Ψυχαγωγία

Το πρώτο μήνυμα του συντρόφου της Καινούργιου μετά τις φήμες χωρισμού (ΦΩΤΟ)

Μετά από σχεδόν επτά μήνες σχέσης φαίνεται ότι εμφανίστηκαν τα πρώτα σύννεφα στη σχέση τους.

Κατερίνα Καινούργιου και Νάσσος Αναστασόπουλος ζούσαν έναν έρωτα γεμάτο πάθος και από τους πρώτους μήνες της σχέσης τους άρχισαν να κάνουν τις αναρτήσεις τους στα κοινωνικά δίκτυα με τις εξομολογήσεις για τον έρωτα τους.  Και οι δυο διέγραψαν τις κοινές φωτογραφίες που είχαν στους λογαριασμούς τους ωστόσο κανένας από τους δυο δεν έχει μιλήσει ανοιχτά για το τι τρέχει τελικά ανάμεσα τους κι αν είναι απλά μια κρίση ή οριστικό τέλος. 

Ο Νάσος Αναστασόπουλος μετά τις φήμες χωρισμού έκανε την πρώτη του ανάρτηση στο Instagram δημοσιεύοντας φωτογραφία με το εξής μήνυμα:

Θα τα γκρεμίζω μέχρι να τα φτιάξω όπως θέλω εγώ

νασος

 

Επόμενο άρθρο

Α.Ανανιάδης: Δέχτηκε επίθεση από αγνώστους έξω από το σπίτι του(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και όσα δήλωσε...
19/01/2019 - 10:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επιβεβαιώθηκαν οι φήμες! Η Lady Gaga χώρισε με τον αρραβωνιαστικό της

Λίγο πριν τον γάμο αποφάσισαν να "τραβήξουν" χωριστούς δρόμους...
21/02/2019 - 08:56

Η Λασκαράκη "σπάει" τη σιωπή της για το χωρισμό και το νέο έρωτά της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σκέφτηκα να μη χωρίσω για το καλό του παιδιού μου - Δεν ήθελα να ξαναερωτευτώ..."
20/02/2019 - 08:47

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νυφικό και το σχόλιο που έκανε για τον δικό της γάμο
17/02/2019 - 16:06

Lady Gaga: Χώρισε με τον σύντροφο της λίγο πριν τον γάμο;

Οι φήμες χωρισμού και οι επαγγελματικές υποχρεώσεις του ζευγαριού...
16/02/2019 - 09:55

Απόφαση - έκπληξη:O Aντζούν παίρνει την κηδεμονία της κόρης του από τη μάνα της!

Ο Τούρκος παραγωγός το είχε δηλώσει εξ αρχής ότι θα... πείσει το δικαστήριο
09/02/2019 - 17:14

Χώρισε ο Σταν μετά από πέντε χρόνια σχέσης

Τα γκρίζα σύννεφα, η κρίση και το οριστικό τέλος...
06/02/2019 - 14:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών

Xιόνια, βροχές και καταιγίδες στο "μενού" του καιρού μέχρι και την Τρίτη

Έρχεται νέα πτώση της θερμοκρασίας στις αρχές της νέας εβδομάδας
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Παλαιστίνη: Νεκρός 14χρονος διαδηλωτής απο ισραηλινά πυρά

Άλλοι περίπου τριάντα Παλαιστίνιοι τραυματίστηκαν ανατολικά της πόλης της Γάζας

Η Κέλι Νάιτ-Κραφτ υποψήφια νέα Πρέσβειρα των ΗΠΑ στον ΟΗΕ 

Ντόναλτ Τράμπ: "Έχει κάνει εξαίρετη δουλειά εκπροσωπώντας το έθνος μας"

Ώρα μηδέν για την ανθρωπιστική βοήθεια των ΗΠΑ προς τη Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κυβέρνηση έδωσε εντολή να κλείσουν τα σύνορα με την Κολομβία, στην πολιτεία Τάτσιρα

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW