Ψυχαγωγία

Σάκης Ρουβάς - Κάτια Ζυγούλη: Νέο μέλος στην οικογένεια τους! (ΦΩΤΟ)

Στην οικογένεια Ρουβά πλέον προστέθηκε ένα πανέμορφο γατάκι!

Η Κάτια Ζυγούλη με μια ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους για το νέο μέλος στην οικογένεια τους γράφοντας στη λεζάντα της φωτογραφίας: 

«Νομίζει ότι είναι γλυκιά! #catinthebox, #weekend, #family.

Το ζευγάρι αγαπά πολύ τα ζώα αφού εκτός από το χαριτωμένο γατάκι έχει ήδη ένα σκυλί, τη Maya καθώς την είδαμε πολλές φορές στις αναρτήσεις του ζευγαριού.

Δείτε τη φωτογραφία που ανάρτησε: 

 

Επόμενο άρθρο

Κάιλι Τζένερ: Πάρτι... "υπερπαραγωγή" για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή διακόσμηση κια τα δώρα αξίας 100 χιλιάδων δολαρίων στους καλεσμένους
12/02/2019 - 08:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το δημόσιο μήνυμα του Σάκη Ρουβά στον Γιώργο Λάνθιμο! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του τραγουδιστή για τον Έλληνα σκηνοθέτη και τις υποψηφιότητες του στα Όσκαρ
24/01/2019 - 10:15

Η κόρη του Σάκη Ρουβά "μεταμορφώθηκε" σε… Φρίντα Κάλο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η Κάτια και ο λόγος της «μεταμόρφωσης»
11/01/2019 - 09:48

Το… ξεχωριστό δώρο του Ρόκκου στον Ρουβά για τα γενέθλια του! (ΦΩΤΟ)

Το δώρο που ξάφνιασε και έκανε τον Σάκη να κοκκινίσει όσο ήταν στη σκηνή
08/01/2019 - 11:18

Οι τρυφερές ευχές της Κάτιας Ζυγούλη για τα γενέθλια του Σάκη Ρουβά! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως του ευχήθηκε, το παθιασμένο φιλί και μάθετε πόσα κεράκια εσβησε ο τραγουδιστής
06/01/2019 - 09:08

Σάκης Ρουβάς: Η αποκάλυψη για το bullying και τα παιδιά του (ΒΙΝΤΕΟ)

"Προσπαθώ να κατανοήσω, να καταλάβω αν συμβαίνει κάτι στα παιδιά μου..."
11/12/2018 - 10:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένατος θάνατος από γρίπη Α

Διαβάστε τα μέτρα πρόληψης της ασθένειας

Στο ψυχιατρείο ο σχιζοφρενής πατροκτόνος της Ορόκλινης

Το χρονικό της τραγωδίας που είχε αποτέλεσμα τον θάνατο του πατέρα

Τα επόμενα βήματα των ανακριτών μετά τις καταγγελίες για την υπόθεση Ουζόχο

Η Αστυνομία δίνει διευκρινίσεις για την μετάβαση ανακριτών στα γραφεία του ΚΟΑ
Ελλάδα

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 17:40DEAL