Ψυχαγωγία

Σάββας Πούμπουρας-Αρετή Θεοχαρίδη:Αυτό είναι το φύλο του παιδιού που περιμένουν!

Κοριτσάκι περιμένουν ο Σάββας Πούμπουρας και η Αρετή Θεοχαρίδη!

Το ζευγάρι τους τελευταίους μήνες πλέει σε πελάγη ευτυχίας καθώς περιμένουν με μεγάλη αγωνία να υποδεχτούν στον κόσμο το πρώτο τους παιδάκι. Η Αρετή διανύει τον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της και ο Σάββας Πούμπουρας μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram ανακοίνωσε ότι περιμένουν κοριτσάκι ενώ στη λεζάντα της φωτογραφίας έγραψε:

“Έρχεται κόρη.. Θα τα πληρώσω όλα.. Αξία; ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ! 😍👧🏻”!

 

Επόμενο άρθρο

Η Κάιλι Τζένερ... γυμνή στην αγκαλιά του Τράβις Σκοτ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και συγκέντρωσε εκατομμύρια likes σε μόλις λίγα λεπτά
11/09/2019 - 10:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λιώσαμε! Ο Σάββας Πούμπουρας μας δείχνει πως ήταν...μπέμπης (ΦΩΤΟ)

Δείτε ακόμα την τρυφερή φωτογραφία με τη κορούλα του
29/03/2020 - 10:00

O Σάββας Πούμπουρας μας "σύστησε" για πρώτη φορά τη...μητέρα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο και η "γνωριμία" με τη γυναίκα της ζωής του
06/03/2020 - 16:36

"Ανάκριση" στον Πούμπουρα: Τι θα έκανε αν τον απατούσε η γυναίκα του; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο παρουσιαστής απαντά στις πιο πικάντικες ερωτήσεις
04/03/2020 - 16:36

Πούμπουρας: Mας δείχνει πώς να φτιάξουμε χειροποίητες μάσκες για τον κορωναϊό

Παρουσιάζει ένα εύκολο και γρήγορο τρόπο ώστε να προφυλαχτούμε από τον θανατηφόρο ιό
29/02/2020 - 09:19

Η "πληρωμένη απάντηση" του Τρύφωνος στο...unfollow του Πούμπουρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"O Σάββας ήταν ο barman στα πάρτι που κάναμε στην Αθήνα..."
27/02/2020 - 17:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τσάκωσαν" 15χρονο να οδηγεί στον αυτοκινητόδρομο Ριζοελιάς – Αγίας Νάπας

Τι εντόπισαν οι Αρχές στην κατοχή του ανήλικου μετά από έρευνα

"Στάση" στο Συνεδριακό κάνουν λεωφορεία από όλες τις επαρχίες

Μαζική εκδήλωση διαμαρτυρίας για τις "σκανδαλώδεις διαδικασίες προσφορών"

Έφυγαν στο εξωτερικό και 47 χιλιάδες "έκαναν φτερά" από το σπίτι τους

Εντάλματα σύλληψης εναντίον συντηρητών της κατοικίας που εργοδοτούνταν από τους ιδιοκτήτες
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή

Επιστολή Μητσοτάκη σε Μισέλ και Φον ντερ Λάιεν για τουρκική προκλητικότητα

Ο ΚΕ τόνισε ότι ενδεχόμενη κλιμάκωση θα αφορά την Ε.Ε. εν γένει και όχι μόνο την Ελλάδα
Διεθνή

Υποχρεωτική η μάσκα στα μέσα μεταφοράς στην Αγγλία από 15 Ιουνίου

Θα εξεταστούν «αεροπορικές γέφυρες» με άλλες χώρες, λέει ο Βρετανός Υπ. Μεταφορών

Αρνητικός στον κορωνοϊό τελικά ο Βρετανός Υπουργός Επιχειρήσεων

Η διάγνωση αποτρέπει την πιθανότητα για υποχρεωτική καραντίνα του Μπόρις Τζόνσον

13 χρόνια μετά εξακολουθούν να αναζητούν την αλήθεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης της Μαντλίν και το προφίλ του υπόπτου

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 05/06/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ