Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς - Κάτια Ζυγούλη: Νέο μέλος στην οικογένεια τους! (ΦΩΤΟ)

Στην οικογένεια Ρουβά πλέον προστέθηκε ένα πανέμορφο γατάκι!

Η Κάτια Ζυγούλη με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους για το νέο μέλος στην οικογένεια τους γράφοντας στη λεζάντα της φωτογραφίας: 

«Νομίζει ότι είναι γλυκιά! #catinthebox, #weekend, #family.

Το ζευγάρι αγαπά πολύ τα ζώα αφού εκτός από το χαριτωμένο γατάκι έχει ήδη ένα σκυλί, τη Maya καθώς την είδαμε πολλές φορές στις αναρτήσεις του ζευγαριού.

Δείτε τη φωτογραφία που ανάρτησε: 

 

Επόμενο άρθρο

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή διακόσμηση κια τα δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων στους καλεσμένους
12/02/2019 - 08:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έτσι ξεκίνησε η μέρα της οικογένειας Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός τραγουδιστής ανάρτησε την πιο καλοκαιρινή φωτογραφία με τα τέσσερα παιδιά του
18/08/2019 - 12:51

Σάκης Ρουβάς- Κάτια Ζυγούλη:Oι...εναλλλακτικές διακοπές με τα παιδιά τους(ΦΩΤΟ)

Στη Σχοινούσα των 200 κατοίκων, απομακρυσμένοι από τα φώτα της δημοσιότητας και την χλιδή
06/08/2019 - 09:55

Ρουβάς - Ζυγούλη: Στο μέρος που γεννήθηκε ο έρωτάς τους και τα...etreme sports

Οι διακοπές του ζευγαριού στην Ελούντα της Κρήτης
03/08/2019 - 14:01

Ρουβάς-Ζυγούλη: Η τρυφερή φωτογραφία τους στο μέρος που γνωρίστηκαν! (ΦΩΤΟ)

Το πανέμορφο ζευγάρι φωτογραφήθηκε εκεί που έγινε η πρώτη τους γνωριμία
01/08/2019 - 09:48

Flashback: Όταν ο Ρουβάς ήταν στρατιώτης και διασκέδαζε με φαντάρους και Βίσση

Η Άννα Βίσση έστησε για το Σάκη ένα μικρό πάρτι με ξέφρενους χορούς
21/07/2019 - 16:35

Το τραγούδι που απέρριψε ο Ρουβάς και έγινε επιτυχία από τον... Ρέμο!

Όσα αποκάλυψε ο Σάκης για το τραγούδι που μετάνιωσε που απέρριψε
14/07/2019 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα κίτρινη προειδοποίηση λόγω υψηλών θερμοκρασιών (ΦΩΤΟ)

Αυξημένες νεφώσεις την Κυριακή και τη Δευτέρα στα ορεινά

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Κατέρχονται σε τριήμερη απεργία οι πιλότοι της British Airways

Δείτε ποιες ημερομηνίες θα επηρεαστούν οι πτήσεις

Καίγεται ο Αμαζόνιος: Πυρκαγιές στον "πνεύμονα της γης"

73.000 φωτιές καταγράφηκαν στα δάση του Αμαζονίου από τον Ιανουάριο μέχρι τον Αύγουστο

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 20:20ALPHA NEWS