Ψυχαγωγία

Ρέμος-Mπόσνιακ:Δείτε για πρώτη φορα το προσκλητήριο του γάμου τους(ΦΩΤΟ)

Ένας γάμος που περιμένουν πολλοί εδώ και χρόνια...

Ο τραγουδιστής Αντώνης Ρέμος παντρεύεται την γυναίκα της ζωής του, Υβόννη Μπόσνιακ, στις 15 Σεπτεμβρίου. Οι κουμπάροι του ζευγαριού θα είναι Δημήτρης Κοντομηνάς, ο Γιάννης Παπαλέκας, ο Κώστας Πηλαδάκης και η Μαρία Μπεκατώρου ενώ ο γάμος θα λάβει μέρος στο κτήμα του κύριου Δημήτρη Κοντομηνά.

Οι καλεσμένοι δεν θα υπερβαίνουν τους διακόσιους, αφού θέλουν να παραμείνει το μυστήριο και η δεξίωση σε κλειστό οικογενειακό και φιλικό κύκλο. Δείτε το προσκλητήριο του γάμου τους.

ΓΑΜΟΣ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

Τζάστιν Μπίμπερ: Ο λόγος που δεν έκανε... σεξ με τη σύντροφο του!

Η πρώτη κοινή φωτογράφιση τους, η αποχή από το σεξ και η πίστη του στον Θεό
08/02/2019 - 14:53

Xρήστος Γρηγοριάδης: Δείτε τον να δοκιμάζει το γαμπριάτικο κοστούμι... (ΦΩΤΟ)

Η έμμεση επιβεβαίωση του επικείμενου γάμου και το ταξίδι στο εξωτερικό
06/02/2019 - 18:03

Ελένη Χατζίδου: Αποκάλυψε πότε θα παντρευτεί με τον Ετεοκλή Παύλου! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είνια τρελά ερωτευμένο και ετοιμάζεται να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας
02/02/2019 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ