Ψυχαγωγία

Πρώην συνεργάτης της Μενεγάκη την παρακαλάει να πάει πίσω στην εκπομπή της!

Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου παρακάλαει την Ελένη Μενεγάκη να τον πάρει πίσω στην εκπομπή της!

Το μοντέλο που συνεργάστηκε στο παρελθόν με την Ελένη Μενεγάκη όπως φαίνεται θέλει να επιστρέψει στα παλιά του λημέρια καθώς σε πρόσφατη εμφάνιση του δημοσιογράφος τον ρώτησε αν θα τον δούμε στην εκπομπή της αγαπημένης παρουσιάστριας με τον ίδιο να ξαφνιάζει με την απάντηση του:

Μπορείς να το κανονίσεις να με πάρει πίσω; Γιατί είναι μια δεύτερη γυναίκα που δεν αντέχω να είμαι μακριά της. Είναι παιδικός εφηβικός έρωτας! Ελένη σε παρακαλώ πάρα πολύ, θέλω να με πάρεις πίσω!

a

 

Επόμενο άρθρο

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Η απόδραση σε παραλία της Άνδρου και η φωτογραφία με μαγιό!

Η πρωινή βουτιά της αγαπημένης παρουσιάστριας και το μήνυμα της
09/06/2019 - 10:50

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

Η θεαματική βουτιά της κόρης της Μενεγάκη και η πόζα στον... αέρα(ΦΩΤΟ)

Οι καλοκαιρινές διακοπές μαμάς-κόρης συνεχίζονται!
02/06/2019 - 14:02

H Eλένη Μενεγάκη γλεντάει με τον άντρα της σε... φάρμα(ΦΩΤΟ)

Η καλοκαιρινή απόδραση και η τρυφερή αγκαλιά με τον Μάκη Παντζόπουλο
01/06/2019 - 16:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ