Ψυχαγωγία

Σάββας Πούμπουρας: Μιλάει πρώτη φορά για το πρόβλημα υγείας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σάββας Πούμπουρας βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και παρέδωσε μια μίνι-συνέντευξη στον δημοσιογράφο Τάσο Ευαγγέλου, απαντώντας στις δυο viral ειδήσεις που απασχόλησαν τα media το τελευταίο διάστημα.

- Τι συνέβη και βρέθηκε καλωδιωμένος στο κρεβάτι του νοσοκομείου; Ποιο είναι η περιπέτεια υγείας του;

-Τί θα γίνει με την καριέρα του; Πού θα βρίσκεται του χρόνου; Υπάρχει project για εκείνον για να παρουσιάσει;

Ο Τάσος ρώτησε και ο Σάββας με ειλικρίνεια απάντησε. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Είναι γεγονός! Ετοιμαστείτε να κατακλυστείτε με την... Ελένη Φουρέιρα

Η σταρ της ποπ έρχεται για μια μοναδική συναυλία στη χώρα μας
21/05/2019 - 17:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νικόλας Κυριάκου: "Όταν έχασα τη μητέρα μου δεν είχα κανέναν..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο Κύπριος τραγουδιστής για το νέο του τραγούδι και τη συνεργασία με τον Φοίβο
18/10/2019 - 17:43

Σάββας Πούμπουρας: Αποκάλυψε πότε θα γεννήσει η σύζυγος του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αγορά σπιτιού στην Κύπρο και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/10/2019 - 17:13

Έλια Ιωαννίδου: "Έλεγαν ότι γεννήθηκα στα πούπουλα και είμαι ψηλομύτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για την μητέρα της στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/10/2019 - 17:51

Λούης:Οι πιο "χοντρές πατάτες" που έκανε στην εκπομπή και το..τσουχτερό πρόστιμο

"Πολιτικοί μου στέλνουν μήνυμα τις...πελάρες που έκαναν για να τους παίξω στο show
14/10/2019 - 19:18

Κ.Γαβριήλ: "Ίσως περνώ από στάδια κατάθλιψης-Προσπαθώ να διαχειριστώ τη μοναξιά"

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/10/2019 - 17:21

Ισραηλινοί γιατροί έσωσαν τη ζωή Κύπριας που είχε επιπλοκή μετά τον τοκετό(ΦΩΤΟ)

Μέσα σε 7 μόλις ώρες έφτασαν στη Λευκωσία, την έσωσαν και τη μετέφεραν στο Sheba
06/10/2019 - 15:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρουσιάστηκαν οι κομπίνες στη δίκη για αστέγους Λεμεσός (ΒΙΝΤΕΟ)

Πράματα και θάματα παρουσίασε ο Ανακριτής της υπόθεσης ενώπιον της έδρας

Διατηρούσε καφέ στην Ολλανδία και είχε social media o Σάκκος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πέρασαν χειροπέδες σε καταζητούμενο της Europol 16 μήνες μετά

Διαστάσεις χιονοστιβάδας λαμβάνει η υπόθεση παιδικής πορνογραφίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανακριτές της υπόθεσης εντόπισαν τα 6 παιδιά που έπεσαν στα δίκτυα του λογιστή
Ελλάδα

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης

Χρηματοκιβώτιο με 42.000 ευρώ έκανε "φτερά" από κατάστημα στο Βόλο

Ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό των δραστών

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη
Διεθνή

Μαζεύει ψήφους ο Τζόνσον ενώ πολλοί βουλευτές δηλώνουν αναποφάσιστοι

Η συμφωνία θα επικυρωθεί μόνο αφού υπερψηφιστούν και οι εφαρμοστικοί νόμοι

Βόρεια Συρία: Παιδιά υπέστησαν εγκαύματα από χημικά όπλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο 13χρονος Μοχάμεντ σφαδάζει από τους πόνους

Μεξικό: Συνέλαβαν το γιο του Ελ Τσάπο και κάηκε η πόλη

Υποστηρικτές του καρτέλ βγήκαν στους δρόμους και πυρπολούσαν ότι έβρισκαν μπροστά τους

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/10/2019 - 23:40Η ΦΑΜΙΛΙΑ