Ψυχαγωγία

Το προσκύνημα της Τάμτα στον Άγιο Κυπριανό λίγο πριν την Eurovision(ΦΩΤΟ)

Προσκύνημα στην Κύπρο και συγκεκριμένα στον Άγιο Κυπριανό έκανε η εκπρόσωπος μας για την Eurovision, Τάμτα.

Το pop idol που θα ανέβει στη σκηνή του Ισραήλ, βρέθηκε στο Μένοικο για να πάρει τις ευχές του πάτερ για τη συμμετοχή της στο διαγωνισμό. Η τραγουδίστρια είναι πιστή και ως φυλαχτό όπως έχει δηλώσει έχει πάντα ένα μικρό σταυρουδάκι. 

Ο πάτερ Σάββας ανέβασε φωτογραφία στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook και έγραψε

"Με τις ευχές των Αγίων Κυπριανού και Ιουστίνης στην εκπρόσωπο της Κύπρου μας Τάμτα  για το μεγάλο διαγωνισμό Γιουροβίζιον να τη βοηθήσουν να έχει μια καλή παρουσία και να φέρει τη πρωτιά στη χώρα μας"

Δείτε την σχετική φωτογραφία 

λκ

Επόμενο άρθρο

Τάμτα: "Είναι κρίμα να μην με αφήσει η υγεία μου να κάνω αυτό που θέλω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τάμτα σήμερα στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" στις 15:30
03/04/2019 - 14:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως ο αστρολόγος Νίκος Χορταρέας γίνεται...ιερομόναχος!Όλες οι λεπτομέρειες

Η νέα ζωή, το όνομα που θα πάρει και πότε χειροτονείται
06/07/2019 - 16:12

Aνατροπή! Το... Άμστερνταμ "έριξε πόρτα" στην Eurovision - Όλες οι λεπτομέρειες

Ποιες πόλεις διεκδικούν την διεξαγωγή του διαγωνισμού τραγουδιού;
05/07/2019 - 10:20

«Μόνο ΑΠΟΕΛ» και στο… Μαλάουι (ΒΙΝΤΕΟ)

ΑΠΟΕΛ, Μοράις και όμιλος Πηλακούτα έδωσαν χαρά σε παιδιά από το Μαλάουι
13/06/2019 - 18:26

Ανατροπή στην Eurovision! Το νέο λάθος που απέκλεισε αδίκως χώρα στον ημιτελικό

Οι Ιταλοί άλλα ψήφισαν και άλλοι βαθμοί δόθηκαν - Όλο το παρασκήνιο
27/05/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ