Ψυχαγωγία

Σάσα Σταμάτη: Η αποκάλυψη για την απιστία που βίωσε και το...κυνηγητό

Μια απίστευτη αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή και τα βιώματα της έκανε η Σάσα Σταμάτη, μέσα από την εκπομπή της "Oh la la" για πρώην σύντροφό της.

Η παρουσιάστρια, όπως ανέφερε κοίταξε το κινητό του και «ανακάλυψε» κάποια μηνύματα. Η ίδια δήλωσε συγκεκριμένα

«Εγώ ψάχνω τα κινητά.

Αυτός είχε δυο κινητά… και εγώ αρχίζω να διαβάζω κάποια μηνύματά του "Μωράκι μου σε περιμένω το βράδυ", αρχίζω να τρέμω, παθαίνω νευρικό κλονισμό που δε θέλω και πολύ, βγήκα έξω από το σπίτι κι εκείνος με κυνηγούσε με το σώβρακο… Delete, τον έκανα delete, δε θέλω ούτε να τον θυμάμαι…».

 

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Λιάγκας VS Νάντια Μπουλέ:Η κόντρα που συνεχίζεται και η εχθρική σχέση

Μακριά και αγαπημένοι οι δυο παρουσιαστές συνεχίζουν την κόντρα τους
16/04/2018 - 14:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάσα Σταμάτη: "Με απέλυσαν στον αέρα της εκπομπής..." - Η πλάκα με το gay parade

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε μια ηχηρή λεπτομέρεια για τη συνεργασία με Λιάγκα-Σκορδά
21/04/2018 - 16:24

Σάσα Σταμάτη: Αποκάλυψε το περιστατικό βίας που έζησε από συνεργάτη της...

Ο καυγάς και το βήμα πίσω που έκανε η παρουσιάστρια
02/04/2018 - 10:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατεχόμενα: Μετά τον "Σήφη" συνέλαβαν τον "Ρούντολφ"

Συνελήφθη σε σπίτι στη Κερύνεια μετά από πληροφορίες

Γλίτωσαν από τον ισχυρό σεισμό και πέθαναν από καρδιακό επεισόδιο

Δόθηκε εντολή εκκένωσης σε περιοχή της Χιλής και προειδοποίηση για τσουνάμι

Νέες προκλήσεις από την Τουρκία: Θα υπερασπιστούν...τη "Γαλάζια Πατρίδα"

Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις λαμβάνουν όλα τα μέτρα στη Κύπρο, στο Αιγαίο και τη Μεσόγειο
Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Παγκόσμιο ενδιαφέρον για το φαινόμενο του "ματωμένου" φεγγαριού (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από την εντυπωσιακή πρώτη πανσέληνος του 2019

Αιγύπτιος παρουσιαστής στη φυλακή επειδή έκανε συνέντευξη ομοφυλόφιλου

Κρίθηκε ένοχος της κατηγορίας ότι προώθησε αυτή τη σεξουαλική προτίμηση

Ερντογάν προς Τραμπ: Είμαστε έτοιμοι να αναλάβουμε την ασφάλεια της Μέμπιτς

Οι δύο ηγέτες συμφώνησαν να λάβουν κοινά μέτρα για τους τζιχαντιστές

tv news

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια έρχεται  αντιμέτωπη για πρώτη φορά μετά από χρόνια, με την  Μαρίνα...

Η Σοφία ανατρέπει τα δεδομένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ