Ψυχαγωγία

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε εβδομαδιαία γενική τηλεθέαση!

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΓΕΝΙΚΗ τηλεθέαση!

Διατηρώντας την ίδια φιλοσοφία σε ότι αφορά την ποιότητα περιεχομένου και εστιάζοντας στους άξονες Ενημέρωση, Μυθοπλασία και Ψυχαγωγία, ο ALPHA Κύπρου έκοψε πρώτο το νήμα της τηλεθέασης σε Σύνολο Πληθυσμού για ολόκληρη τη βδομάδα.   

Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία της AGB Nielsen, την βδομάδα από τις 11 μέχρι και τις 17 Μαρτίου, ο ALPHA Κύπρου ήταν πρώτο σε τηλεθέαση κανάλι σε σύνολο πληθυσμού με ποσοστό 13,9%, στην δεύτερη θέση τερμάτισε το ΑΝΤ1 με 13,7%, στην τρίτη θέση ήταν το ΡΙΚ1 με 12,6%, ακολουθεί το ΣΙΓΜΑ με 12% και στην πέμπτη θέση το OMEGA με 10,9%.

 

a

 

Επόμενο άρθρο

Η Κέιτλιν Τζένερ ταξίδεψε στην Αθήνα μαζί με τη σύντροφο της (ΦΩΤΟ)

Η διάσημη τηλεπερσόνα της οικογένειας Καρντάσιαν βρίσκεται στην Ελλάδα
18/03/2019 - 14:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Κάρμα"...επιστρέφει με αληθινές ιστορίες των πιο στυγερών εγκλημάτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το πρώτο teaser της σειράς και όλα όσα θα δούμε
03/12/2019 - 12:10

"Πήγαινα στα χτίσματα με πείραζαν και μου πέταγαν πέτρες επειδή ήμουν κωφός"

"Είμαι περήφανη για τους γονείς μου που είναι κωφοί" - Η ιστορία αγάπης στις "24 Ώρες"
30/11/2019 - 19:49

Οι "360 μοίρες" στα άδυτα της περίκλειστης πόλης της Αμμοχώστου(ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονιστικές μαρτυρίες από τους Ε/κ που είδαν το σπίτι τους μετά από 45 χρόνια
24/11/2019 - 13:17

Πέντε νέα πρόσωπα που δεν περιμέναμε στις «8 ΛΕΞΕΙΣ» του ALPHA Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Τα πάντα ανατρέπονται. Τίποτα δεν θα είναι ίδιο, με όσα θα …αποκαλυφθούν!
06/11/2019 - 21:49

"Είπα στην μητέρα μου ότι είμαι...gay και δεν το δέχθηκε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο Soundtrack of love, την Κυριακή στις 21:15
02/11/2019 - 20:16

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ολοκληρώνεται το μεγάλο ταξίδι για τον μικρό Αντώνη και επιστρέφει Κύπρο

"Επιστρέφουμε στην Κύπρο μας γεμάτοι γνώσεις, εμπειρίες, δυνατά συναισθήματα"

Βραβεία σε άτομα και Οργανώσεις για το έργο και την προσφορά τους για τα ζώα

Πραγματοποιήθηκε σήμερα το 3ο Παγκύπριο Συνέδριο του Κόμματος για τα Ζώα

Στις 17 χιλιάδες ανέρχονται τα κλοπιμαία οχήματα και πινακίδες (BINTEO)

Τα κλοπιμαία συνδέονται ως επί το πλείστον με την διάπραξη διαρρήξεων
Ελλάδα

Δεν θα υπάρξει θερμό επεισόδιο με τη Τουρκία λέει ο Σύμβουλος Εθνικής Ασφάλειας

"Δεν θα επιτρέψουμε τουρκικό γεωτρύπανο να επιχειρήσει στην ελληνική ΑΟΖ"

Οκτάχρονος «Αϊνστάιν» εντυπωσιάζει με τις επιδόσεις του στα μαθηματικά

Έχει υψηλό IQ 140 και είναι μόλις στην τρίτη Δημοτικού

Άτυπο πρόγευμα εργασίας 20 ΥΠΕΞ της ΕΕ διοργανώνει ο Ν. Δένδιας

"Εντάσσεται σε σειρά ενεργειών της διπλωματίας να στηρίξει εμπράκτως τη διεύρυνση της ΕΕ"
Διεθνή

Χιλιάδες διαδηλωτές στο Κίεβο παραμονή της συνάντησης Ζελένσκι-Πούτιν

Οι διαδηλωτές ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα του κόμματος του πρώην προέδρου Πέτρο Ποροσένκο

Η 34χρονη Σάνα Μάριν η νέα Πρωθυπουργός της Φινλανδίας

H νεώτερη Πρωθυπουργός που είχε ποτέ η χώρα

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 08/12/2019 - 23:20ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ