Ψυχαγωγία

Σελίν Ντιόν: Δεν φαντάζεστε πόσα... ζευγάρια παπούτσια διαθέτει!

Η τραγουδίστρια και στιχουργός από τον Καναδά, Σελίν Ντιόν βρήκε τη λύση για τα 10.000 ζευγάρια παπούτσια της.

Σε ένα πρόσφατο επεισόδιο του Carpool Karaoke, στο τηλεοπτικό σόου "The Late Late Show with James Corden" ο παρουσιαστής Τζέιμς Κόρντεν ρώτησε την τραγουδίστρια για τη φημολογούμενη εμμονή της με τα παπούτσια και αναρωτήθηκε αν γνωρίζει από πόσα ζευγάρια αποτελείται η συλλογή της.

Σε συνέντευξή της στο WWD, η Σελίν Ντιόν παραδέχθηκε ότι έχει 10.000 ζευγάρια παπούτσια που δεν μπορεί να δώσει, επειδή συνδέεται προσωπικά με το καθένα.

"Δεν μπορώ να δώσω τίποτα, γιατί κάθε ζευγάρι που αγόρασα με έφερε εδώ που είμαι απόψε. Είναι μέρος κάθε βήματος που κάνω και αισθάνομαι συνδεδεμένη με αυτό. Μπορείτε να το αποκαλέσετε τρέλα. Κρατώ τα πάντα, αλλά απλώς συνεχίζω να αγοράζω μεγαλύτερο χώρο για να τα αποθηκεύω" δήλωσε η Σελίν Ντιόν.

Πηγή
ΑΠΕ-ΜΠΕ
Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γ. Κούμας: «Ο Μιχάλης Κωνσταντίνου μας χρωστά 75 λίρες» (ΒΙΝΤΕΟ)

Το έκτακτο διοικητικό συμβούλιο και οι 75 λίρες που χρωστά ακόμη ο παλαίμαχος άσος
23/08/2019 - 16:05

"Ο Πέπε την εξουσιάζει":Η αποστομωτική απάντηση της Σελίν Ντιόν στους φίλους της

Το στενό φιλικό περιβάλλον, η "εξουσία" και όσα μετέφερε η τραγουδίστρια
05/08/2019 - 12:31

Σελίν Ντιόν: Οι φοβίες των φίλων της για τον νέο της σύντροφο

Γιατί οι φίλοι της τραγουδίστρια κατηγορούν τον νεαρό σύντροφο της;
31/07/2019 - 08:56

Είναι παντού! Η τάση στη μόδα που λατρεύεις ή λατρεύεις να...μισείς (ΦΩΤΟ)

Aπό που πήραν την ονομασία τους και 3+1 λόγοι που έγιναν ανάρπαστα
03/04/2019 - 20:46

Mενεγάκη VS Μέγκαν: Φόρεσαν τα ίδια παπούτσια και η σύγκριση ήταν μοιραία(ΦΩΤΟ)

Ποια κέρδισε με διαφορά στήθους στο στιλ και την κομψότητα;
01/04/2019 - 17:42

Σελίν Ντιόν: Η ζωή της γίνεται ταινία!

Η αλλαγή στην εμφάνιση της και οι φήμες για τη σχέση της με 34χρονο χορευτή
04/02/2019 - 10:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ