Ψυχαγωγία

Πρώην συνεργάτης της Μενεγάκη την παρακαλάει να πάει πίσω στην εκπομπή της!

Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου παρακάλαει την Ελένη Μενεγάκη να τον πάρει πίσω στην εκπομπή της!

Το μοντέλο που συνεργάστηκε στο παρελθόν με την Ελένη Μενεγάκη όπως φαίνεται θέλει να επιστρέψει στα παλιά του λημέρια καθώς σε πρόσφατη εμφάνιση του δημοσιογράφος τον ρώτησε αν θα τον δούμε στην εκπομπή της αγαπημένης παρουσιάστριας με τον ίδιο να ξαφνιάζει με την απάντηση του:

Μπορείς να το κανονίσεις να με πάρει πίσω; Γιατί είναι μια δεύτερη γυναίκα που δεν αντέχω να είμαι μακριά της. Είναι παιδικός εφηβικός έρωτας! Ελένη σε παρακαλώ πάρα πολύ, θέλω να με πάρεις πίσω!

a

 

Επόμενο άρθρο

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Με την μικρή Μαρίνα στο πλατό της εκπομπής! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε με την κορούλα της από το στούντιο της εκπομπής "Ελένη"
18/04/2019 - 13:20

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που έχασε, ο λόγος και ο "ρόλος" της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου
17/04/2019 - 10:48

Η αποκάλυψη της Μενεγάκη για τον γάμο Λασκαράκη-Σουλτάτου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε η παρουσιάστρια μετά την δημοσίευση της αναγγελίας του γάμου του ζευγαριού
05/04/2019 - 09:45

Mενεγάκη VS Μέγκαν: Φόρεσαν τα ίδια παπούτσια και η σύγκριση ήταν μοιραία(ΦΩΤΟ)

Ποια κέρδισε με διαφορά στήθους στο στιλ και την κομψότητα;
01/04/2019 - 17:42

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου με την Μαρίνα! (ΦΩΤΟ)

Ο Άγγελος αγκαλιά με τη Μαρίνα λίγο μετά την γέννηση της και οι ευχές για τα γενέθλια της
29/03/2019 - 09:40

Eλένη Μενεγάκη: "Αυτός ο Κύπριος είναι...κούκλος" (ΦΩΤΟ)

Η δημόσια τοποθέτηση της παρουσιάστριας για την ανδρική κυπριακή ομορφιά
28/03/2019 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 02:45ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ