Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς: Οι πρώτες δηλώσεις για τη βάφτιση του γιου του!(ΒΙΝΤΕΟ)

Την περασμένη Κυριακή πραγματοποιήθηκε η βάφτιση του Ρουβά junior σε στενό οικογενειακό και φιλικό κύκλο στο κτήμα Βρδινογιάννη.

Σε δηλώσεις του στην εκπομπή Happy Day, ο Σάκης μίλησε πρώτη φορά για την βάφτιση του Απόλλωνα δηλώνοντας ότι ήταν πολύ όμορφη μέρα και συγκινητική. Χαρακτηριστικά δήλωσε:

«Και φώτα είχαμε στη βάφτιση και παππά και όλα. Ήταν πάρα πολύ όμορφα και πολύ συγκινητικά. Ήταν πολύ ωραία. Ο μικρός δεν έκλαψε καθόλου. Τώρα όλα μαζί τα παιδιά στο σχολείο. Το σπίτι έχει ησυχία. Είμαι πολύ ευλογημένος πιστεύω. Είμαι πολύ τυχερός που έχω ζήσει αυτά που έχω ζήσει τα τελευταία χρόνια της ζωής μου. Είμαι ευτυχισμένος»

Επόμενο άρθρο

Μ.Συνατσάκη:Η απίστευτη αντίδραση της όταν ρωτήθηκε για τον χωρισμό της!(ΒΙΝΤΕΟ)

Έξαλλη η παρουσιάστρια με ερώτηση για τον χωρισμό της από τον Σπύρο Χατζηαγγελάκη..
20/09/2018 - 11:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς - Κάτια Ζυγούλη: Νέο μέλος στην οικογένεια τους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η Κάτια και η νέα "είσοδος" στην οικογένεια τους...
12/02/2019 - 08:57

Το δημόσιο μήνυμα του Σάκη Ρουβά στον Γιώργο Λάνθιμο! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του τραγουδιστή για τον Έλληνα σκηνοθέτη και τις υποψηφιότητες του στα Όσκαρ
24/01/2019 - 10:15

Η κόρη του Σάκη Ρουβά "μεταμορφώθηκε" σε… Φρίντα Κάλο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η Κάτια και ο λόγος της «μεταμόρφωσης»
11/01/2019 - 09:48

Το… ξεχωριστό δώρο του Ρόκκου στον Ρουβά για τα γενέθλια του! (ΦΩΤΟ)

Το δώρο που ξάφνιασε και έκανε τον Σάκη να κοκκινίσει όσο ήταν στη σκηνή
08/01/2019 - 11:18

Οι τρυφερές ευχές της Κάτιας Ζυγούλη για τα γενέθλια του Σάκη Ρουβά! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως του ευχήθηκε, το παθιασμένο φιλί και μάθετε πόσα κεράκια εσβησε ο τραγουδιστής
06/01/2019 - 09:08

Βασω Λασκαράκη: Τα σχέδια γάμου και η κουμπαριά με την Αθηνά Οικονομάκου(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο κολλητές μίλησαν για όλα και έκαναν αποκαλύψεις...
25/12/2018 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 32χρονο μέλος εγκληματικής οργάνωσης στη Λάρνακα

Προηγήθηκαν άλλες τρεις συλλήψεις για την ίδια υπόθεση

Απόψε στον Alpha: Το δεύτερο μέρος της συνέντευξης Ουζόχο

Η άποψη του για το κυπριακό ποδόσφαιρο και το μέλλον του ιδίου

Νεαρός άνδρας εντοπίστηκε νεκρός στην περιοχή Λακατάμιας

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της αστυνομικής δύναμης και ιατροδικαστής
Ελλάδα

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά
Διεθνή

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

Συναγερμός στο Μόναχο μετά από πληροφορίες για πυροβολισμούς

Δεν έχει γίνει ακόμα γνωστός ο αριθμός των δραστών και αν αυτοί έχουν συλληφθεί   

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ