Ψυχαγωγία

Ραγίζει καρδιές ο Φουρλάς για τη κόρη του: "Σε ψάχνω πίσω από κάθε συννεφάκι..."

Συγκινεί ο Λουκάς Φουρλάς με την ανάρτηση που έκανε στα social media για τη μικρή του κόρη που έχασε από τον καρκίνο πριν δυο χρόνια. Ο πόνος για τον ίδιο, όπως και για κάθε γονιό, είναι τεράστιος όσο καιρός και να περάσει και όσες σελίδες και να "γράψει".

Ο ευρωβουλευτής σε ένα από τα ταξίδια είδε τον ουρανό με τα σύννεφα και αναζητούσε το χαμόγελο της κορούλας της. Και η αναζήτηση τελειώνει όταν την βρίσκει στο θυμικό της καρδιάς του. Δείτε την σχετική ανάρτηση και τα συγκινητικά λόγια.  

«Σε ψάχνω πίσω από κάθε συννεφάκι μπας και δω το χαμογελάκι σου έστω για μια στιγμή. Και σε βρίσκω πάντα εκεί που ήσουν και θα είσαι πάντα γλυκό μου αστεράκι. Μέσα στην καρδιά μου όπου πάντα θα φωλιάζεις. Μας λείπεις πολύ..»

 

Επόμενο άρθρο

Το εντυπωσιακό πάρτι γενεθλιών για την Ινώ Αναστασιάδη και οι...κιθαρίστες(ΦΩΤΟ)

Πόσα κεράκια έσβησε η κόρη του Προέδρου της Δημοκρατίας;
09/07/2019 - 11:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κολυμπά με τους Ο.Υ.Κ και φέτος ο ευρωβουλευτής Λουκάς Φουρλάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Για τους Μικρούς μας Ήρωες στο Παιδοογκολογικό Τμήμα του Μακάρειου Νοσοκομείου
14/12/2019 - 10:50

Λουκάς Φουρλάς: "Έπεσε" θύμα...διαδικτυακής απάτης - Όλες οι λετομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ο ψεύτικος λογαριασμός στα social media με το όνομα του και η κίνηση του Ευρωβουλευτή
13/12/2019 - 13:21

Ήβη Αδάμου-Μιχάλης Κουινέλης: Πρωινή βόλτα αγκαλιά με τη κορούλα τους (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες και σε ποιον μοιάζει η μικρή Νεφέλη-Ανατολή
20/11/2019 - 12:48

Η Μαρία Φιακά μιλάει πρώτη φορά για το διαζύγιο της στην Αριστοτέλους...(ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς το αντιμετώπιση η κόρη της και ποιες δυσκολίες ξεπεράστηκαν
19/11/2019 - 11:50

Ο Σάββας Πούμπουρας μας δείχνει... την κόρη! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του, το υπερηχογράφημα και η ερώτηση στους διαδικτυακούς του φίλους
09/11/2019 - 12:21

Λούκας Φουρλάς: Η νέα ζωή στις Βρυξέλλες, οι προτεραιότητες και οι νέοι στόχοι

Ο Ευρωβουλευτής στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
29/10/2019 - 17:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ