Ψυχαγωγία

"Πρόβα νυφικού" για την Ελένη Χατζίδου με...αποκαλύψεις (ΦΩΤΟ)

Μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της διανύει η Κύπρια τραγουδίστρια Ελένη Χατζίδου, τόσο στην προσωπική, όσο και στην επαγγελματική της ζωή

H Ελένη Χατζίδου, μετά τον ερχομό του πρώτου της παιδιού, ετοιμάζεται για τον θρησκευτικό της γάμο με τον άνδρα της ζωής της, Ετεοκλή Παύλου. Η ίδια μέσα από τα social media μας έδειξη την πρώτη πρόβα νυφικού της και λίγο από το νυφικό της, το οποίο από ότι καταλαβαίνουμε θα έχει όγκο στο κάτω μέρος.

Δείτε την σχετική ανάρτηση

«Πρόβα νυφικού στον αγαπημένο μου @stylianos_atelier Αυτή τη φορά όχι για κάποια επίδειξη αλλά για να παντρευτώ τον άντρα των ονείρων μου»

Επόμενο άρθρο

Ο πρίγκιπας Κάρολος και η Καμίλα έρχονται στην...Κύπρο - Όλες οι λεπτομέρειες

Ποιος είναι ο λόγος του ταξιδιού και πότε καταφθάνουν;
25/02/2020 - 15:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Χατζίδου: Παρουσιάζει το υγιεινό γεύμα που μαγείρεψε στον Ετεοκλή (ΦΩΤΟ)

Μπήκε στη κουζίνα και ετοίμασε μια συνταγή με λιγότερες θερμίδες και λιπαρά
09/03/2020 - 09:28

Η Μαρία Κορτζιά στην τελευταία της πρόβα για το νυφικό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα νυφικά θα φορέσει και όσα αποκάλυψε για το νυφικό της λίγο πριν τον γάμο με τον Πιέρο
04/11/2019 - 16:25

Πρόβα νυφικού για την Μαρία Κορτζιά! (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησε τις προετοιμασίες για τον γάμο της με τον Πιέρο Σωτηρίου
06/09/2019 - 11:13

Πρόβα νυφικού για την Ευριδίκη με γνωστό Κύπριο σχεδιαστή! (ΦΩΤΟ)

Έτοιμη να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας η Κύπρια τραγουδίστρια
15/06/2019 - 12:10

Eλένη Χατζίδου:Το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει κατά την εγκυμοσύνη της-ΦΩΤΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε και οι καθημερινές ενέσεις που αναγκάζεται να κάνει
19/04/2019 - 10:01

H Eλένη Χατζίδου και το τατουάζ για τον... Παντελή Παντελίδη

Όλα όσα δήλωσε για την επιθυμία της να "χαράξει" στο κορμί της κάτι από τον Παντελή της
10/03/2018 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένας Κύπριος που ζει στο Άμστερνταμ περιγράφει την κατάσταση στη χώρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι θέμα κουλτούρας οι Ολλανδοί δεν περιορίζονται εύκολα"

"Έχω να δω το μωρό μου 20 μέρες και τώρα ήρθε αυτό.. ένα κρούσμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναστάτωση επικρατεί ανάμεσα στους γονείς των νεογέννητων που νοσηλεύονται στο Μακάριο

"Εάν χαλαρώσουμε τα μέτρα θα σπάσουμε τον τοίχο που προσπαθούμε να φτιάξουμε"

"Οι επόμενες μέρες θα είναι πολύ κρίσιμες", λέει η Δρ. Ζωή Πανά
Ελλάδα

Στους 79 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα

Τα συνολικά κρούσματα ανέρχονται πλέον στα 1755

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Ξεπέρασαν τις 30 χιλιάδες τα κρούσματα κορωνοϊού στην Τουρκία

Σε νοσοκομεία μετατρέπονται το αεροδρόμιο Ατατούρκ και το αεροδρόμιο στο Σανζάκτεπε

Ξεπέρασαν τις 5.300 τα θύματα του κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Για τον ιό έχουν εξεταστεί συνολικά 208.837 πολίτες

Αισιοδοξία στην Ισπανία από τη μείωση θανάτων λόγω COVID-19

Ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στη χώρα επιβραδύνεται τις τελευταίες ημέρες

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 06/04/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ