίτητο συστατικό κάθε δημοκρατικού πολιτεύματος είναι η λογοδοσία των κυβερνώντων"

Χειροπέδες σε 27χρονο κάτοικο Λευκωσίας για διάρρηξη και κλοπή

Τον ανέκοψαν στο οδόφραγμα Αγίου Δομετίου όταν επιχειρούσε να μεταβεί στα κατεχόμενα

Νεαρός οδηγός "πετούσε" με 192 χιλιόμετρα στον αυτοκινητόδρομο

Ο 20χρονος συνελήφθη και τέθηκε υπό κράτηση
Ελλάδα

"Φρούριο" το Σύνταγμα ενόψει διαδηλώσεων κατά των Πρεσπών

Πάνω από 1.500 αστυνομικοί και αστυνομικά τείχη με έξι φραγμούς από αστυνομικές κλούβες

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή
Διεθνή

Βενεζουέλα: Φόβοι για εμφύλιο με την αυτοανακήρυξη του Χουάν Γκουαϊδό ως πρόεδρο

Μέχρι στιγμής σύμφωνα με τοπικά μέσα οι νεκροί έχουν φτάσει τους 16

Απειλές Τραμπ για τερματισμό βοήθειας σε Ονδούρα, Γουατεμάλα και Ελ Σαλβαδόρ

"Η Ονδούρα, η Γουατεμάλα και το Ελ Σαλβαδόρ δεν κάνουν τίποτα για μας"

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ