Ψυχαγωγία

Σάββας Πούμπουρας: Μιλάει πρώτη φορά για το πρόβλημα υγείας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σάββας Πούμπουρας βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και παρέδωσε μια μίνι-συνέντευξη στον δημοσιογράφο Τάσο Ευαγγέλου, απαντώντας στις δυο viral ειδήσεις που απασχόλησαν τα media το τελευταίο διάστημα.

- Τι συνέβη και βρέθηκε καλωδιωμένος στο κρεβάτι του νοσοκομείου; Ποιο είναι η περιπέτεια υγείας του;

-Τί θα γίνει με την καριέρα του; Πού θα βρίσκεται του χρόνου; Υπάρχει project για εκείνον για να παρουσιάσει;

Ο Τάσος ρώτησε και ο Σάββας με ειλικρίνεια απάντησε. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Είναι γεγονός! Ετοιμαστείτε να κατακλυστείτε με την... Ελένη Φουρέιρα

Η σταρ της ποπ έρχεται για μια μοναδική συναυλία στη χώρα μας
21/05/2019 - 17:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

Η... εξομολόγηση του Μπλατ για το πρόβλημα υγείας του

«Άνοιξε» την καρδιά του ο πρόεδρος του Ολυμπιακού
19/08/2019 - 13:56

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Αρετή Θεοχαρίδη: Η ανάρτηση για την εγκυμοσύνη και η αποκάλυψη πόσο μηνών είναι

Η σύζυγος του Σάββα Πούμπουρα επιβεβαίωσε το χαρμόσυνο γεγονός
04/08/2019 - 11:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άμεσες ενέργειες Υπουργείου Υγείας για εισαγωγή φαρμάκου για τον μικρό Αντώνη

Τι αναφέρει σε γραπτή ανακοίνωση για πλήρη κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού

Φέρνουν το φάρμακο για τον μικρό Αντώνη στην Κύπρο από το εξωτερικό (ΦΩΤΟ)

Χαρά εκφράζει ο ΠτΔ για την κάλυψη των εξόδων θεραπείας του παιδιού από το κράτος

Έρευνες σε θάλασσα και στεριά για εντοπισμό του 44χρονου που βούτηξε στον Μόλο

Με σκάφη και προσωπικό ψάχνουν σπιθαμή προς σπιθαμή σε κυματοθραύστες και παραλιακό μέτωπο
Ελλάδα

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων
Διεθνή

Συρία: Αποφασισμένος ο Άσαντ να ελευθερώσει τα εδάφη από τρομοκράτες (ΧΑΡΤΗΣ)

«Μην παίζετε με τη φωτιά», το μήνυμα της Άγκυρας προς το καθεστώς

Απίστευτες εικόνες καταστροφής στις Κανάριες Νήσους (ΦΩΤΟ)

9000 ντόπιοι και τουρίστες εκκενώθηκαν από το Σάββατο

Aυτό είναι το μεγαλύτερο πλοίο-νοσοκομείο στον κόσμο

Έριξε άγκυρα στην Κολομβία για να δώσει φροντίδα σε μετανάστες

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ