Ψυχαγωγία

Σ. Ρουβάς: Ποζάρει αγκαλιά με τον μικρότερο του γιο...τρώγοντας καρπούζι (ΦΩΤΟ)

Οικογενειακές στιγμές με τα παιδιά τους απολαμβάνουν η Κάτια Ζυγούλη και ο Σάκης Ρουβάς. Η πανέμορφη Κάτια φωτογράφισε τον γνωστό τραγουδιστή τη στιγμή που μοιράζεται μία φέτα καρπούζι με τον βενιαμίν της οικογένειας , τον μικρό Απόλλωνα.

Ο Σάκης Ρουβάς και η Κάτια Ζυγούλη  μαζί με τα τέσσερα παιδιά τους, την 11χρονη Αναστασία, τον 8χρονο Αλέξανδρο, την 7χρονη Αριάδνη και τον πρωταγωνιστή της φωτογραφίας τον 4χρονο Απόλλωνα ζουν σε ένα ήρεμο περιβάλλον, στο σπίτι τους στο Νέο Βουτζά. Το ζευγάρι σπάνια μοιράζεται στιγμιότυπα από την καθημερινότητα του με την πολυμελή οικογένεια του.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε τις φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Μισιρλής - Ινώ Αναστασιάδη: Ποζάρουν αγκαλιά με τα παιδιά τους (ΦΩΤΟ)

H οικογενειακή φωτογραφία σε ένα μαγευτικό σκηνικό δίπλα στη θάλασσα
27/07/2020 - 11:52

Η Νικολέττα Ράλλη ποζάρει για πρώτη φορά με την...νεογέννητη κόρη της (ΦΩΤΟ)

Το κοινό στιγμιότυπο στο υπνοδωμάτιο μπροστά στον καθρέφτη
20/07/2020 - 16:24

Θέλξια - Βαλέρια Φραγκούδη: Μας "σύστησε" τον...γοητευτικό αδερφό της (ΦΩΤΟ)

Σπουδάζει Οδοντιατρική στην Αθήνα και είναι η μεγάλη αδυναμία της
20/07/2020 - 12:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τσουνάμι" ακυρώσεων στα ξενοδοχεία υπό τον φόβο νέου lockdown (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματική η κατάσταση της τουριστικής βιομηχανίας μετά την αύξηση κρουσμάτων κορωνοϊού

Πέντε νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Μεταξύ αυτών, ένα αφορά επαφή κρούσματος στη Λεμεσό και δυο είναι εισαγόμενα

Θανατηφόρο εργατικό στην Αραδίππου: 58χρονος έπεσε από ύψος τεσσάρων μέτρων

Βρισκόταν σε κλόβο ανυχωτικού μηχανήματος για παραλαβή εμπορευμάτων από ράφια της αποθήκης
Ελλάδα

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

ΠΟΥ: Η χρήση μάσκας να γίνει σύμβολο αλληλεγγύης σε ολόκληρο τον κόσμο

Προειδοποιεί ότι πιθανόν να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για την COVID-19

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 18:10Η ΦΑΜΙΛΙΑ