Ψυχαγωγία

Το πρώτο μήνυμα του συντρόφου της Καινούργιου μετά τις φήμες χωρισμού (ΦΩΤΟ)

Μετά από σχεδόν επτά μήνες σχέσης φαίνεται ότι εμφανίστηκαν τα πρώτα σύννεφα στη σχέση τους.

Κατερίνα Καινούργιου και Νάσσος Αναστασόπουλος ζούσαν έναν έρωτα γεμάτο πάθος και από τους πρώτους μήνες της σχέσης τους άρχισαν να κάνουν τις αναρτήσεις τους στα κοινωνικά δίκτυα με τις εξομολογήσεις για τον έρωτα τους.  Και οι δυο διέγραψαν τις κοινές φωτογραφίες που είχαν στους λογαριασμούς τους ωστόσο κανένας από τους δυο δεν έχει μιλήσει ανοιχτά για το τι τρέχει τελικά ανάμεσα τους κι αν είναι απλά μια κρίση ή οριστικό τέλος. 

Ο Νάσος Αναστασόπουλος μετά τις φήμες χωρισμού έκανε την πρώτη του ανάρτηση στο Instagram δημοσιεύοντας φωτογραφία με το εξής μήνυμα:

Θα τα γκρεμίζω μέχρι να τα φτιάξω όπως θέλω εγώ

νασος

 

Επόμενο άρθρο

Α.Ανανιάδης: Δέχτηκε επίθεση από αγνώστους έξω από το σπίτι του(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και όσα δήλωσε...
19/01/2019 - 10:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λάρι Κίνγκ χώρισε με την έβδομη σύζυγο του μετά από 22 χρόνια γάμου!

Ο γνωστός Αμερικανός παρουσιαστής κατέθεσε αίτηση διαζυγίου
21/08/2019 - 13:56

Η Σάιρους μιλά για τον χωρισμό και απαντά για τα δημόσια φιλιά με άλλη γυναίκα

Η εξάρτηση του Λίαμ Χέμσγουορθ από ουσίες και η απάντηση της για όσα την κατηγορούν
19/08/2019 - 11:54

Κατερίνα Καινούργιου: Το πρώτο σχόλιο του νέου της συντρόφου σε ανάρτηση της

Η πρώτη "αντίδραση" του σε φωτογραφία της αγαπημένης του
15/08/2019 - 17:11

Μάιλι Σάιρους: Χώρισε αλλά δεν θα... καταθέσει αίτηση διαζυγίου!

Η "ανατροπή" στον χωρισμό της γνωστής τραγουδίστριας από τον Λίαμ Χέμσγουορθ
15/08/2019 - 08:52

Κατερίνα Καινούργιου: Η selfie χωρίς μακιγιάζ και τα σχόλια από τους followers

Τα φουσκωμένα χείλη και η αλλαγή στις φωτογραφίες που αναρτά
14/08/2019 - 14:36

Η Μάιλι Σάιρους και ο Λίαμ Χέμσγουορθ χώρισαν έναν χρόνο μετά τον γάμο τους

Τα φιλιά της τραγουδίστριας με άλλη γυναίκα και όσα δήλωσε άτομο από το περιβάλλον τους
11/08/2019 - 09:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ταξιδέψει με πλαστό διαβατήριο

Είχε στις αποσκευές του το αυθεντικό και μια πλαστή ταυτότητα

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας

Χειροπέδες σε έναν 38χρονο και μια 34χρονη για κάνναβη, χάπια έκσταση και ηρωίνη

Τι εντόπισαν οι αρχές στο αυτοκίνητο που επέβαιναν οι δύο και στο σπίτι του 38χρονου
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ