Ψυχαγωγία

Σε άλλα νέα, οι Ελληνίδες ανακήρυξαν τον Υφυποργό Προστασίας ως τον πιο...sexy

Πανζουρλισμός στην Ελλάδα με τον Υγυπουργό Προστασίας του Πολίτη, Νίκο Χαρδαλιά, ο οποίος μέσω twitter ζει στιγμές δόξας με όλες τις γυναίκες να αναμένουν κάθε απόγευμα στις 6 να τον δουν από την τηλεόραση για να εξαγγείλει νέα μέτρα μέσω ανακοινώσεων.

Ο ίδιος με το #χαρδαλιά_είσαι_τρέλα, έχει γίνει νούμερο ένα trend στα social media της χώρας ενώ ασχολούνται μαζί του διεθνή μέσα ενημέρωσης και ελλαδικές εκπομπές.

Δείτε φωτογραφίες από τα social media 

 

Οι γυναίκες με διάθεση χιούμορ βρήκαν τον πιο ωραίο μπρουτάλ της κυβέρνησης και δίνουν ρεσιτάλ στο τουίτερ, αναμένοντας με αυστηρό ύφος να αναγγείλει μέτρα και να προβεί σε ανακοινώσεις. Δείτε μερικά tweets 

  • «Αν κολλήσει ο Χαρδαλιάς Κορωνοιό, θα μπει ο Κορωνοιός σε καραντίνα για 14 μέρες!»
  • «Το ότι θα μαλώνουν οι γονείς μου για τον Χαρδαλια δεν το περίμενα! -Έλα να ανακατεύεις το φαγητό να κάτσω να τον ακούσω! Όλη μέρα τον περιμένω, να λέει η μαμά. -εντάξει έρχομαι, κάτσε να δείς τον έρωτα σου. Να λέει ο μπαμπάς».
  • (σχόλιο άντρα): «Αυτό που σας αρέσει ο Χαρδαλιάς μας δίνει ελπίδες να ξέρετε»
  • «Χαρδαλιάς στις 6 και όποια αντέξει…»
  • «Να πάει η καραντίνα μέχρι το καλοκαίρι επίτηδες για να βγαίνει ο Χαρδαλιάς με μαγιό»
  • «Όσο με κλειδώνεις τόσο με πορώνεις»
Επόμενο άρθρο

"Όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ακουγόταν καρδιά, ο Γιώργος σοκαρίστηκε και..."

"Δώσαμε χρόνο να κλάψουμε..." - Οι δύσκολες στιγμές της αποβολής και όσα αποκάλυψε
04/04/2020 - 18:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Πονοκέφαλος» για τις Αρχές ο συνωστισμός για take away ποτά στην Ελλάδα

Από τη Δευτέρα σε διάφορες πόλεις έχει παρατηρηθεί συνωστισμός σε καφέ-μπαρ
06/05/2020 - 17:25

Ο Στέφανος Μιχαήλ γυμνάζεται με το...σκυλάκι του πιο sexy από ποτέ!

Δείτε το χιουμοριστικό βίντεο που ανέβασε στα social media
28/03/2020 - 18:05

H Ελένη Φουρέιρα απαντά πρώτη φορά αν είναι straight...gay ή bi;

"Στην εποχή μας οι άνθρωποι πρέπει να είναι ελεύθεροι..."
07/02/2020 - 18:23

H Xαριτίνη ανέβασε την πιο sexy φωτογραφία με εσώρουχα και θέα το...Παρίσι(ΦΩΤΟ)

"Κόβει τις ανάσες" η πόζα της και ανεβάζει τις χαμηλές θερμοκρασίες στο Instagram
26/01/2020 - 18:11

Ώρα για μπάλα! Αυτοί είναι οι πιο 4+1 πιο hot παίκτες του Champions League(ΦΩΤΟ)

Ψάξαμε και βρήκαμε τα πιο sexy αγόρια των γηπέδων
20/09/2019 - 09:28

Την ακολούθησαν 2 εκατομμύρια followers σε 16 ώρες αλλά την...χάκαραν(ΦΩΤΟ)

Το εμπάργκο από την αστυνομία, το μήνυμά της και η πρόταση γάμου από τον αγαπημένο της
02/06/2019 - 17:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με αυτά τα μέτρα θα επαναλειτουργήσουν ξενοδοχεία και τουριστικά καταλύματα

Τι θα ισχύει για τη διάθεση τροφίμων και ποτών και εξυπηρέτηση πελατών από μπουφέ

Ανοίγουν την 1η Ιουνίου τα νηπιαγωγεία στα κατεχόμενα

Ο Κουντρέτ Οζερσάι είχε δηλώσει προ ημερών ότι η σχολική χρονιά τέλειωσε

H απάντηση της Πυροσβεστικής σε παράπονο για ολιγωρία στην πυρκαγιά της Άχνας

Τι κατέδειξε έρευνα για το περιστατικό μετά από οδηγίες του Αναπληρωτή Διευθυντή
Ελλάδα

Κεραυνός χτύπησε και σκότωσε 52χρονη στη Σκόπελο

Έμφραγμα υπέστη ο σύζυγός της όταν προσπάθησε να τη βοηθήσει

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα
Διεθνή

«Είμαστε καταραμένοι», λένε κάτοικοι της Ινδίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις τελευταίες μέρες πέντε πόλεις έρχονται αντιμέτωπες με ορδές από ακρίδες

Σοκαρισμένος ο Τριντό για την κατάσταση που επικρατεί στους οίκους ευγηρίας

"Κατάφωρη περιφρόνηση" προς τα μέτρα πρόληψης καταγράφει έκθεση

Τουρκικά ΜΜΕ: Πρόσω ολοταχώς για ανασχηματισμό η τουρκική κυβέρνηση

Ποιό χαρτοφυλάκιο αναμένεται να παραδώσει ο Ερντογάν στον γαμπρό του

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/05/2020 - 17:40DEAL