Ψυχαγωγία

Το πρώτο μηνύμα της Χριστιάνας Αριστοτέλους μετά την πρεμιέρα! (ΦΩΤΟ)

Ευγνώμων για όλη την αγάπη που εισέπραξε στην πρεμιέρα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" είναι η Χριστιάνα Αριστοτέλους. 

Η Χριστιάνα επέστρεψε στους τηλεοπτικούς μας δέκτες ανανεωμένη μετά από τέσσερις μήνες απουσίας και παρόλο που ήταν αγχωμένη όπως δήλωσε καθώς ήταν η πρώτη φορά που απουσίαζε τόσο μεγάλο διάστημα από την τηλεόραση, κατάφερε να μας κρατήσει την καλύτερη απογευματινή συντροφιά. Λίγες ώρες μετά την μεγάλη της τηλεοπτική επιστροφή η Χριστιάνα ανάρτησε μια φωτογραφία από την εκπομπή όπου έγραψε στη λεζάντα: 

Μου λείψατε πολύ..!απο τη σημερινή μας πρεμιέρα🤗 #newseason #tv#new #season σας είμαι ευγνώμων για όλη την αγάπη σας..🙏🏻🙏🏻φιλιά πολλά σε όλους όνειρα γλυκά

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Game of Thrones: Συνεχίζει να σαρώνει ακόμα και μετά το μεγάλο φινάλε!

Έκπληξη για τους συντελεστές της σειράς οι πολλές υποψηφιότητας στα Emmy Awards
03/09/2019 - 09:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σκιτίνης: Μιλάει για το τραγούδι και αποκαλύπτει πως θέλει τη γυναίκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη καριέρα, τη καινούργια επιτυχία που κυκλοφόρησε και τη προσωπική ζωή
21/02/2020 - 18:08

Χ. Αριστοτέλους: Γυμνάστηκε κάνοντας "Kangoo Jump" ζωντανά στην εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακολούθησε τον τρόπο εκγύμνασης της Ηλιάνας Παπαγεωργίου και ιδού το στιγμιότυπο
21/02/2020 - 15:42

Άντρη Καραντώνη: Ως άλλη Μarilyn Monroe τραγουδάει στον...Πρόεδρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Με διαμάντια και γούνα τραγουδάει το θρυλικό κομμάτι "Happy Birthday Mr. President"
20/02/2020 - 10:08

Ονούφριος Σωκράτους: "Είχα δεχθεί ηλικιακό ρατσισμό από συνάδελφο" (BINTEO)

Όσα αποκάλυψε για την αυστηρή κριτική που δέχτηκε στην αρχή της καριέρας του
19/02/2020 - 17:45

Kι όμως! Ο κορωναϊός κατάφερε να νικήσει τον...James Bond

Οι επιπτώσεις του ιού επηρέασαν και τον γνωστό ηθοποιό - Οι πρώτες πληροφορίες
18/02/2020 - 13:42

Αριστοτέλους: Tι δώρο της έκανε ο...Εφραίμ για τη μέρα των ερωτευμένων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η όμορφη έκπληξη που της επιφύλαξε και όλα όσα αποκάλυψε η ίδια για τη πράξη αγάπης
15/02/2020 - 12:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Έσβησε» στην άσφαλτο ο 67χρονος Χαράλαμπος μετά από τροχαίο

Έχασε τον έλεγχο του οχήματός του, με αποτέλεσμα να ανατραπεί

Σοβαρός τραυματισμός δύο ατόμων που επέβαιναν σε μοτοσικλέτα στην Επαρχία Πάφου

Η πορεία τους διεκόπη από διερχόμενο όχημα με αποτέλεσμα να πέσουν στο έδαφος

«Τα πρωτόκολλα για το ύποπτο περιστατικό κορωνοϊού ενεργοποιήθηκαν άμεσα»

Τι δήλωσε ο Υπουργός Υγείας, Κωνσταντίνος Ιωάννου για το περιστατικό
Ελλάδα

Washington Post: «Η φύλαξη των γλυπτών του Παρθενώνα ανήκει σήμερα στην Ελλάδα»

Συντάκτρια της εφημερίδας τάσσεται υπέρ της επιστροφής των γλυπτών

Σε εθελούσια απομόνωση 14 ημερών οι δύο Ελλαδίτες επιβάτες του Diamond Princess

Επέστρεψαν στην Ελλάδα το πρωί του Σαββάτου με στρατιωτικό αεροσκάφος

Γλυφάδα: Ανθρωποκυνηγητό για τον ασυνείδητο οδηγό που σκότωσε 25χρονο

Η δραματική έκκληση του πατέρα για εντοπισμό του ανθρώπου που εγκατέλειψε τον γιο του
Διεθνή

Ερντογάν: «Κάθε αγώνας που αποφεύγουμε θα επιστρέψει με βαρύτερο τίμημα σε εμάς»

Νέο βίντεο-ντοκουμέντο καταγράφει τους βομβαρδισμούς στην Ιντλίμπ

Σε ρυθμούς Καρναβαλιού το παγκόσμιο με εντυπωσιακές στολές και παρελάσεις (ΦΩΤΟ)

Φαντασμαγορικές φωτογραφίες από Βραζιλία, Ισπανία και Βενετία

Νεκρός από πυρά Αστυνομικών άνδρας με μαχαίρι στην Παλιά Πόλη της Ιερουσαλήμ

Από τα θραύσματα σφαίρας τραυματίστηκε μια γυναίκα

tv news

«24 Ώρες» Στη Μονή Αγίου Γερασίμου του Ιορδανίτη…στην έρημο των θαυμάτων!

Τα απόκρυφα της Μονής που αποτελεί μία όαση μέσα στην έρημο, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 22/02/2020 - 18:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ