Ψυχαγωγία

Σάσα Μπάστα: Η συγκλονιστική φωτογραφία του νεογέννητου μωρού της (ΦΩΤΟ)

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Σάσα Μπάστα και ο Δημήτρης Κουσαθάνας μετά τον ερχομό του πρώτου τους παιδιού το πρωί της Τετάρτης. Η νέα μανούλα δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο της νεογγέννητης κορούλας της ελάχιστα λεπτά μετά τον ερχομό της κάνοντας τη διαφορά με την επιλογή της. 

Διαβάστε επίσης: Baby boom! Γέννησε η Σάσα Μπάστα!

Έγραψε χαρακτηριστικά:

Δεν θα μπορούσα ν ανεβάσω πιο ‘’αληθινή’’ φωτογραφία …για να περιγράψω την ωραιότερη στιγμή της ζωής μου… την στιγμή που σε πρώτο αντίκρισα, την στιγμή που σε άγγιξα με τα χέρια μου… κ συ βγήκες ζητώντας αγκαλιά!!! Το στήριγμα μου, ο άνθρωπος μου κ σύζυγος μου Δημήτρης Κουσαθανάς …ο μπαμπάς σου… ήταν εκεί κ μας έκοψε τον ομφάλιο λώρο!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο ιατρό μας Βασίλης Βεργέτης που ήταν κοντά μας σ αυτό το όμορφο ταξίδι… κ που μέσα σε 15 λεπτά με φυσιολογικό τοκετό σε είχα στην αγκαλιά μου!!! Σ ευχαριστούμε που ήρθες στην ζωή μας Ειρήνη μου

Δείτε τη συγκλονιστική φωτογραφία που δημοσίευσε: 

sasa

 

Επόμενο άρθρο

Θοδωρής Μαραντίνης: Ο λόγος που τον προβληματίζει η δημοσιότητα

Η δημοσιότητα, πως το αντιλαμβάνονται τα παιδιά του και γιατί τρομάζουν
18/01/2019 - 09:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παντρεύτηκε και βάφτισε το παιδί της η...Σάσα Μπάστα στη Μύκονο(ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες και όλες οι λεπτομέρειες από το νησί των Ανέμων
07/10/2019 - 09:25

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

Η Σάσα Μπάστα βγήκε από το μαιευτήριο μαζί με την κορούλα της! (ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά με τη νεογέννητη κόρη της λάμπει από ευτυχία...
20/01/2019 - 12:06

Baby boom! Γέννησε η Σάσα Μπάστα!

Μανούλα για πρώτη φορά έγινε η τραγουδίστρια - Όλες οι λεπτομέρειες
16/01/2019 - 11:20

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Τον ψάχνουν όλοι... Τον έχει παντρευτεί ήδη δυο φορές:
07/11/2018 - 11:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγε...διακοπές η ανακύκλωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Βουνά σκουπιδιών και σε ανοιχτούς χώρους και οικόπεδα στην πρωτεύουσα

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 23:30ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ