Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς - Κάτια Ζυγούλη: Νέο μέλος στην οικογένεια τους! (ΦΩΤΟ)

Στην οικογένεια Ρουβά πλέον προστέθηκε ένα πανέμορφο γατάκι!

Η Κάτια Ζυγούλη με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους για το νέο μέλος στην οικογένεια τους γράφοντας στη λεζάντα της φωτογραφίας: 

«Νομίζει ότι είναι γλυκιά! #catinthebox, #weekend, #family.

Το ζευγάρι αγαπά πολύ τα ζώα αφού εκτός από το χαριτωμένο γατάκι έχει ήδη ένα σκυλί, τη Maya καθώς την είδαμε πολλές φορές στις αναρτήσεις του ζευγαριού.

Δείτε τη φωτογραφία που ανάρτησε: 

 

Επόμενο άρθρο

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή διακόσμηση κια τα δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων στους καλεσμένους
12/02/2019 - 08:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χωρισμός Ρουβά-Ζυγούλη: Οι φήμες και όλη η αλήθεια

Η είδηση που κάνει τον γύρο του διαδικτύου
08/03/2019 - 13:26

O Σάκης άκουσε το τραγούδι της Κύπρου για τη Eurovision και... ενθουσιάστηκε!

Η αντίδραση του τραγουδιστή στο τραγoύδι της Τάμτα για το φετινό διαγωνισμό τραγουδιού
04/03/2019 - 13:14

Ο Σάκης Ρουβάς ζήτησε δημόσια συγγνώμη από τον Γιώργο Λάνθιμο!

Ο λόγος και το περιστατικό που περιέγραψε on air ο γνωστός καλλιτέχνης
26/02/2019 - 14:57

Το δημόσιο μήνυμα του Σάκη Ρουβά στον Γιώργο Λάνθιμο! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του τραγουδιστή για τον Έλληνα σκηνοθέτη και τις υποψηφιότητες του στα Όσκαρ
24/01/2019 - 10:15

Η κόρη του Σάκη Ρουβά "μεταμορφώθηκε" σε… Φρίντα Κάλο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η Κάτια και ο λόγος της «μεταμόρφωσης»
11/01/2019 - 09:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πτώμα νεαρού άνδρα εντοπίστηκε σε δρόμο στην κατεχόμενη Κερύνεια (ΦΩΤΟ)

Υπόθεση φόνου διερευνούν οι "αστυνομικές αρχές" του ψευδοκράτους

Γενί Σαφάκ: Πιο λογική βρίσκει η Άγκυρα την νέα πρόταση των ΗΠΑ για Patriot

"Χρειάζεται να γίνει παζάρι για να ικανοποιηθούν οι τουρκικές απαιτήσεις"

Δεν θα διακοπούν οι παροχές ρεύματος λόγω οφειλής τις μέρες του Πάσχα

Οι πελάτες στους οποίους έχει διακοπεί η παροχή ρεύματος μπορούν να αποταθούν στην Αρχή
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Ο Τραμπ, το "Game of Thrones" και το πόρισμα της έκθεσης Μιούλερ (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος "ξαναχτυπά" μέσω του "αγαπημένου" του twitter

Γαλλία: Απαγορεύτηκαν οι διαδηλώσεις των Κίτρινων Γιλέκων κοντά στη Νοτρ Νταμ

Τι αναφέρει ανακοίνωση των Αστυνομικών Αρχών της χώρας

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ