Ψυχαγωγία

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Αυτό είναι το φύλο του παιδιού τους...

Εδώ και περίπου πέντε μήνες από την στιγμή που ο πρίγκιπας Χάρι και η Μέγκαν Μαρκλ ανακοίνωσαν ότι περιμένουν το πρώτο τους παιδάκι, ξεκίνησαν οι εικασίες, οι φήμες και τα στοιχήματα για το φύλο του μωρού.

Και ενώ όλα τα δημοσιεύματα ανέφερεαν ότι είναι κοριτσάκι η ανατροπή έγινε και συγκλίνουν προς το φύλο του μωρού ότι είναι αναμφίβολα αγοράκι. 

Η φίλη της Μέγκαν Μαρκλ, Abigail Spencer, βρέθηκε στο baby shower στη Νέα Υόρκη με μια σακούλα δώρου με μπλε περιτύλιγμα και δώρα σε χρώματος γαλάζιου. Και ενώ οι πρώτες ενδείξεις από την μεριά της Δούκισσας ήχησαν, ήρθαν και οι επιβεβαιώσεις στον Βρετανικό Τύπο ( Us Weekly) από φιλικό περιβάλλον τους, ότι ο επόμενος διάδοχος θα είναι είναι αγοράκι, χωρίς να υπάρχει ακόμη επίσημη ανακοίνωση από το Παλάτι.

Επόμενο άρθρο

Ξέσπασμα Βίσση κατά Ψινάκη για τη φονική πυρκαγιά στο Μάτι(ΒΙΝΤΕΟ)

"Υποτιθέμενος Δήμρχος... Δεν ξεχώ...Ζούνε ακόμα σε κατασκηνώσεις"
01/03/2019 - 10:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Oι ευχές της Μέγκαν και του Χάρι για τα γενέθλια του πρίγκιπα George(ΦΩΤΟ)

Το...χαμένο δόντι, οι γλυκές φωτογραφίες και τα σχόλια για τον διάδοχο
23/07/2019 - 11:21

Η Μέγκαν και ο Χάρι ανάμεσα στους... κορυφαίους Influencers!

Ο ρόλος που έπαιξε η δημιουργία του λογαριασμού τους στο Instagram
17/07/2019 - 14:03

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πως χαρακτήρισε η τραγουδίστρια την δούκισσα και όσα της είπε για τον γιο της
16/07/2019 - 11:15

Η Μέγκαν και ο Χάρι συνάντησαν την... Μπιγιονσέ και τον Τζέι Ζι! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος συνάντησης και οι συμβουλές που αντάλλαξαν για τα παιδιά τους
15/07/2019 - 09:06

Η κοινή εμφάνιση Μέγκαν και Κέιτ που έβαλε τέλος στις φήμες περί τσακωμού!(ΦΩΤΟ)

Τι φόρεσαν οι δυο δούκισσες και ποια κατάφερε να κλέψει τις εντυπώσεις
14/07/2019 - 09:01

Οι απαιτήσεις της Μέγκαν που εξόργισαν χιλιάδες άτομα και το νέο της ψευδώνυμο!

Μάθετε τι ζήτησε η Δούκισσα και το νέο παρατσούκλι που της έδωσαν οι Βρετανοί
13/07/2019 - 09:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 19χρονο για κλοπές οχημάτων στη Λεμεσό

Συνελήφθη για αυτόφωρο αδίκημα της κατοχής διαρρηκτικών εργαλείων

Διπλό φονικό: H ώρα της ποινής για τον Λευτέρη Σολωμού

Ανοιχτό το ενδεχόμενο να καταθέσει ως μάρτυρας κατηγορίας

Τυλίχθηκαν στις φλόγες δυο οχήματα στο Κάβο Γκρέκο

Άγνωστα μέχρι στιγμής τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε τα ξημερώματα
Ελλάδα

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα

O πύρινος "εφιάλτης" ξύπνησε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες - Διακοπή κυκλοφορίας στη Λεωφόρο Μαραθώνος
Διεθνή

Επιστολή δημοκρατικών μελών της επιτροπής Εξωτερικών Σχέσεων σε Τραμπ για S-400

Εκφράζουν την πεποίθηση ότι πρέπει να δοθεί μια ισχυρή απάντηση στην απόφαση Ερντογάν

Τραγικός θάνατος για τέσσερα παιδιά σε κατασκήνωση στη ρωσική Άπω Ανατολή

Κάηκαν σε πυρκαγιά - Συλλήψεις για τη μεγάλη τραγωδία

Αυτός είναι ο νέος υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Τον διορισμό του ενέκρινε η Γερουσία με 90 ψήφους υπέρ

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ