Ψυχαγωγία

Ρέμος για υπόθεση Παντελίδη: "Ξέρω τι συνέβη εκείνο το βράδυ..."

Ο Αντώνης Ρέμος μίλησε για τον άδικο χαμό του Παντελή Παντελίδη και τον τρόπο που διαχειριστήκαν κάποιοι την υπόθεση. Ο τραγουδιστής σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις του στον Αντώνη Σροίτερ μίλησε ανάμεσα σε άλλα για τον αδικοχαμένο τραγουδιστή και έριξε ευθέως τις ευθύνες για τον τρόπο που διαχειρίστηκαν κάποιοι την συγκεκριμένη υπόθεση. Ο ίδιος δήλωσε: 

Είναι πολύ λυπηρό όλο αυτό που έγινε μετά τον θάνατο του Παντελή. Είναι τεράστιο λάθος ο τρόπος που διαχειρίστηκαν τα πράγματα γύρω από τον θάνατο του παιδιού. Δεν θα πω ποιοι και πως, αλλά η διαχείριση όλου του πράγματος ήταν λάθος, ήταν εγκληματική.

Κατηγορήθηκαν και στιγματίστηκαν άνθρωποι τσάμπα. Τα δύο τα κορίτσια, επειδή πραγματικά ξέρω τι συνέβη εκείνο το βράδυ, μαζί με την ψυχή του Παντελή “δολοφονήθηκαν” και οι ψυχές των κοριτσιών.

Και το θεωρώ πολύ άδικο και κρίμα να καταστρέφεις δύο κοπέλες που το μόνο “έγκλημα” που έκαναν ήταν να συνοδεύσουν σαν φίλες εκείνο το μοιραίο βράδυ τον Παντελή. Ο Παντελής ήταν ένα αξιαγάπητο πλάσμα, ένα παιδί βγαλμένο μέσα από την κοινωνία της Ελλάδος. Ένας λαϊκός ήρωας και συνάμα μια υπέροχη ψυχή.

Επόμενο άρθρο

Νέος συνεργάτης για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Μάθετε με τι θα ασχολείται το νέο άτομο που θα ενταχθεί στο προσωπικό τους
15/06/2019 - 11:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μίνα Αρναούτη: "Δεν φαινόταν μεθυσμένος.Η οικογένεια του δεν θα είχε..."

Η ανάρτηση της μετά την αποκάλυψη ότι θα κινηθεί νομικά εναντίον της οικογένειας Παντελίδη
12/11/2019 - 11:38

Μίνα Αρναούτη: «Θα κινηθώ νομικά εναντίον της οικογένειας Παντελίδη»

"Πριν τα Χριστούγεννα θα γίνει η αγωγή για ηθική και σωματική βλάβη..."
08/11/2019 - 12:31

Αντώνης Ρέμος: Το σπάνιο τρυφερό στιγμιότυπο με την κόρη του, Ελένη! (ΦΩΤΟ)

Σε μια από τις σπάνιες αναρτήσεις του μαζί με την αγαπημένη του Ελένη
29/10/2019 - 09:26

Παντρεύτηκε ο αδερφός του Παντελή Παντελίδη:Η συγκινητική στιγμή στον γάμο τους

Ο πρώτος χορός του ζευγαριού με τραγούδι του Παντελή
13/10/2019 - 10:17

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα κατέπεσε από την αερογέφυρα της Ανθούπολης

Σοβαρό τροχαίο ατύχημα μετά από σύγκρουση αυτοκινήτου με φορτηγό

Εντυπωσιακός εορτασμός της Ημέρας Ενόπλων Δυνάμεων από την ΕΛΔΥΚ (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην Ελούντα παρουσία επισήμων με παρέλαση και κατάθεση στεφάνου

Στα όριά του το κέντρο φιλοξενίας προσφύγων στην Κοφίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Φιλοξενεί διακόσιους πενήντα μετανάστες μεταξύ των οποίων και εβδομήντα παιδιά
Ελλάδα

«Βροχή» καταγγελιών για τον αντικαπνιστικό νόμο στην Αθήνα

«Έπεσαν» τα πρώτα πρόστιμα με εκατοντάδες κλήσεις στη γραμμή 1142

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης
Διεθνή

«Όχι« της Διεθνούς Αμνηστίας σε Facebook και Google για προσωπικά δεδομένα

«Είμαστε παγιδευμένοι, ύπουλος έλεγχος των διαδικτυακών μας ζωών»

«Κλιματικός συναγερμός» η φράση της χρονιάς για το λεξικό της Οξφόρδης

Αυξήθηκε η χρήση της κατά 107% με αφορμή τις καταστροφικές πυρκαγιές

Ζόραν Ζάεφ: «Έχω κλονιστεί ψυχολογικά. Είμαι τρομαγμένος»

Ο Ζόραν Ζάεφ δήλωσε την έντονη ανησυχία του για το βέτο της Γαλλίας στους «New York Times»

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ