Ψυχαγωγία

Σάσα Μπάστα: Η συγκλονιστική φωτογραφία του νεογέννητου μωρού της (ΦΩΤΟ)

Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν η Σάσα Μπάστα και ο Δημήτρης Κουσαθάνας μετά τον ερχομό του πρώτου τους παιδιού το πρωί της Τετάρτης. Η νέα μανούλα δημοσίευσε την πρώτη φωτογραφία από το μαιευτήριο της νεογγέννητης κορούλας της ελάχιστα λεπτά μετά τον ερχομό της κάνοντας τη διαφορά με την επιλογή της. 

Διαβάστε επίσης: Baby boom! Γέννησε η Σάσα Μπάστα!

Έγραψε χαρακτηριστικά:

Δεν θα μπορούσα ν ανεβάσω πιο ‘’αληθινή’’ φωτογραφία …για να περιγράψω την ωραιότερη στιγμή της ζωής μου… την στιγμή που σε πρώτο αντίκρισα, την στιγμή που σε άγγιξα με τα χέρια μου… κ συ βγήκες ζητώντας αγκαλιά!!! Το στήριγμα μου, ο άνθρωπος μου κ σύζυγος μου Δημήτρης Κουσαθανάς …ο μπαμπάς σου… ήταν εκεί κ μας έκοψε τον ομφάλιο λώρο!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο ιατρό μας Βασίλης Βεργέτης που ήταν κοντά μας σ αυτό το όμορφο ταξίδι… κ που μέσα σε 15 λεπτά με φυσιολογικό τοκετό σε είχα στην αγκαλιά μου!!! Σ ευχαριστούμε που ήρθες στην ζωή μας Ειρήνη μου

Δείτε τη συγκλονιστική φωτογραφία που δημοσίευσε: 

sasa

 

Επόμενο άρθρο

Θοδωρής Μαραντίνης: Ο λόγος που τον προβληματίζει η δημοσιότητα

Η δημοσιότητα, πως το αντιλαμβάνονται τα παιδιά του και γιατί τρομάζουν
18/01/2019 - 09:34

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παντρεύτηκε και βάφτισε το παιδί της η...Σάσα Μπάστα στη Μύκονο(ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες και όλες οι λεπτομέρειες από το νησί των Ανέμων
07/10/2019 - 09:25

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

Η Σάσα Μπάστα βγήκε από το μαιευτήριο μαζί με την κορούλα της! (ΦΩΤΟ)

Αγκαλιά με τη νεογέννητη κόρη της λάμπει από ευτυχία...
20/01/2019 - 12:06

Baby boom! Γέννησε η Σάσα Μπάστα!

Μανούλα για πρώτη φορά έγινε η τραγουδίστρια - Όλες οι λεπτομέρειες
16/01/2019 - 11:20

Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της Σάσας Μπάστα.... (ΦΩΤΟ)

Τον ψάχνουν όλοι... Τον έχει παντρευτεί ήδη δυο φορές:
07/11/2018 - 11:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απροσπέλαστοι δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και κυκλοφοριακό χάος στα ορεινά (VID)

Κλειστός ο δρόμος προς τον Όλυμπο λόγω πυκνής τροχαίας κίνησης

Επικίνδυνος ο αυτοκινητόδρομος Λεμεσού – Πάφου λόγω χιονόνερου

Ποιοι δρόμοι είναι κλειστοί λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων

Εντυπωσιακή προσγείωση στρατιωτικού ελικοπτέρου στο ΓΝ Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες από άσκηση αεροδιακομιδής ασθενούς στο ελικοδρόμιο του νοσηλευτηρίου
Ελλάδα

Φρικτό τροχαίο με δυο νεκρούς στην εθνική οδό Λιβαδειάς - Θήβας

22χρονος και 24χρονος "έσβησαν" στην άσφαλτο

Χειροπέδες σε μέλος κυκλώματος με παράνομες υιοθεσίες

Δεν γνώριζε πως βρισκόταν στη λίστα των καταζητούμενων προσώπων και επέστρεψε στην Ελλάδα

Εξαρθρώθηκε εγκληματική ομάδα στην Αθήνα που είχε συλληφθεί άλλες 100 φορές

Διέπρατταν ληστείες, κλοπές και διακινούσαν ναρκωτικά
Διεθνή

Τραγωδία στην Τσεχία: Οκτώ νεκροί από φωτιά σε ίδρυμα για ΑμεΑ

Οι περισσότεροι έχασαν τη ζωή τους λόγω ασφυξίας λένε οι πυροσβέστες

Πέντε άμαχοι σκοτώθηκαν σε ρωσική αεροπορική επιδρομή στο Χαλέπι

Δυο παιδιά ανάμεσα στα θύματα, σύμφωνα με ΜΚΟ

Παρίσι: 30 συλλήψεις στη νέα κινητοποίηση των "κίτρινων γιλέκων"

Τάσσονται κατά των μεταρρυθμίσεων της κυβέρνησης για συντάξεις και ασφαλιστικό σύστημα

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ