Ψυχαγωγία

Σάββας Πούμπουρας-Αρετή Θεοχαρίδη:Αυτό είναι το φύλο του παιδιού που περιμένουν!

Κοριτσάκι περιμένουν ο Σάββας Πούμπουρας και η Αρετή Θεοχαρίδη!

Το ζευγάρι τους τελευταίους μήνες πλέει σε πελάγη ευτυχίας καθώς περιμένουν με μεγάλη αγωνία να υποδεχτούν στον κόσμο το πρώτο τους παιδάκι. Η Αρετή διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και ο Σάββας Πούμπουρας μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram ανακοίνωσε ότι περιμένουν κοριτσάκι ενώ στη λεζάντα της φωτογραφίας έγραψε:

“Έρχεται κόρη.. Θα τα πληρώσω όλα.. Αξία; ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ! 😍👧🏻”!

 

Επόμενο άρθρο

Η Κάιλι Τζένερ... γυμνή στην αγκαλιά του Τράβις Σκοτ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και συγκέντρωσε εκατομμύρια likes σε μόλις λίγα λεπτά
11/09/2019 - 10:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αρετή Θεοχαρίδη:Στη παραλία με μπικίνι μας δείχνει πρώτη φορά τη κοιλίτσα της

Η γυναίκα του Σάββα Πούμπουρα λίγο πριν γίνει πρώτη φορά μητέρα
29/08/2019 - 13:52

Αρετή Θεοχαρίδη: Η ανάρτηση για την εγκυμοσύνη και η αποκάλυψη πόσο μηνών είναι

Η σύζυγος του Σάββα Πούμπουρα επιβεβαίωσε το χαρμόσυνο γεγονός
04/08/2019 - 11:01

Ο Σάββας Πούμπουρας θα γίνει για πρώτη φορά μπαμπάς!

Σε πελάγη ευτυχίας ο παρουσιαστής και η σύντροφος του, Αρετή Θεοχαρίδη
31/07/2019 - 10:31

Η γυναίκα του Σάββα Πούμπουρα μιλάει πρώτη φορά για τον άντρα της ζωής της

Όλα όσα θα παρακολουθήσουμε στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
22/05/2019 - 11:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μοιραία βουτιά για 67χρονο σε σηματοδοτημένη παραλία του Πρωταρά (ΦΩΤΟ)

Μερικά χιλιόμετρα πιο μακριά ξεψήχησε 80χρονος από την Αυστρία την ώρα που κολυμπούσε

Στη θάλασσα του κατεχόμενου Τρικώμου "έσβησε" 44χρονος Ελληνοκύπριος

Τι μεταδίδουν τα τουρκοκυπριακά μέσα για την τραγωδία

Οδηγούσε υπό την επήρεια ναρκωτικών και χωρίς άδεια, κυκλοφορία και ΜΟΤ

Χειροπέδες σε 24χρονο οδηγό που ανακόπηκε για έλεγχο από μέλη του ΟΠΕ
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες
Διεθνή

Ξεψύχησε ενώ της έκανε υποβρύχια πρόταση γάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν κατάφερε ποτέ να βγει από το βυθό και να ακούσει την απάντηση της κοπέλας του

Πέραν των 100 τραυματιών από τους σεισμούς στην Αλβανία (ΦΩΤΟ)

Ζημιές και ρωγμές σε 130 σπίτια στην αλβανική πρωτεύουσα

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ