Ψυχαγωγία

Σε αναπηρικό καροτσάκι η...Σταρ Ελλάς: Την χτύπησε η Μις Αυστραλία(ΦΩΤΟ)

Η Σταρ Ελλάς 2019, Ραφαέλα Πλαστήρα, αποκαλύπτει σκάνδαλο που έγινε στα Miss World με πρωταγωνίστρια την ίδια.

Η ίδια καταγγέλλει ότι δέχτηκε επίθεση από τη Μις Αυστραλία, Sarah Marschke με αποτέλεσμα να τραυματιστεί, να διακομιστεί στο νοσοκομείο και να αναγκαστεί να κυκλοφορεί με αναπηρικό καροτσάκι στις δραστηριότητες της διοργάνωσης επί δύο ημέρες.

Συγκεκριμένα ανέφερε η Ραφαέλα Πλαστήρα στην εφημερίδα Espresso:

«Γυρνούσαμε από μια εκδήλωση και όπως πάω να κατέβω από το λεωφορείο με σπρώχνει η Μις Αυστραλία και μου γυρίζει το πόδι. Έπαθαν διάστρεμμα. Για δύο μέρες ήμουν με καροτσάκι. Είμαι ακόμη με γάζα στο πόδι. Η κοπέλα που μου επιτέθηκε υποστήριξε ότι έγινε κατά λάθος και ήταν ατύχημα, αλλά με έσπρωξε επίτηδες. Από την αρχή έδειχνε μια κακία για εμένα. Η επίθεση που δέχτηκα και το διάστρεμμα με έκαναν να πεισμώσω ακόμα πιο πολύ για τον τελικό»!

΄ΛΚΜ,

΄ΚΛΜ

΄ΛΚΜ

Πάντως, φήμες θέλουν την Miss Αυστραλία να θεωρεί εμφανισιακά "κίνδυνο" για την ίδια την Σταρ Ελλάς, λόγω των ομοιοτήτων που έχουν στα χρώματα και στις αναλογίες.

Δείτε την Miss Αυστραλία

λ,

Επόμενο άρθρο

Η Φαίη Σκορδά μιλάει για πρώτη φορά για τον...έρωτα στη ζωή της!

Τα ανοιχτά ενδεχόμενα και η ευχή που δεν περιμέναμε για το νέο έτος
09/12/2019 - 09:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η νέα Σταρ Ελλάς - Μάθετε όλες τις εστεμμένες (ΦΩΤΟ)

H εντυπωσιακή ξανθιά που ξεχώρισε και η Μαρία Κοριθνίου σε ρόλο παρουσιάστριας
17/10/2019 - 10:29

"Δίχασε" το διαδίκτυο το αναπηρικό αμαξίδιο του μαθητή Στέλιου (ΦΩΤΟ)

Κοινωνική αλληλεγγύη λέει ο Ταλιαδώρος, λανθασμένη φιλανθρωπία ο Λαμπριανίδης
22/09/2019 - 19:30

Στο "κενό" οι εκκλήσεις των Καϊμακλιωτών πριν τον χαμό του 69χρονου Μιχάλη (VID)

Εδώ και χρόνια διαμαρτύρονται για τη στάθμευση στα πεζοδρόμια και την έλλειψη κυρτωμάτων
14/09/2019 - 20:28

Υφυπουργός στην Ελλάδα προσλαμβάνει τις πιο... hot γραμματείς και γίνεται viral!

Σταρ Ελλάς και personal trainer για ένα πιο... "όμορφο" Υπουργείο Εσωτερικών
03/04/2019 - 22:18

Αυτή είναι η νέα Σταρ Ελλάς που... πήρε το "αίμα" της πίσω (ΦΩΤΟ)

Δείτε την νικήτρια του διαγωνισμού και τα παρατράγουδα
01/10/2018 - 09:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι αλλαγές στα μέσα μεταφοράς σε Λευκωσία και Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε νέα εποχή μπήκαν τα μέσα μαζικής μεταφοράς από τις 5 Ιουλίου

Πατέρας και 7χρονο παιδάκι κινδύνευσαν με πνιγμό στo Ladie's Mile (ΒΙΝΤΕΟ)

Σωτήρια ήταν για άλλη μια φορά η επέμβαση ναυαγοσωστών

31χρονο καταζητούν οι Αρχές για υπόθεση αρπαγής προσώπου (ΦΩΤΟ)

Σκοπός της αρπαγής ο κρυφός και άδικος περιορισμός
Ελλάδα

27 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα 14 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Ανησυχία για την αύξηση κρουσμάτων στην Ελλάδα, στο μικροσκόπιο τα «εισαγόμενα»

Ταυτόχρονα προβληματίζουν τα φαινόμενα συνωστισμού σε πανηγύρια
Διεθνή

Ο Τραμπ απέσυρε επισήμως τις ΗΠΑ από τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Για την αποχώρηση υπάρχει χρονοδιάγραμμα ενός έτους.

Π.Ο.Υ: Η πανδημία του κορωνοϊού «επιταχύνεται»

«Προκύπτουν αποδείξεις» σχετικά με τη διασπορά μέσω του αέρα του νέου κορωνοϊού

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 08/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ